28 / 05 / 2022

bitcoin 2022

bitcoin 2022

Bitcoin'nin son durumu tüm dünya tarafından merakla takip ediliyor. Ünlü ekonomi bilimcisi Alex Kruger sosyal medya hesabı Twitter'dan Bitcoin için önemli açıklamalarda bulunarak kritik tarih verdi. Alex Kruger'ın o paylaşımları haberimizde...

Bitcoin yatırımcıları kara kara düşünüyor. Kim kazandı kim kaybetti?

Bitcoin piyasası, 2022 başından bu yana görülen en büyük düşüşü gördü. Piyasa son 24 saat içinde yüzde 11 düşüşle 35 bin 611 dolar seviyesine kadar geriledi. Cardano % 8,4, Ethereum % 6,3, Terra ise % 6,56 düşüş yaşadı.  

Bitcoin için tarih verildi! Nefesler kesildi, Bitcoin'in fiyatı belirleniyor!

Kripto para topluluğu  milyonların merakla beklediği bitcoin için tarihi açıkladı. 31 Mayıs 2022 tarihinde doğruluk payı yüzde 83 olan krito para topluluğu  bitcoin fiyatlarını belirleyecek...

Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? İşte 26 Nisan 2022 kripto para fiyatları...

Kripto para yatırımcısının gözü kulağı düşüşe geçen Bitcoin, Ethereum ve Altcoin piyasasındaki son gelişmelerde. Peki Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne oldu? İşte 26 Nisan 2022 BTC, ETH ve XRP kaç dolar/TL fiyatları...

BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL? Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum...

Bitcoin 22 Nisan 2022 tarihi itibarıyla çok sert bir düşüş yaşandı... %4’den fazla düşüş yaşayan BTC, kritik seviyelerde bulunuyor. Bitcoin'de düşüş yaşandığı zaman değer kaybetmesini beklediğimiz altcoinler ise bugün hepimizi şaşırttı. Peki BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL? İşte son dakika yorumu.

Bitcoin'de o seviye kırıldı! 47 bin dolara yükseldi! 

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, 2022 yılındaki kayıplarını sildi ve senenin en yüksek seviyesini gördü. Kriptoların devi Bitcoin’de geçtiğimiz iki haftada yaşanan artıştan sonra lider bugün 45 bin doları aştı. Peki kripto paraları neler bekliyor? Bitcoin'de artış devam edecek mi?

Kripto para piyasasında sessizlik sürüyor! İşte Bitcoin ve Ethereum'da son durum...

2022 yılında beklenen sıçramayı yakalayamayan kripto para piyasası son günlerde de durgunluğunu korumaya devam ediyor. Kripto paralarda son durum ne oldu? İşte Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin'de son durum...

Kripto paralarda dalgalanma tam gaz! işte Bitcoin'deki gerilemenin nedeni..

MicroStrategy CEO’su ve 17 bini aşkın BTC’ye sahip Bitcoin balinası Michael Saylor, 2022'nin başında kripto piyasasının gerilemesine sebep olduğuna inandığı faktörleri değerlendirdi. 

Bitcoin'de 2022 yılında neler olacak?

Kripto paraların yatırımcı kazanmasını sağlayan unsurlarda meydana gelecek değişiklikler kripto paraların 2022 yılında ve sonrasında nasıl hareket edeceğini belirleyecek.

Bitcoin 2022'de rekora ulaşacak!

Bir İsviçre bankasının patronu firmanın analizlerini dikkate alarak Bitcoin'in fiyatının 2022 yılında yeni rekor seviyelere ulaşacağını belirtti. 

Kripto paralar 2022'de ne olacak?

Toparlanma çabasında olan kripto paraların sene sonuna kadar yeni bir ralli başlatması mümkün görünmüyor. 2022 yılında Bitcoin’in bugünkü seviyelerden daha iyi bir konua ulaşabileceğine dikkat çekiliyor.

Kripto para piyasaları 2022'de toparlanacak mı?

Bitcoin’de son durum ne? Kripto piyasası 2022’de toparlayabilir mi? İşte kripto para piyasasıyla ilgili beklentiler...

Bitcoin 10 gündür yükselişte!

8 senenin ardından 10 gündür yükselişte olan Bitcoin  41 bin doları geçti. Ethereum da bu hafta yüzde 20 değer kazandı.

Bitcoin ve Ethereum yeniden artışta!

Bitcoin, Amazon iddialarından sonra artışa geçerek 41 bin 664 seviyelerini gördü. Ethereum ise Bitcoin'deki artışı izleyerek 20 bin 565 dolar seviyelerine kadar çıktı. 

bitcoin 2022 Haberi

bitcoin 2022

Kripto para piyasasına dair Alex Kruger önemli açıklamalarda bulundu. Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; kripto para girişimcisi ve dünyaca ünlü ekonomi bilimcisi Alex Kruger, Bitcoin için dikkat çeken açıklamlar yaptı. 

Alex Kruger, sosyal medya hasabı Twitter'dan yaptığı paylaşım ile kripto para birimlerinin 2022 senesinin ilk aylarında tekrardan hareketlenerek canlılık kazanacağı tahmininde bulundu.

Kruger 2022 yılının ilk haftası için şu verileri paylaştı:

"Bitcoin fiyatı, ilk haftalarda artıyor: 2021 artı yüzde 36; 2020 artı yüzde 13; 2019 artı yüzde 7; 2018 artı yüzde 18. Noel Baba'yı ayılar öldürdü, ama Bilge Adamları duydun mu?"

"Hala, fon girişlerinin yönlendirdiği ocak ayı başlarında güçlü bir kripto "yukarı" piyasası bekliyoruz. Ardından, bir sonraki şişirme baskısı çok sıcak gelirse (12 Ocak 2022) bir sonraki FOMC'den (26 Ocak...