Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı Viaport Luxury ödeme planı

Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı Viaport Luxury ödeme planı

İçerisinde 368 konut, 786 ofis ve 83 adet ticari ünite bulunan Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı Viaport Luxury vaziyet planı resmi yayınlandı. Proje, İstanbul Anadolu yakası Pendik-Kurtköy'de yükseliyor...

Göcek Yatırım Gayrimenkul Ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Göcek Yatırım Gayrimenkul Ve Turizm Anonim Şirketi Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Atila Çağlar tarafından kuruldu.

Kripto yatırımından kazandığı parayla ev yaptırdı!

Son günlerde yatırımın arttığı kripto piyasasında kimileri büyük kazanç elde etmek isteyen kimileri de sadece harçlığını çıkarmak istiyor. Kimileri de kazandığı coinlerle ev yaptırdı. İşte yatırımcıların kazanç hedefleri...

Arsa yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli? 

Uzun vadede kazandıran yatırım aracı olan arsa, en güvenli yatırım aracı olarak biliniyor. Peki arsa yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli? İşte arsa yatırımının püf noktaları...

Gökarslan Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Gökarslan Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Güngör Gökarslan tarafından kuruldu.

Ig Enerji Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Ig Enerji Yatırım Limited Şirketi Beykoz'da 2 milyon TL sermaye bedeli ile Hassan Ali S. Elkhatroushi ve Mahmud Ali S Elkhatroushi ortaklığında kuruldu.

Güvenkale Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Güvenkale Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ardahan Kale ve Canan Güven tarafından kuruldu.

Uzun vadeli gayrimenkul yatırımı için tavsiyeler!

Ülkemizin lokomotif sektörü olan inşaat sektörü uzun vadeli yatırımlar için her zaman en güvenli yatırım olarak görülür. Yatırımlarımın uzun vadeli ve kazançlı olması için birkaç ipucu bulunuyor.

Gayrimenkul yeniden en gözde yatırım aracı oldu!

Döviz, finans ve borsa üçgeninde yaşanan sarsıntıyla yatırımcıların riskleri arttı, gayrimenkul yeniden en gözde yatırım aracı oldu.

Gayrimenkulde yatırımın yönü de alanı da değişiyor!

Cushman&Wakefield ‘Yatırım Atlası 2018’ raporunun sonuçları açıklandı. Rapora göre yatırımın yönü de alanı da değişiyor...

İzmir Buca'ya 718 milyon TL'lik yatırım!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin toplam rakamı 618 milyon 241 bin lirayı bulan güçlü yatırım desteğini de arkasına alan Buca Belediyesi adeta proje ve yatırımların başkenti oldu.     

Sinpaş Finans Şehir güçlü yatırım potansiyeli sunuyor!

Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, Sinpaş Finans Şehir projesi hakkında bilgi verdi. Yatırım değeriyle ön plana çıkan Sinpaş Finans Şehir'in lokasyonu dolayısıyla da tercih sebebi olduğunu ifade etti. 

Gökdemir Yatırım İnşaat Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Gökdemir Yatırım İnşaat Sanayi Anonim Şirketi 1 milyon TL sermaye ile bugün İlker Gökdemir ve Nevzar Gökdemir imzasıyla kuruldu!

Konut her dönem en gözde yatırım aracı!

Keten Proje Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin İraöz, gayrimenkulün; ekonominin inişli-çıkışlı olduğu dönemler de dahil her dönem en çok kazandıran yatırım aracı olduğunu söyledi.

Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı Viaport Luxury ödeme planı Haberi

Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı Viaport Luxury ödeme planı

İstanbul Anadolu yakası Pendik-Kurtköy'de konumlanan Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı Viaport Luxury vaziyet planı hakkında detay vermeden önce projenin diğer bilgilerine geçelim.


Pendik Viaport Luxury projesi; TEM bağlantısı ile şehir merkezine 15 dakika, Viaport AVM'ye 4 kilometre E-5 ve deniz yolu ulaşımına 10 dakika uzaklıkta yaşama geçiriliyor. 


İçerisinde toplam  368 konut, 786 ofis ve 83 adet ticari ünite bulunan Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı Viaport Luxury vaziyet planı resmi yayınlandı. Kurtköy Pendik Viaport Luxury projesinin sosyal donatı alanları arasında; yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, kapalı otopark bulunuyor. 


1.154 adet bağımsız birimden oluşan Viaport Luxury Kurtköy, 32 bin 530 metrekare alana sahip. Projede;  stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tipleri mevcut. 


Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı Viaport...