07 / 08 / 2022

benzine indirim var mı 2022

benzine indirim var mı 2022

Milyonlarca araç sahibi benzin, motorin ve LPG fiyatlarını merak ediyor. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne? 1 litre benzin ne kadar? İşte Opet, PO,Total ve BP 5 Haziran 2022 fiyat listesi!

Araç sahipleri bayram edecek! Benzine son dakika indirimi geldi! Opet, Total, BP ve BP 21 Mayıs 2022 fiyat listesi!

Rusya-Ukrayna savaşı ile beraber brent petrol fiyatlarında dalgalanma devam ederken benzine bugünden itibaren geçerli olmak üzere 1 TL indirim geldi.

MediaMarkt'tan dev kampanya! 1000 TL'lik indirim

MediaMarkt'tan yeni bir kampyan geldi. Buna göre 1 Ağustos'a kadar Club üyesi olanlara 1000 TL'ye varan indirim kampanyası var. 

Benzin ne kadar oldu? 28 Temmuz benzin litre fiyatı kaç TL? 28 Temmuz 2022 akaryakıt fiyatları!

Benzin fiyatları günün merak edilen konuları arasında yer alıyor. Benzin, mazot ne kadar? Benzine indirim geldi mi? İşte merak edilen detaylar!

Homend ArtFood mutfak aletlerinde yüzde 25 indirim fırsatı başladı! İşte 28 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Homend ArtFood koleksiyonunda 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek dev indirim başladı. Buna göre murfakları şık hale getiren Homend ArtFood koleksiyonunda, sepette yüzde 25 indirim fırsatı alıcıları bekliyor. Peki Homend ArtFood koleksiyonunda hangi ürünler var? İşte 28 Temmuz 2022 fiyat listesi..

Benzine indirim geldi! İl il yeni fiyatlar kaç lira oldu? Shell, BP, Opet, PO, Total 27 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Bugünden itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litresine 50 kuruş indirim yapıldı. Peki son dakika benzin, motorin ve LPG fiyatları kaç lira oldu? Güncel akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? İşte Shell, BP, Opet, Petrol Ofisi, Total 27 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Motorine gelen indirimin ardından bir indirim de benzine! 50 kuruş düştü

Brent petrol fiyatlarında yaşanan iniş çıkışlar nedeniyle akaryakıt fiyatları değişkenlik göstermeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün motorine gelen 92 kuruşluk indirimin ardından bugün de benzine 50 kuruş indirim geldi. Benzinin litresi İstanbul'da 22 lira 23 kuruşa geriledi.

Benzin ne kadar oldu? 26 Temmuz benzin litre fiyatı kaç TL? 26 Temmuz 2022 akaryakıt fiyatları!

Benzine indirim geldi mi? Motorin kaç TL? Benzin ne kadar? soruları sürekli sorulan sorular arasında yer alıyor. İşte detaylar!

Araç sahipleri dikkat! Motorinden sonra bir indirim de benzine

Son günlerde akaryakıt fiyatlarında geri çekilme yaşanıyor. Dün motorine gelen 92 kuruşluk indirimin ardından bir indirim de benzine geldi. İşte tüm detaylar...

Motorin fiyatları 92 kuruş düştü! Benzine de yarın indirim geliyor! BP, Opet, PO, Total 26 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Sürücülerin yüzünü güldüren haber dün geldi ve motorine bugünden itibaren geçerli olacak şekilde 92 kuruş indirim yapıldı. Benzinde de beklenen müjde geldi ve 27 Temmuz 2022 Çarşamba günü indirim geleceği belirtildi. İşte Shell, BP, Opet, Petrol Ofisi, Total 26 Temmuz 2022 fiyat listesi... 

Benzin ne kadar oldu? 25 Temmuz benzin litre fiyatı kaç TL? 25 Temmuz 2022 akaryakıt fiyatları!

Benzin ne kadar, Motorin kaç TL? Benzine indirim geldi mi? soruları sürekli sorulan sorular arasında yer alıyor. İşte detaylar!

Evlenecekler dikkat! Bu kampanya ile beyaz eşyadan mobilyaya pek çok indirim var

Son dönemlerde artan fiyatlar, evlilik hazırlığında olan çiftleri zor duruma sokuyor. Türkiye İş Bankası, evli çiftler için yeni bir kampanya ortaya koydu.

Akaryakıt fiyatlarında indirim var mı? Benzin, motorin ve LPG'de şok! Shell, BP, Opet, PO 21 Temmuz 2022 fiyat listesi..

Milyonlarca araç sahibi, benzin, motorin ve LPG litre fiyatlarındaki son dakika değişikliklerini yakından takip ediyor. Peki güncel benzin, motorin ve LPG litre fiyatları hangi şehirde kaç lira oldu? Son dakika akaryakıt fiyatları bugün kaç TL oldu? İşte Shell, BP, Opet, PO 21 Temmuz fiyat listesi

Benzin fiyatı ne kadar oldu? Benzin ve motorine indirim var mı? 20 Temmuz akaryakıt fiyatları!

Benzin ve motorin fiyatları sürücüler tarafından merakla araştırılıyor. İşte 20 Temmuz akaryakıt fiyatları!

Jumbo’da yüzde 50 indirim! Bu fiyatlara bu ürünler kaçmaz!

Çok sevilen mutfak ürünleri markası Jumbo yeni bir kampanyayla karşımızda. Geniş bir ürün yelpazesine sahip Jumbo’da %50 indirim var. Çatal bıçak takımlarından bardak takımlarına, termoslardan fincan takımlarına kadar binlerce üründe %50’ye varan indirim mevcut.

benzine indirim var mı 2022 Haberi

benzine indirim var mı 2022

Milyonlarca araç sahibi benzin, motorin ve LPG fiyatlarını merak ediyor ve araştırıyor. Geçtiğimiz ayın son haftasında benzin ve motorine 2 kez zam gelirken, son zam 2 Haziran tarihinde yapıldı. Benzin, motorin ve LPG fiyatlarına geçtiğimiz 7 ayda toplamda yüzde 200 zam yapıldı. 

Akaryakıt fiyatları için henüz herhangi bir indirim haberi gelmedi. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne? 1 litre benzin ne kadar? İşte Opet, PO,Total ve BP 5 Haziran 2022 fiyat listesi!
 

Petrol Ofisi 5 Haziran 2022 güncel akaryakıt fiyat listesi

Benzin Fiyatları:

İstanbul Anadolu Yakası: 26.24 Türk Lirası
İstanbul Avrupa Yakası: 26.23 Türk Lirası
Ankara: 26.33 Türk Lirası
İzmir: 26.35 Türk Lirası

LPG Fiyatları: 

İstanbul Anadolu Yakası: 11.61 Türk Lirası
İstanbul Avrupa Yakası: 11.82 Türk Lirası
Ankara:...