batışehir bağcılar satılık daire

batışehir bağcılar satılık daire

Ege Yapı imzası taşıyan Batışehir projesinde 2 yıl ertelemeli peşinat, 120 ay vade ve yüzde 0,70 vade farkıyla ev sahibi olunabiliyor...

Ege Yapı Batışehir Evleri adres!

Ege Yapı Batışehir Evleri adres bilgilerine göre proje İstanbul Bağcılar Göztepe Mahallesi'nde bulunuyor. Tem Otoyolu'nun yanında inşa edilen projede fiyatlar 365 bin TL'den başlıyor.

Emlak Konut Batışehir daire fiyatları!

Emlak Konut Batışehir daire fiyatları metrekare büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. İlk 2 etabı teslim edilen proje Atatürk Havalimanı'na ve 3. köprü güzergahına yakın konumda bulunuyor.

Batışehir Bağcılar'da 60 ay firma vadeli hemen teslim daireler!

Batışehir Bağcılar projesi kampanyası kapsamında banka kredisiz yüzde 15 peşinat ödemesi sonrasında yüzde 0,69'luk faiz oranıyla firma bünyesinde 60 ay vadelendirme seçeneği uygulanıyor.

Batışehir yüzde 1 peşinatla! 268 bin liradan!

Batışehir projesi açık-kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, güvenlik, koşu parkuru, bisiklet parkuru, çocuk oyunları, süs havuzları, fitness center, basketbol sahası, güneşlenme terasları, spor alanları yer alıyor...

Batışehir Bağcılar 268 bin liradan! Yüzde 1 peşinatla!

4 farklı ödeme seçeneğinin sunulduğu Batışehir projesi toplam 3 bin 226 adet konuttan meydana geliyor. Batışehir projesinde stüdyolardan 5+1 dublekslere kadar 40 farklı daire seçeneği bulunuyor...

Batışehir Bağcılar'da 120 ay vade imkanı! 255 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Taksim’e 19 kilometre, Maslak’a 20 kilometre, Atatürk Havalimanı’na ise sadece 12 kilometre mesafede bulunan Batışehir Bağcılar projesi 3 etap halinde yükseliyor. Batışehir Bağcılar'da cazip ödeme seçenekleri yer alıyor.

Batışehir'de cazip ödeme seçenekleriyle büyük fırsat!

3 etap halinde İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir projesi Taksim’e 19 kilometre, Maslak’a 20 kilometre, Atatürk Havalimanı’na ise sadece 12 kilometre mesafede konumlanıyor...

Batışehir Bağcılar'da 255 bin TL'den başlayan fiyatlarla! Yüzde 0,69 faizle!

Batışehir Bağcılar projesinde yer alan dairelerin fiyatları 255 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede uygulanan kampanyaya göre yüzde 0,69'luk faiz oranı ile 120 aya kadar vadelendirme yapılıyor.

Batışehir Bağcılar ev fiyatları

"Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödülüne sahip olan Batışehir Bağcılar ev fiyatları 225 bin TL'den başlayarak değişiyor. 818 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konumlanan projede satış süreci devam ediyor...

Batışehir ödemeleri!

Konut fiyatlarının 229 bin TL'den başladığı Batışehir ödemeleri kapsamında banka kredisi kullanılıyor. İsteyenler ise firma bünyesinde yer alan ödeme planından yararlanıp taksitlerin ödemesine 1 yıl sonra başlıyor...

Bağcılar Batı Şehir projesinde 1+1'ler 312 bin TL!

Toplam 3 bin 226 adet daireden meydana gelen Batışehir projesi 1+0, 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 daire tiplerinden oluşuyor...

Turyap Şehr-i Bağcılar satılık!

Turyap, mülkiyeti Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından Bağcılar’da geliştirilen Şehr-i Bağcılar projesini satışa çıkardı. Peki, Turyap Şehr-i Bağcılar satılık daire fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

Batışehir Bağcılar konut fiyatları!

Batışehir Bağcılar konut fiyatları 404 bin TL'den başlıyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Batışehir projesinde 1+0'dan 5+1 dublekse kadar konut tipleri bulunuyor...

Sancak Koru Bağcılar satılık!

Mayra Yapı imzasıyla hayata geçirilen Sancak Koru Bağcılar projesi 174 daire ve 10 adet ticari alandandan meyana geliyor. Sancak Koru Bağcılar satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Batışehir Bağcılar lokasyon!

Daire fiyatları kata ve cephelerine göre değiştiği proje 3 etap şeklinde yükseliyor. Batışehir Bağcılar lokasyon bilgisine göre Bakırköy’den metro ile 15 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Ege Yapı Batışehir Evleri satılık!

Ege Yapı Batışehir Evleri satılık daire tipleri arasında stüdyodan 5 oda 1 salon dublekse kadar farklı seçenekler bulunuyor. Projede 3 bin 180 TL'lik aylık taksitlerle ödeme yapılabiliyor.

Batışehir Residence ne zaman teslim?

Batışehir Bağcılar'da daire fiyatları 365 bin TL'den başlıyor. Projede banka kredisiyle 120 ay vade imkanı sağlanıyor. Peki Batışehir Residence ne zaman teslim edilecek?

Bağcılar Batışehir Rezidans teslim tarihi!

Batışehir Bağcılar'da daire fiyatları 365 bin TL'den başlıyor. 3 etaptan meydana gelen projede 3 bin 180 TL taksitle ödeme yapılabiliyor. İşte Bağcılar Batışehir Rezidans teslim tarihi...

Batı Şehir Bağcılar satılık ev!

Batı Şehir Bağcılar satılık ev tipleri stüdyodan dublekse kadar farklı şekilde dizayn edildi. Toplamda 3 bin 226 adet konuttan oluşan proje Ege Yapı Group tarafından inşa ediliyor.

Batışehir Evleri satılık daire!

Batışehir Evleri satılık daire fiyatları 365 bin TL'den başlıyor. Doğan Medya Center’ın hemen karşısında olan projede alışveriş caddesi ve 3 bin 226 adet konut bulunuyor.

Nurol Park Bağcılar satılık ev!

84 adet loft, 844 adet tower, 544 adet residence daireden oluşan projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar değişiklik gösteriyor. Nurol Park Bağcılar satılık ev teslimleri 2016 yılı Şubat ayı içerisinde yapılacak.

Mirage Rezidans Bağcılar satılık!

İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de yükselen projede yüzde 10 indirim uygulanıyor. Projede 342 adet konut ve 60 adet mağaza bulunuyor. Mirage Rezidans Bağcılar satılık daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Nurol Park Rezidans Bağcılar satılık!

Nurol Park Rezidans Bağcılar satılık dairelerin fiyatları 440 bin liradan başlayarak değişiyor. Nurol Park Rezidans Bağcılar projesinde 50 aya kadar vade farksız ödemeler yapılıyor...

Kirazlı Koru Evleri Bağcılar satılık!

Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından inşa edilen proje metroya yakın bir konumda bulunuyor. Kirazlı Koru Evleri Bağcılar satılık daire tipleri 2+1,3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

batışehir bağcılar satılık daire

batışehir bağcılar satılık daire batışehir bağcılar satılık daire

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar'da İSTOÇ'un yanında yükselen Batışehir projesi Ege Yapı  tarafından hayata geçirildi. Proje 818 bin metrekare arsa alanına sahip. 


Toplam 3 bin 226 daire, otel, ofis ve mağazalar yer alan   Batışehir İstanbul projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1 daire seçenekleri sunuluyor.  


Ege Yapı Batışehir İstanbul projesinde dairelerin alanları 76 metrekare ile 359 metrekare arasında değişiyor. Projede yüzme havuzu, fitness, spor alanları, sauna, cafe, restoran, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal alanlar mevcut. 


Bağcılar Batışehir İstanbul projesi 2017 ev fiyatları 418 bin liradan başlıyor. Projede 2 yıl ertelemeli peşinat, 120 ay vade ve yüzde 0,70 vade farkıyla ev sahibi olunabiliyor. 


Proje konumu itibariyle 3. Havalimanı ve 3. Köprü güzergahına kolay ulaşımı, Kuzey Marmara Otoyolu’na doğrudan erişimi ve Atatürk...