Batman arazi kavgası

Batman arazi kavgası

Batman'da arazi anlaşmazlığı yaşayan ve mahkemelik olan iki grup adliye önünde birbirine girdi. Çıkan kavga sonucunda 1 kişi yaşamını yitirdi ve 3 kişi ise yaralandı.

Batman'da arazi kavgası: 9 yaralı!

Batman'ın Gercüş ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle akrabalar arasında taşlı sopalı kavga meydana geldi. Kavga sonucunda 9 kişi yaralandı.

Ağrı'da arazi kavgası!

Ağrı'da arazi anlaşmazlığı sebebiyle çıkan kavgada 6 kişiye sosyal mesafeye uymamaktan 18 bin 900 TL ceza kesildi

Düzce'de arazi kavgası: 2 ölü! 

Düzce’nin Çamköy Mahallesi'nde arazi anlaşmazlığından çıktığı ileri sürülen pompalı tüfekli kavgada 2 kişi hayatını kaybetti...

Ankara'da arazi anlaşmazlığı kavgası: 3 ölü!

Ankara'nın Polatlı ilçesinde arazi anlaşmazlığından çıktığı ileri sürülen silahlı kavgada 3 kişi yaşamını yitirdi.

Şanlıurfa'da arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı!

Şanlıurfa'da arazi anlaşmazlığı nedeniyle iki aile arasında çıkan kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.

Bafra'da arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı!

Samsun'un Bafra ilçesinde arazi anlaşmazlığı sonucunda iki kardeş arasında tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olay sonucunda kavgada bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.

Diyarbakır'da arazi kavgası: 8 yaralı!

Diyarbakır'da arazi anlaşmazlığı sonucunda 2 aile arasında kavga çıktı. Olay sonucunda 8 kişi yaralandı.

Aydın'da arazi kavgası: 1 ölü!

Aydın Sultanhisar'da, tartıştığı kardeşini av tüfeğiyle öldüren şüpheli gözaltına alındı. Tartışmanın arazi anlaşmazlığı nedeniyle yaşandığı belirtildi.

Adıyaman'da arazi kavgası: 3 yaralı!

Adıyaman'da kardeşler arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada 3 kişi yaralandı. 

Muş'ta arazi kavgası: 5 yaralı!

Muş'ta iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavga sonucunda 5 kişi yaralandı.

Batman'da arazi kavgası: 1 ölü, 3 yaralı!

Batman'da arazi anlaşmazlığı yaşayan ve mahkemelik olan iki grup adliye önünde birbirine girdi. Çıkan kavga sonucunda 1 kişi yaşamını yitirdi ve 3 kişi ise yaralandı.

Batman'da yabancılara arazi satışı mecliste!

Batman ilinde yabancılara yapılan arazi satışları ve üzerinde ipotek bulunan tarım arazileri meclis gündemine taşındı. CHP'li Çelebi, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Adana'da iki aile arasında arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı!

Adana Yüreğir'de iki aile arasında çıkan arazi kavgasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Polis ekipleri soruşturma kapsamında 1 şüpheliyi yakaladı...

Osmaniye'de arazi kavgası: 1 ölü 3 yaralı!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde iki aile arasında arazi anlaşmazlığı sebebiyle çıkan kavgada 1 kişi öldü, 2'si ağır 3 kişi yaralandı.

Batman arazi kavgası

Batman arazi kavgası Batman arazi kavgası

Batman'da aralarında yaşanan arazi anlaşmazlığı sebebiyle açılan davaya katılmak için adliyeye gelen akraba iki grup arasında kavga çıktı. Kısa süre içerisinde tartışmaya dönüşen silahlı kavgada Abdülaziz Özerdem (29) hayatını kaybetti ve 3 kişi yaralandı.

Adliye önünde tartıştılar

Yeni Akit Gazetesi'nde yer alan habere göre; olay, sabah saatlerinde Batman Adliyesi önünde yaşandı. Aralarında bulunan arazi anlaşmazlığı sebebiyle gerçekleşen davaya katılmak için adliyeye gelen akraba oldukları ortaya çıkan Özerdem ailelerinin fertleri arasında sözlü tartışma meydana geldi.

Ateş ettiler

Tartışmaların ardından silahlı kavga yaşanmasıyla Abdülkadir Özerdem (20), Nihat Özerdem (24), Erdem Özerdem (26) ve Abdülaziz Özerdem (29) yaralandı. Adliye önünde güvenlik önlemi alan polisler, kavgaya müdahale etti. Yaralılar gelen sağlık görevlilerinin ilk müdahalesi sonrasında ambulanslarla Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne gönderildi.

Polis gözaltına aldı

Acil serviste tedavi altına alınan...