27 / 05 / 2022

besa grup ankara projeleri

besa grup ankara projeleri

Besa Grup, Ankara İncek'te 54 dönüm arazi üzerinde 850 adet konut inşa edecek. Besa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Kent incek Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Işık imzaladığı sözleşmeyle dev proje 'Kent incek'in ilk adımı atıldı.

Besa Grup Ankara-İncek'te 850 konutlu proje için kolları sıvadı!

Besa Grup, Ankara-İncek'te 850 konutlu yeni bir projeye başlamak için kollan sıvadı. Kent İncek ismiyle yükselecek proje için Besa ve Kent İncek Yapı arasında imzalar da atıldı.

Oktay Kaynarca’dan Besa Grup The BO Viera’ya tam not!

Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca, Besa Grup’un Bodrum’da inşa ettiği The BO Viera’ya tam not verdi...

Besa Grup yeni projeleri için düğmeye bastı! Konutta ve turizmde çalışmalar hızlandı! 

Besa Grup, 50 yıldır çok sayıda projeye imza attı. Besa Grup yönetim kurulu üyesi Efe Bezci, şirketin yeni yatırımlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Besa Grup İstanbul projelerine odaklandı!

Gayrimenkulden enerjiye, bilişimden turizme farklı sektörlerde faaliyet göstermeye devam eden başkent Ankara’nın önemli şirketleri arasında yer alan Besa Grup, yeni projelere odaklandı.

Doğan Castle geliyor! Yeni proje!

Doğan Grup Ankara'da Doğan Castle adında yeni bir projeye imza atıyor. Doğan Grup CEO'su Erdoğan Yıldırım projeyi "Kapıları doğa ve orman manzarasına açılan bir proje" diye ifade ediyor.

Doğan Grup Ankara'da inşaat yatırımlarını hızlandırdı!

Ankara'da hayata geçirdiği projelerle adından söz ettiren Doğan Grup, başarılı projeler hayata geçirmeye devam ediyor. Doğan Grup CEOS'u Erdoğan Yıldırım, kent genelinde yapılan yatırımları anlattı. 

The BO Viera'da yaşam Temmuz'da başlıyor!

Besa Grup tarafından Bodrum Gündoğan'da hayata geçirilen The Bo Viera'da ilk etap teslimi Temmuz'da yapılacak. Projede villa fiyatları 575 bin Euro'dan başlıyor. 

Şule Alp, BESA Pazarlama Direktörü oldu!

BESA Grup'un satış ve pazarlama koordinatörlüğünü yapan Şule Alp Yönetim Kurulu toplantısında alınan kararla Pazarlama Direktörü oldu.

2021’de gayrimenkulde yeni rekorlar gelebilir!

Pandemiye rağmen gayrimenkule olan talebin düşmediğini dile getiren Besa Grup Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şule Alp 2021 yılında yeni rekorların gelebileceğini söyledi.

Bodrum’da gayrimenkul fiyatları katlandı!

Besa Grup Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şule Alp, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün Bodrum’a ilgiyi durdurmadığını söyledi.

Gayrimenkulün yıldızı Bodrum!

Besa Grup Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şule Alp, koronavirüsün Bodrum'a olan ilgiyi azaltmadığını belirterek, Bodrum'un gayrimenkul sektöründe yıldız olduğunu dile getirdi. 

Bodrum'da konut ve arsa fiyatları arttı!

Besa Grup Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şule Alp, Bodrum'da konut ve arsa fiyatlarının da artığını söyledi.

Şule Alp, Gümüş Kariyer Ödülleri'ne layık görüldü!

BY Protokol Dergisi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen 'Gümüş Kariyer Ödülleri' 7 Kasım'da gerçekleşti. Törende Besa Grup Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şule Alp de ödül aldı.

The BO Viera 200 milyon dolarlık yatırımla hayat buluyor!

BESA Grup, Bodrum'da geliştirdiği To neo projesi The BO Viera'yı 200 milyon dolarlık yatırımla hayata geçiriyor. Projede yer alan otelin 2022 yılında hizmete açılması planlanıyor.

besa grup ankara projeleri Haberi

besa grup ankara projeleri

Besa Grup, Ankara İncek'te 54 dönüm arazi üzerinde 850 adet konut inşa edecek. Yaklaşık 40 yıldan bu yana farklı projelere imza atan Besa Grup'un Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Kent incek Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Işık arasında imzalanan sözleşmeyle İncek'e kurulacak dev proje 'Kent incek'in ilk adımı atıldı. İmza töreninde konuşan Salih Bezci, Ankara'nın hemen tüm gözde yerleşim merkezlerinde Besa projelerini hayata geçirdiklerini vurgulayarak "Uzun yıllar yasam standartlarını yükselten konutları da hayata geçiriyoruz. 'Kent incek' projesi de Besa'nın sürdürdüğü kalite anlayışının yansıdığı bir proje olacak" dedi. Bu yıl başlanacak projede, lüks ve yüksek standartlı 5 farklı tipte konutlara yer verilecek. Mogan Gölü manzaralı projede, 1+1,2+1,2.5+1, 3.5+1 ve 4.5+1 konut tipleri yer...