Blue Sea Beylikdüzü kimin

Blue Sea Beylikdüzü kimin

Toplam 126 daireden meydana gelen Blue Sea Beylikdüzü projesi 20 bin metrekare arsa alanında 10 blok şeklinde yükseliyor. Peki Blue Sea Beylikdüzü nerede?

Blue Sea Sitesi sakinleri tapularına kavuştu!

Beylikdüzü’nde Gürpınar Mahallesi Blue Sea Sitesi’nde ikamet eden vatandaşlar tapularına kavuşmanın sevincini yaşadı.

Enyap Blue Residence projesinde daireler hemen teslim ediliyor!

Enyap İnşaat'ın Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Blue Residence projesi metrobüse 5 dakikalık uzaklıkta yükseliyor. Enyap İnşaat Blue Residence projesinde daireler hemen teslim ediliyor.

Blue Sea Gayrimenkul Turizm Otomotiv İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Blue Sea Gayrimenkul Turizm Otomotiv İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 10 bin TL sermaye bedeli ile Adel Mahmoud tarafından kuruldu. 

Blue Sea Gürpınar Evleri ödeme planı 2017!

İstanbul Beylikdüzü ilçesi Gürpınar Mahallesi'nde hayata geçirilen Blue Sea Gürpınar projesinin yaz sonunda teslim edilmesi planlanıyor. İşte Blue Sea Gürpınar Evleri ödeme planı 2017...

Blue Sea Beylikdüzü nerede?

Toplam 126 daireden meydana gelen Blue Sea Beylikdüzü projesi 20 bin metrekare arsa alanında 10 blok şeklinde yükseliyor. Peki Blue Sea Beylikdüzü nerede?

Bilyapı İnşaat'tan Blue Sea Gürpınar projesi geliyor!

Beylikdüzü ilçesi Gürpınar Mahallesi'inde inşa edilen Blue Sea Gürpınar projesi Bilyapı İnşaat imzasıyla yükseliyor. Proje 10 blok şeklinde inşa ediliyor.

Blue Sea Turizm Gayrimenkul Otomotiv İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Blue Sea Turizm Gayrimenkul Otomotiv İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi, 100 bin TL sermaye ile 7 Ekim'de İstanbul İl'i, Fatih, İskenderpaşa Mahallesi, Hasanpaşa Çeşmesi Sokak'ta kuruldu.

Sea Life fiyatları!

Alperen İnşaat imzası ile hayata geçirilen Sea Life Konutları Beylikdüzü Kavaklı Yakuplu bölgesinde inşa ediliyor. Proje 5 katlı 3 bloktan meydana geliyor. Peki Sea Life fiyatları ne kadar?

Beylikdüzü Sea Life iletişim!

Butik proje olarak dizayn edilen Sea Life Beylikdüzü'nde daire teslimleri inşaat başladıktan 18 ay sonra gerçekleşecek. Proje 40 adet konuttan oluşuyor. İşte Beylikdüzü Sea Life iletişim bilgileri...

Alperen İnşaat Sea Life Kavaklı projesine başlıyor! Yeni proje!

Alperen İnşaat Asmalı Park Konakları'ndan sonra Beylikdüzü Kavaklı'da Sea Life projesine hazırlanıyor. Eston Villaları'nın yukarısında kalan Sea Life projesinde daireler deniz manzarasına sahip olacak. Projede satışlar yakın zamanda başlayacak...

Beylikdüzü Blue Residence satılık!

Konutların satış sürecine devam edilen Beylikdüzü Blue Residence satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün...

Beylikdüzü Blue Residence'ın yüzde 75'i satıldı! 140 bin lira!

ENYAP İnşaat'ın İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Blue Residence'ın yüzde 75'i satıldı. 322 adet daire ve 10 adet dükkândan oluşan projede, Suudi Arabistan prensinin aldığı 6 dairede 12+2'lik bir daire konsepti de yer alıyor...

Blue Residence projesinde daire fiyatları 140 bin TL'den başlıyor!

ENYAP İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Blue Residence, 322 adet daire ve 10 adet dükkandan oluşuyor. Projede, Suudi Arabistan prensinin aldığı 6 daire de 12+2'lik bir daire konsepti de yer alıyor...

Blue Sea Beylikdüzü kimin

Blue Sea Beylikdüzü kimin Blue Sea Beylikdüzü kimin


Toplam 126 daireden meydana gelen Blue Sea Beylikdüzü projesinde  2 oda 1 salon ve 4 oda 2 salon daireler yer alıyor. 


Blue Sea Beylikdüzü Konutları'nda 2+1 daire alanları 105 metrelare ile 100 metrekare arasında, 4+2 daire alanları ise 230 metrekare olarak dizayn ediliyor. 


Anahtar teslimlerin yaz sonunda gerçekleşeceği Blue Sea Beylikdüzü projesinde sosyal alanlar arasında kapalı devre kameralar, 7-24 güvenlik, fitness salonu, sauna, türk hamamı, kapalı ve açık otopark gibi donatılar sağlanıyor. 


Blue Sea Beylikdüzü nerede?


E-5, TEM, sahil yolu ve bağlantı yollarına yakın konumda yer alan Blue Sea Beylikdüzü projesi Beylikdüzü ilçesi Gürpınar Mahallesi'inde 10 blok şeklinde yükseliyor. Proje 20 bin metrekare arsa alanına sahip.

Adres: Kavaklı Mah. İstanbul Cd. No:83/9 Beylikdüzü / İstanbul


Tel: 0212 876 47 51

Web:  http://www.bilyapi.com.tr/bilyapi-insaat-devam-eden-projeler/bilyapi-insaat-blue-sea

Pınar...