25 / 06 / 2022

bolu avşar köyündeki cami ne zaman bitecek

bolu avşar köyündeki cami ne zaman bitecek

Bolu’da köylüler ihtiyaçları olan 600 kişilik camiyi imece usulü ile bitirdi. Bolu Valisi İbrahim Özçimen köylülerin bitirdiği camiyi gezdi. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında yapımına başlanan cami büyük oranda tamamlandı...

Elazığ'ın Uzuntarla Köyü'nde yeni yapılacak okul engelleniyor iddiası!

Elazığ’ın merkeze bağlı Uzuntarla Köyü'ndeki bir köy okulu, 2020'de yatırım programına alındı. Fakat kentte yaşanan depremden sonra okulun ağır hasar gördüğü iddiasıyla yıkılması kararı verildi. Okulunun yeniden inşası için TOKİ tarafından ihalesi yapıldı.

Şile Akçakese Köyü'ndeki otel inşaatı tepki çekti!

İstanbul'un doğa harikası kıyılarından biri olan Şile'deki Akçakese Köyü'nde yapılaşma tehdidi dikkat çekiyor. Sahile yakın mesafede bir otel inşa eden firmanın faaliyetleri köylünün tepkisini çekti.

Cumhuriyet Köyü'ndeki Atatürk Korusu kiraya verildi iddiası!

İstanbul Beykoz'da Atatürk’ün talimatıyla kurulan Cumhuriyet köyündeki korunun, Rize Kalkandelen Vakfı’na kiraya verildiği belirtildi.

Kızılcahamam Kasaplar Çarşısı yıkılıyor!

Başkent Ankara Kızılcahamam'da, yangın sebebiyle büyük hasar gören Kasaplar Çarşısı yıkılıyor.

İsrail, Filistin köyü Arakib'i 185'inci defa yıktı!

İsrail güçleri, ülkenin güneyinde yer alan Necef (Negev) Çölü'nde bulunan Filistinlilerin yaşadığı Arakib köyündeki konutları 185'inci kez yıkarak onlarca kişiyi evsiz bıraktı.

İsrail, Filistin köyü Arakib'i 184'üncü defa yıktı!

İsrail güçleri, ülkenin güneyinde yer alan Necef (Negev) Çölü'nde bulunan Filistinlilerin yaşadığı Arakib köyündeki konutları 184'üncü kez yıkarak onlarca kişiyi evsiz bıraktı.

Edirne'nin Karaincirli köyündeki bir arazinin akıbeti mecliste!

Edirne'nin Enez ilçesine bağlı Karaincirli köyündeki bir arazinin akıbeti meclis gündemine taşındı. CHP'li Gaytancıoğlu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

İsrail'in yıktığı Hammisa Bedevi köyü sakinleri başlarını sokacak yer arıyor!

İsrail'in işgal altında olan Hammisa Bedevi köyünü yıkmasının ardından geriye teneke parçalarından başka bir şey kalmazken, köy ahalisi kış arifesinde çocuklarına barınak bulmanın yollarını arıyor.

İsrail, Filistin köyü Arakib'i 177'nci defa yıktı!

İsrail güçleri, ülkenin güneyindeki Necef (Negev) Çölü'nde yer alan Filistinlilerin yaşadığı Arakib köyündeki evleri 179'uncu defa yıktı.

Rize'de yapılan Çay Çarşısı Kıyı Kanunu'na aykırı çıktı!

Rize Ticaret Borsası tarafından dolgu sahasına yapılan Çay Çarşısının Kıyı Kanunu'na aykırı olduğu Sayıştay raporuyla belirlendi. 

Hülya Avşar, Ayvalık Çiçek Adası’nı 55 milyon TL’ye satın mı aldı? 

Hülya Avşar’ın Ayvalık Çiçek Adası’nı 55 milyon liraya satın aldığı öne sürülmüştü. Peki güzel oyuncu Çiçek Adası'nı aldı mı? İşte cevabı...

İsrail, Filistin köyü Arakib'i 177'nci kez yıktı!

İsrail güçleri, Necef Çölü'nde bulunan Filistinlilerin yaşadığı Arakib köyündeki evleri 177'nci defa yıktı.

Bingöl Elmalı köyündeki hasar drone ile görüntülendi!

Bingöl'deki meydana gelen depremden etkilenen Yedisu ilçesinin Elmalı köyündeki hasar gören yapıların durumu havadan drone kamerasıyla kaydedildi.

bolu avşar köyündeki cami ne zaman bitecek Haberi

bolu avşar köyündeki cami ne zaman bitecek


Bolu’da köylüler ihtiyaçları olan 600 kişilik camiyi imece usulü ile bitirdi. Bolu Valisi İbrahim Özçimen köylülerin bitirdiği camiyi gezdi. 


Vali İbrahim Özçimen, Bolu Merkeze bağlı Avşar köyünü ziyaret etti. Vali Özçimen, Köy Muhtarı Abdullah Karadayı ve köylüler tarafından karşılanırken, ziyarette İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin ve Karayolları 41. Şube Şefi İlkay Aktuğ da yer aldı. 


Köy hakkında Muhtar Karadayı’dan bilgiler alan Vali Özçimen, köyde yapımı devam eden ve tamamen imece usulü ile köylü tarafından yaptırılan camiyi gezdi. Cami gezisi sırasında Köy muhtarı Karadayı, “Camimize geçen yılın Haziran Ayı’nda başladık. Camimiz büyük oranda bitti. Bu camiyi imece usulü tamamladık. Camimiz bittiğinde 600 kişilik olacak ve engelli girişimiz de mevcut.” dedi. 


Köydeki...