beylife 2 rezidans

beylife 2 rezidans

İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Bey Life Residence 2 projesinde tüm konutların satışları tamamlandı...

Tem Point Evleri'nde 3 bin TL taksitle!

Beş konut bloğu, 2 rezidans bloğu ve bir adet alışveriş merkezi olarak planlanan Sultangazi Tem Point projesinde yüzde 5 peşinatla evinizi şimdi alıp teslimde yüzde 50'sini ödeyebiliyorsunuz..

Kerimcan Durmaz Maslak'tan 1.2 milyon TL'ye rezidans aldı!

Paylaştığı videolarla fenomen olarak şöhreti yakalayan ve arından DJ'liğe adım atan Kerimcan Durmaz, Maslak'tan 1.2 milyon TL'ye rezidans satın aldı.

Dalaman Piramit Rezidans 2 satış fiyatları!

Dalaman Piramit Rezidans 2 satış fiyatları 149 bin TL'den başlayarak değişiyor. Piramit Rezidans 2'de daireler oturuma hazır...

Halkalı Metropark teslimleri ne zaman?

Teknik Yapı Metropark 1 home ofis bloğu, 4 konut bloğu ve 2 rezidans kulesi olarak hayata geçiriliyor. Proje İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa ediliyor. Peki Halkalı Metropark teslimleri ne zaman?

Oryapark İstanbul Projesi'nde ön satışlar başladı!

Oryataş'ın kendi arazisi üzerinde bulunan çok fonksiyonlu konut projesi ORYAPARK İstanbul, 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelle yükseliyor.

Kartal Mai Rezidans'ta 2.blok teslimi Eylül 2015'te!

Kartal Mai Rezidans projesi 11 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Projede 2. blokların teslimleri Eylül 2015'te yapılması öngörülüyor.

Oryataş ikinci projesini Riva'da inşa edecek!

ORYATAŞ'ın Ümraniye'de kendi arazisi üzerinde bulunan Oryapark istanbul 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelle yükseliyor. Projede satış suresine başlayan şirket istanbul Riva'da da villa projesi planlıyor.

Oryapark İstanbul'un ilk etabı 2016'da tamamlanacak!

Oryataş’ın kendi arazisi üzerinde bulunan çok fonksiyonlu konut projesi ORYAPARK İstanbul, 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelle yükseliyor.

Oryapark İstanbul Evleri'nde ilk etap teslimleri 2016'da!

ORYATAŞ'm İstanbul Ümraniye'de kendi arazisi üzerinde inşa edeceği Oryapark İstanbul'da 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otel yer alacak..

Oryapark İstanbul özel fiyatlarla satışa çıktı!

Oryataş’ın 2 rezidans, bir ofis, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelden oluşan projesi ‘Oryapark İstanbul’da ön satışlar lansmana özel fiyatlarla başladı. İlk etap 2016’da tamamlanacak.

Oryapark İstanbul'un ön satışları başladı!

Oryataş'ın kendi arazisi üzerinde bulunan çok fonksiyonlu konut projesi ORYAPARK İstanbul, 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelle yükseliyor.

Oryapark İstanbul metrekaresi 5 bin 200 TL'den satışa çıktı!

ORYAPARK'ta rezidanslar metrekaresi lansmana özel 5.200 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. ORYAPARK İstanbul, 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelle yükseliyor.

Oryapark İstanbul Residence daire fiyatları!

Oryapark İstanbul Residence daire fiyatları 471 bin TL'den başlıyor. 36 katlı 2 rezidans bloğu bulunan proje içerisinde otel, daire ve ofislerin bulunuyor. Projede toplam 526 adet daire bulunuyor.

beylife 2 rezidans

beylife 2 rezidans beylife 2 rezidans

Osmanlı İnşaat tarafından hayata geçirilen Beylife 2 Rezidans projesinde dairelerin tamamı 1+1 olarak tasarlandı. Proje 1.5 dönüm alan üzerinde yer alıyor.


Beylife Residence Beylikdüzü 2'de yer alan konutların alanları 55 metrekare 1+1, 60 metrekare 1+1 ve 77 metrekare 1+1 olarak tasarlandı. Proje toplam 294 daireden meydana geliyor.


600 metrekare yeşil alana sahip olan Beylikdüzü Beylife Residence 2 projesinde tüm dairelerin satışları tamamlandı.


İstanbul Beylikdüzü Beylife Rezidans 2'de; yüzme havuzu, rekrasyon alanları, yürüyüş parkurları ve otopark bulunuyor. Proje Beylikdüzü'nde konumlanıyor.


0212 854 37 00

www.osmanliinsaatyapi.com.tr

Merve...