14 / 08 / 2022

Betonart Mimarlık Yaz Okulu 2019

Betonart Mimarlık Yaz Okulu 2019

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) tarafından hayata geçirilen Betonart Mimarlık Yaz Okulu’nun 18’incisi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. 

Mtl Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Mtl Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de Numan Yazıcı tarafından kuruldu.

Aska Sevinç İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Turizm Yazılım Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aska Sevinç İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Turizm Yazılım Ve Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyl'de Muhammet Aslan sevinç ve Yiğitcan Orkun Sevinç ortaklığında kuruldu.

Aras Grup Mimarlık İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aras Grup Mimarlık İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Sergen Yazıcı ve Seyfi Yazıcı ortaklığında kuruldu.

Hcm Mühendislik Mimarlık Anonim Şirketi’nin merkez nakli yapıldı!

Hcm Mühendislik Mimarlık Müşavirlik Yazılım Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi’nin merkez nakli yapıldı. Hcm Mühendislik Mimarlık Müşavirlik Yazılım Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi’nin merkez nakli Bakırköy’de yapıldı. 

Yazıcıoğlu Konut Yapı Mimarlık Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Yazıcıoğlu Konut Yapı Mimarlık Sanayi Limited Şirketi Kartal’da  75 bin  TL sermaye bedeli  ile Hamdullah Yazıcı tarafından kuruldu.

Rayka Danışmanlık Ve Mimarlık Hizmetleri Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rayka Danışmanlık Ve Mimarlık Hizmetleri Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Kartal’da 50  bin TL sermaye bedeli  ile Elif Melek Yazıcı Ekşioğlu, Masoumeh Tadbırıbejandı  ve Yunus Emre Ekşioğlu tarafından kuruldu.

Mmy Desıgn Mimarlık İnşaat Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mmy Desıgn Mimarlık İnşaat Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 20 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Öztuğ ve Mehmet Murat Yazıcı ortaklığında kuruldu.

Ankist Mimarlık ve Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ankist Mimarlık ve Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sena Hazal Yazıcı tarafından kuruldu. 

Geleceğin mimarları TOBB Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi’nde buluştu!

Türkiye’nin dört bir yanından mimarlık öğrencilerini bir araya getiren BETONART Mimarlık Yaz Okulu’nun 18’incisine katılan 30 öğrenci kapanışta eserlerini sergiledi...

Ankara'da BETONART Mimarlık Yaz Okulu başladı! 

Türkiye'nin dört bir yanından gelen mimarlık öğrencileri BETONART Mimarlık Yaz Okulu’nun 18’incisi için TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde buluştu.

Betonart Mimarlık Yaz Okulu 27 Temmuz'da başlayacak! 

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) tarafından hayata geçirilen Betonart Mimarlık Yaz Okulu’nun 18’incisi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. 

Yank Mimarlık Mühendislik Ve Yazılım Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yank Mimarlık Mühendislik Ve Yazılım Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Bozkurt ve Yusuf Bozkurt ortaklığında kuruldu. 

Erzurumlu Mimarlık öğrencilerine yaz atölyesi projesi!

Kadıköy Belediyesi ve TMMOB Mimarlar Odası Anadolu 1. Büyükkent Bölge Temsilciliği tarafından  Erzurum Atatürk Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencilerine yönelik yaz atölyesi programı başladı.

Betonart Mimarlık Yaz Okulu 2019 Haberi

Betonart Mimarlık Yaz Okulu 2019

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB)'nin Türkiye’nin dört bir yanında mimarlık öğrencilerini bir araya getirmek için düzenleyeceği okul, 27 Temmuz'da başlayacak. Okulun toplumsal kalkınmaya destek olması amaçlanıyor. 

Bu yıl 18’incisi düzenlenen Betonart Mimarlık Yaz Okulu, 27 Temmuz - 5 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ankara’da, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde Baştaş Başkent Çimento A.Ş ve Konya Çimento A.Ş ana desteğiyle gerçekleşecek.

Okulun Akademik Danışmanlığını Nur Çağlar’ın, Küratörlüğünü Selda Bancı’nın, moderatörlüklerini, Refa Emrali, Jorge Mealha, Alper Aksoy, Serkan Karaaslan, Yunus Özmerpenli, Ramazan Avcı, Emre Şavural, Fatih Yavuz, Ozan Gürsoy, Aktan Acar, Ferdi Akarsu, Yıldıray Lise, Yasemin Özeri, Murat Sönmez, Aslı Özbek ve Nihat Eyce’nin yapacak. 

Betonart Mimarlık Yaz Okulu’nun bu yılki teması, “Standartlaştırma” olacak. Betonart Yaz Okulu 2019, mimarlıkta, mekanda ve her tür yapıda standartlaştırmayı...