28 / 03 / 2023

bayburt toki 2022 projeleri

bayburt toki 2022 projeleri

Dar gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bayburt projesi için start verdi. İşte detaylar...

bayburt toki 2022 projeleri Haberi

bayburt toki 2022 projeleri

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden ve 2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut hayata geçirmeyi planlayan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Bayburt projesi için düğmeye bastı.

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Bayburt projesi Merkez ilçesinde hayata geçirilecek.

Şingah Mahallesi'nde yükselecek olan projede toplam 393 adet konut yer alacak. TOKİ Bayburt Merkez Şingah projesinde konutların yanı sıra altyapı ve çevre düzenlemesi işi de mevcut. 

Merakla beklenen TOKİ Bayburt Şingah projesinin ihale tarihi 6 Ekim 2022 olarak belirtildi. Söz konusu ihale saat 15:00'te gerçekleştirilecek.

Yine Toplu Konut İdaresi Başkanlığının resmi internet sitesinde yer alan detaylara göre, Bayburt Şingah TOKi projesinin yer tesliminden itibaren 550...