Beylerbeyi yalı satışı

Beylerbeyi yalı satışı

SBK Holding'in iştiraklerinden olan ve borç yapılandırması yapan şirketi Mega Varlık'ın hala merkez ofis olarak kullandığı yalı satılıyor. Yalı için 60 milyon TL başlangıç bedeli belirlendi.

Beylerbeyi'ndeki tarihi köşk 44.7 milyon TL'ye satışa sunuldu!

19. yüzyıl Neo-Osmanlı tarzında inşa edilmiş, ikinci derece tarihi eser olan Beylerbeyi Yalıboyu'ndaki bir yalı satışa çıkarıldı. 13 odalı ve 9 banyolu yalının satış fiyatı 44 milyon 750 bin TL olarak belirlendi.

Beylerbeyi'ndeki tarihi yalı açık artırmayla satışa sunuldu!

SBK Holding'in iştiraklerinden olan ve borç yapılandırması yapan şirketi Mega Varlık'ın hala merkez ofis olarak kullandığı yalı satılıyor. Yalı için 60 milyon TL başlangıç bedeli belirlendi.

Boğazda 60 yalı satışa çıkarıldı!

Türkiye'nin en prestijli ve pahalı bölgesi olarak da bilinen Boğaz hattında, 60 yalı satış masasında yeni sahibini bekliyor. 13 ile 440 milyon TL arasında değişen fiyatlarda satışa sunulan bu yalıların 37'si Anadolu, 23'ü Avrupa yakasında.

Feryal Gülman'dan yalı satışı açıklaması!

Feryal Gülman, "Ben evimi yeniden kiralamaya karar verdim. Kiralık süreçte bana bazı satın alma teklifleri gelmeye başladı. Ben satmayı düşünmedim ama iyi bir teklif gelirse satabilirim" dedi...

Feryal Gülman: Yalı satışta, hiçbir problem yok!

Feryal Gülman, Bebek’teki yalı satışının ayrıldığı eşi tarafından durdurulduğu iddialarını yanıtladı. Gülman, "Yalı satışta, hiçbir problem yok" dedi.

Feryal Gülman'ın yalı satışına engel yok!

Feryal Gülman, geçen ay Bebek'teki yol yalısını 245 milyon TL'ye satışa çıkarmıştı. Kemal Gülman'ın hukuka uygun olmayan yalının satışının durdurulması talebini mahkeme cuma günü reddetti.

İstanbul Boğazı'ndaki 71 yalı satışa çıktı!

İstanbul Boğazı'nda bulunan tarihi 71 yalı satılmayı bekliyor. Boğaz'ın en pahalı yalısı 19 odalı 530 milyon TL ile Bebek'tekş yalı oldu.

Boğazdaki yalılar yeni sahiplerini bekliyor!

Boğazın incileri olan milyonlarca lira değerindeki yalılar yeni sahiplerini bekliyor. İstanbul Boğazı'nda yaklaşık 20 yalı satışta...

Tophane Müşiri Zeki Paşa'nın yalısı satışa çıktı!

Sultan 2. Abdülhamit Han tarafından Tophane Müşiri Zeki Paşa için yapılan. Rumelihisarı’ndaki görkemli yalı satışa çıktı. 23 odalı ve 5 salonlu yalı için 550 milyon TL’lik rekor bir fiyat biçildi..

Boğaz'daki 100 yalıyı kimler aldı?

Türkiye'de yabancıya konut satışları yüzde 82 artarken, Orta Doğulu zenginler gözünü Boğaz'a dikti. Araplar, Boğaz'da 100 yalı satın alırken, kuşatma başladı.

Boğaz'da 60 yalı satılmayı bekliyor!

Yalı piyasası son yıllarda oldukça durgun. İstanbul Boğazı'nda halen irili ufaklı 60'a yakın yalı müşterisi bekliyor. Son 10 yılda 37 yalı el değiştirdi. Körfez ülkelerinden yatırımcıların ilgisi dikkat çekiyor...

Boğaz’daki 60 yalı alıcısını bekliyor!

Gayrimenkul piyasasının genelinde bir yavaşlama gözlense de, yalı piyasayı oldukça hareketli. ‘Boğaz’ın incileri’ olarak anılan 60 yalı satılmayı bekliyor.

Boğaz'daki 60 yalı satılmayı bekliyor!

İstanbul'un en değerli bölgesi olan Boğaz hattında 60'a yakın yalı satılmayı bekliyor. Satışa çıkarılan yalıların fiyatları ise 4,5 milyon dolar ile 95 milyon dolar arasında değişiyor.

Beylerbeyi yalı satışı Haberi

Beylerbeyi yalı satışı

SBK Holding'in iştirakleri arasında bulunan ve borç yapılandırması yapan şirketi Mega Varlık'ın halen merkez ofis olarak kullandığı yalı satışa sunuldu. Dünya Gazetesi'nden Çiğdem Yücesoy Subaşı'nın haberine göre; Beylerbeyi'nde yer alan ve ikinci derecede tarihi eser niteliğine sahip yalı, Garanti Bankası tarafından satışa çıkarıldı. Geçen hafta ihaleye çıkarılan tarihi yalı için 60 milyon TL başlangıç bedeli belirlendi.

Borç ve varlık yönetimi halen yurt dışında olan Sezgin Baran Korkmaz'ın sahibi olduğu SBK Holding'in finansman şirketi Mega Varlık, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından 13 Mart 2015 tarih ve 6230 sayılı Kurul kararı ile kuruldu. 27 Ağustos 2015 tarih 6426 sayılı Kurul Kararı ile de şirket izin alarak faaliyet göstermeye başladı. Alacak (borç) yönetimi, varlik yönetimi ve danışmanlık olarak üç anakolda faaliyette bulunan şirket, finansal sistem...