Beşpınar Vadisi nerede

Beşpınar Vadisi nerede

TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı tarafından Adıyaman’a 16 milyon TL kaynak aktarıldığını açıkladı.

Galatasaray Düşler Vadisi Riva nerede inşa ediliyor?

Galatasaray Düşler Vadisi Riva nerede inşa ediliyor sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projedeki dairelerin fiyatları 1 milyon 69 bin liradan başlıyor. 

Düşler Vadisi Riva nerede inşa edilecek?

Düşler Vadisi Riva nerede inşa edilecek sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutların fiyatları 1 milyon 69 bin liradan başlıyor. 

Galatasaray Düşler Vadisi Riva nerede? Harita ve konum bilgisi!

Bugün resmen satışa çıkan Düşler Vadisi Riva nerede? İşte harita ve konum bilgisi...

Düşler Vadisi Riva nerede?

Düşler Vadisi Riva projesi bugün satışa sunuldu. Düşler Vadisi Riva projesi Galatasaray'ın Riva arsası üzerinde inşa ediliyor. 

Galatasaray Düşler Vadisi Riva projesi nerede?

Yılmaz İnşaat projesi Düşler Vadisi Riva bugün resmen satışa çıktı. Projede villa fiyatları 1 milyon 69 bin liradan başlıyor. Peki Galatasaray Düşler Vadisi Riva projesi nerede?

Beykoz Düşler Vadisi nerede?

Düşler Vadisi projesi Yılmaz İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Beykoz'da Galatasaray Spor Kulübü’nün Riva’daki arazisi üzerinde hayata geçiriliyor. Peki Beykoz Düşler Vadisi nerede?

Adıyaman Beşpınar Vadisi'nde 4. etap çalışmaları başlıyor!

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın yoğun gayretleri ile çok önemli bir aşamaya getirilerek etap etap hizmete sunulan Beşpınar Projesinde 4. etap çalışmalar başlıyor.

Adıyaman Beşpınar Vadisi ve Eğriçay Projesi için ödenek aktarıldı!

TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı tarafından Adıyaman’a 16 milyon TL kaynak aktarıldığını açıkladı.

Adıyaman Beşpınar Vadisi Projesi çalışmaları incelendi!

Vakıf, Sendika ve Dernek Başkanlarından oluşan Adıyaman Sivil Toplum Kuruluşları Platformu ilin marka projesi olan Beşpınar Vadisi projesini gezerek yerinde inceleme fırsatına sahip oldu.

Beşpınar Vadisi yaşam alanına dönüşüyor!

Adıyaman Valiliği İl Özel İdare’sinin sosyal yatırımları kapsamında projelendirilen Beşpınar Vadisi, bin dönümlük dev alanı, eşsiz manzarası ve tabii güzelliğiyle Adıyamanlıların yeni gözde mekânı oluyor.

Emaar Toskana Orizzonte nerede?

Toskana Vadisi projesinin 3. fazı olarak inşa edilen Toskana Orizzonte Konutları 1 milyon 68 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Peki Emaar Toskana Orizzonte nerede?

Dap Vadisi Z Ofis nerede?

Dap Yapı imzası ile inşa edilen Dap Vadisi Z Ofis'ta kiralamalar başladı. Proje 14 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Peki Dap Vadisi Z Ofis nerede?

DAP Yapı DAP Vadisi nerede?

Türkiye'de ilk defa “Ofis Yönetim Sistemi” kullanılacak olan DAP Yapı DAP Vadisi nerede sorusuna İstanbul Avrupa yakası Kağıthane ilçesine bağlı Çağlayan bölgesinde cevabı veriliyor...

Beşpınar Vadisi nerede

Beşpınar Vadisi nerede Beşpınar Vadisi nerede

Aydın, Ak Parti Hükümetinin Adıyaman’ın hakettiği ve şehre yakışan proje, hizmet ve her türlü yatırım için süratle icraatlarına devam ettiğini belirtti.


On dört yıldır olduğu gibi AK Parti Hükümeti’nin yine Adıyaman’ın yanında olmaya devam ettiğini kaydeden Ahmet Aydın, “Milletvekili arkadaşlarımızla, Valimizle, Belediye Başkanımızla ve teşkilatlarımızla beraber yapmış olduğumuz takiplerimiz neticesinde, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı tarafından ilimize 16 Milyon TL kaynak aktarılmıştır.


Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından 11 Milyon TL ödenek tahsis edilmiştir.


Bu ödeneğin 4 Milyon TL’si, Vadiyaman olarak nitelendirdiğimiz vizyon projelerimizden biri olan Beşpınar Rekreasyon Projesi 4. etap çalışmaları kapsamında yapılacak olan 800 metre pere kanal, 2 adet tersip bendi korkuluk, 1 adet köprü yapımında kullanılacaktır.


Yine aynı ödeneğin 7 Milyon TL’si, Adıyamanımızın doğu yakasında yer alan...