Bengü bebek odası

Bengü bebek odası

Bengü, kızı Zeynep’in odası için hazırlıklara başladı. Bengü'nün annesi torunu için yastık kılıfı, yorgan ve çarşaf işledi.

Bengü, bebek odası için 40 bin TL harcadı!

Geçtiğimiz günlerde 16 haftalık hamile olduğunu açıklayan Bengü, bebek odası için 40 bin TL harcadı.

Hazal Kaya'nın bebek odası 3 Moms’a emanet!

Ali Atay ile geçtiğimiz mart ayında evlenen Hazal Kaya, 8.5 aylık hamile. Kaya'nın bebek odasının dekorasyonunu ‘3 Moms’a emanet etti.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç bebek odası için 150 bin TL harcayacak!

Oyuncu çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, doğacak bebeklerinin eksiklerini tamamlamak için hazırlıklara başladı. İkili bebeklerinin odası için 150 bin TL'yi gözden çıkardılar.

Berfu Yıldız ve Eser Yenenler bebek odası hazırladı!

Haziran ayında dünya evine giren Berfu Yıldız ile Eser Yenenler'in bir oğlu olacak. Çocukları olacağı için kirası 15 bin TL olan bir eve taşınan Yenenler çifti, bebek odasını hazırladı.

Bengü kızının odası için hazırlıklara başladı!

Bengü, kızı Zeynep’in odası için hazırlıklara başladı. Bengü'nün annesi torunu için yastık kılıfı, yorgan ve çarşaf işledi.

Bengü, bebek odası için 40 bin TL harcadı!

Geçtiğimiz günlerde 16 haftalık hamile olduğunu açıklayan Bengü, bebek odası için 40 bin TL harcadı.

Tarkan kızı için Tarabya'daki villasını yeniliyor!

Baba olmaya hazırlanan Tarkan, villasını yeniliyor. Bir iç mimar ile anlaşan Megastar Tarkan, villasındaki eşyayı depoya kaldırıp bebek odası için kolları sıvadı...

Çilek Romantic bebek odası serisi!

Bebek odası denince akla gelen ilk marka Çilek, genç odası olarak beğenilen Romantic serisini şimdi de bebek odası olarak uyarladı. Beyaz ve klasik detayları seven ebeveynlerin tercihi Romantic Serisi, minik melekler için özel tasarlandı

Çilek'ten ideal çalışma odası tüyoları!

Bebek, çocuk ve genç odası alanında tematik tasarımlarıyla beğeni kazanan marka Çilek, ürünlerinin, kullanıcılarının fiziksel sağlığının yanı sıra pedagojik gelişimine de destek olmasına önem veriyor.

Galatasaraylı Wesley Sneijder 100 bin TL'lik bebek odası aldı!

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder’ın eşi, oyuncu Yolanthe Cabau 7.5 aylık hamile. İstanbul, Maçka residence Armani’de oturan çift yeni doğacak oğullarının odası için 100 bin TL harcadı.

Engin Altan Düzyatan 80 bin TL'ye bebek odası aldı!

Engin Altan Düzyatan’ı babalık heyecanı sardı. Eşi Neslişah Alkoçlar, 5 aylık hamile olan ünlü oyuncu, önceki gün gittiği Zorlu Center’da bir bebek mağazasından oğlu için 80 bin TL’lik bebek odası siparişi verdi.

Kids Teens'ten E0 sertifikalı bebek odası koleksiyonu!

ALFEMO’nun Kids & Teens markası, bu alanda yaptığı üretimde “en önemli ve ilk önceliğini” bebeklerin sağlığı ve güvenliği olarak belirledi. E0 standartlarındaki ürünler, sağlıklı ve güvenli olmasının yanı sıra antialerjk ve antibakteriyel.

AVM'lere bebek odası, mescit ve dispanser zorunluluğu geliyor!

Perakende Yasa Tasarısı Taslağı ile AVM'lerde ibadethane, tıbbi müdahale ünitesi ve bebek bakım odası zorunluluğu getiriliyor. Taslak her ile özel stratejik plan ve Perakende Bilgi t Sistemi oluşturulmasını öngörüyor..

Jessica Simpson 13 milyon dolarlık eve taşınacak!

ABD'li şarkıcı ve oyuncu Jessica Simpson, bebek odası için 13 milyon dolarlık bir eve taşınmayı planlıyor...

Bengü bebek odası

Bengü bebek odası Bengü bebek odası

7 aylık hamile olan Bengü, kızı Zeynep’in odası için hazırlıklara başladı. Güzel şarkıcının bu özel oda için 40 bin TL'ye yakın harcama yaptığı gündeme geldi.

Hürriyet'te yer alan habere göre, ünlü şarkıcının İzmir’de yaşayan annesi torunu için işlemesini kendi elleriyle yaptığı yastık kılıfı, yorgan ve çarşaftan oluşan özel bir takım hazırladı.

Bengü, bebek odası için 40 bin TL...