beyoğlu yatırım

beyoğlu yatırım

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, bölgedeki yatırımları ve projeleri anlattı. Demircan, “Bir şehri ayağa kaldıran ticareti, alışverişi ve tercih edilmesidir. Hareketin olmadığı yerde bereketin de olması mümkün değildir” şeklinde konuştu.

Beyoğlu'na 100 yıllık tramvay geliyor!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, proje ve yatırımla ilgili soruları cevaplandırdı. Demircan, İstiklal Caddesi'ndeki altyapı projelerinden bahsetti...

Sirkeci'nin yıldızı parlıyor

Tek Borsa Dergisi araştırdı. Yatırımcılar, turistik semt Sultanahmet'e yakın olan Sirkeci'ye göz dikti. Eski binaların restore edilerek otellere dönüştürüldüğü bölgede yerli ve yabancı birçok yatırımcı otel açmak için yer arıyor. Eski binalar 200 bin dola

Eta Turizm Yatırım Ve İşletmeleri Anonim Şirketi kuruldu!

Eta Turizm Yatırım Ve İşletmeleri Anonim Şirketi Beyoğlu'nda 5 milyon 650 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Hakkı Özcan, Tuna Hüseyin Özgelen, Ali Murat Apaydın, Mıchaıl Pediaditakis, G.L.Augus T Büning ve Bernd Maser ortaklığında kuruldu.

Evre Grup Turizm Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Evre Grup Turizm Yatırım Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 17 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Murat Apaydın, Bernd Maser ve Michail Pediaditakis ortaklığında kuruldu.

Okanlı Pera Danışmanlık Turizm Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Okanlı Pera Danışmanlık Turizm Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Bülent Örenel ve Erdinç Okanlı tarafından kuruldu.

Seecglobal Gayrimenkul Tekstil Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Seecglobal Gayrimenkul Tekstil Yatırım Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 433 bin 835 TL sermaye bedeli ile bugün Hüseyin Gül Eda Çelebi tarafından kuruldu.

Derinkök Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Derinkök Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 433 bin 835 TL sermaye bedeli ile bugün Hüseyin Eren Derinkök tarafından kuruldu.

Arma Plus Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Arma Plus Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Aydoğ tarafından kuruldu.

Galata Taahhüt İnşaat Yatırım Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Galata Taahhüt İnşaat Yatırım Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 200, bin TL sermaye bedeli ile Hasan Semih Kurtuluş tarafından kuruldu. 

İstanberry Emlak İşletmecilik ve Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!    

İstanberry Emlak İşletmecilik ve Yatırım Anonim Şirketi Beyoğlu'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Berivan Gezer Gültekin, Erdal Gezer ve Güner Gültekin tarafından kuruldu.

Archeo Turizm Yatırım Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Archeo Turizm Yatırım Danışmanlık Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Halil    Şekeral ve Okan  Sertoğlu ortaklığında kuruldu. 

Halk GYO Beyoğlu binası 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Beyoğlu binası 2018 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı...

İstanbul Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Ve Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Ve Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 75 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Altın tarafından kuruldu.

Liaison Enerji Yatırım Ve Proje Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Liaison Enerji Yatırım Ve Proje Danışmanlığı Limited Şirketi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile Beyoğlu'nda Macit Yetiş tarafından kuruldu. 

Sakura Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Sakura Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Beyoğlu’nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Binnur Ataseven tarafından kuruldu. 

beyoğlu yatırım

beyoğlu yatırım beyoğlu yatırım

Beyoğlu limanıyla, rıhtımıyla, Haliç’iyle ticaret merkezi olarak dünyaya açılan bir pencere. Birçok konuda ilklerin şehri de diyebiliriz. 20 Nisan 1924’te kurulan semtte ilk kez Cadde-i Kebir’de (İstiklal Caddesi) sokakların gazyağıyla çalışan fenerlerle aydınlatılması, başlatıldı. Tarihe, turistlere, filmlere, aşıklara, eylemlere ev sahipliği yapan Beyoğlu’nu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile konuştuk. Demircan, ortadan kalktığı düşünülen tramvaydan, Beyoğlu Sineması ve Gezi Parkı’na kadar birçok soruyu yanıtladı.


İstanbul’un incisi Beyoğlu en yoğun projelerin ilerlediği belediyelerden biri. Çalışmalar ne aşamada?


2004 yılında Beyoğlu’nda 4500 esnafımız vardı. Bugün 19 bin 500, 2004’te 6 bin otel yatağımız varken, bugün sayı 45 bin. Bu iki parametre de çok önemli. Çünkü bir şehri ayağa kaldıran ticareti, alışverişi ve tercih edilmesidir. Ticareti gelişirse binalar yenilenecek, insanlar iş bulacak, çevre güzelleşecek,...