Bolu Belediye Meclisi mayıs ayı toplantısı

Bolu Belediye Meclisi mayıs ayı toplantısı

Bolu Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısında tartışmalara neden olan ve CHP’li meclis üyelerinin şerh koymasına rağmen meclisten geçen iki konuyu CHP’li meclis üyeleri kamuoyu ile paylaştı

Bolu Belediye Meclisi'nde imar konuşulacak!

Bolu İl Genel Meclisi Şubat Ayı toplantıları 4 Şubat Pazartesi günü başlıyor.  Meclis üyeleri, hafta boyunca devam edecek toplantılarda imar planlarıyla ilgili konuşacak.

Bolu Belediye Meclisi Şubat ayı gündeminde imar var!

5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi gereği, Bolu Belediye Meclisinin 2019 Yılı Şubat Ayı Meclis Toplantısı'nda imar ağırlıklı gündem maddeleri konuşulacak.

Bolu Belediye Meclisi'nin Ocak gündeminde imar var!

Bolu İl Genel Meclisi’nde yeni yılın ilk toplantısı 02 Ocak Pazartesi günü başlıyor. Hafta boyunca devam edecek toplantılarda Bolu ve ilçeleri ile ilgili gündem maddeleri karara bağlanacak.

Çay Belediye Meclisi İmar Komisyonu üyesi Zeynep Özcan oldu!

Çay Belediye Meclisi'nin 5 Şubat Cuma Günü 2016 yılı Şubat Ayı Olağan birinci birleşim birinci oturumu gerçekleştirildi. İmar Komisyonu üyesi Ali Selvi'nin bu görevi için de yerine Zeynep Özcan seçildi.

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde kentsel dönüşüm görüşüldü!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şubat ayı olağan devam meclis toplantısı gerçekleşti. Belediye Meclisi'nin görüştüğü konular arasında kentsel dönüşüm de vardı. Kentsel dönüşüm raporu AKP ve MHP meclis üyelerinin oyu ile kabul edildi.

Trabzon Ortahisar Belediye Meclisi'nde imar konuşuldu!

Trabzon Ortahisar Belediye Meclisi'nde, Forum AVM karşısında bulunan parsel ile ilgili gerginlik yaşandı. MHP grubunun ret oyu verdiği gündem maddesi oy çokluğuyla kabul edildi.

Çatalca Belediye Meclisi Şubat Ayı 2. Birleşimi gerçekleşti!

Çatalca Belediye Meclisi 2016 Yılı Şubat Ayı Toplantısının 2. Birleşimini gerçekleştirdi. Saat 10.30’da başlayan Meclis Toplantısında bir gündem maddesi görüşüldü. Görüşülen gündem maddesi meclisten geçti.

Gemlik Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı'nda arsa satışı konuşuldu!

Gemlik Belediye Meclisi Şubat Ay'ı ilk toplantısı, Gemlik Belediyesi Ömer Kahraman Ek Hizmet Binası Meclis Salonunda yapıldı. Şubat ayının ilk toplantısında, arsa satışı gündem maddeleri arasındaydı.

Arsuz Belediye Meclisi Şubat gündeminde imar var!

Arsuz Belediye Meclisi, Şubat ayı toplantısı gerçekleştirdi. İmar komisyonun çalışmalarını tamamlaması üzere meclise ara verildi. 2. oturumda da imar komisyon raporlarının okunmasının ardından, iki maddede tek tek oylanarak oybirliğiyle kabul edildi.

Aliağa Belediye Meclisi'nin 30 Milyon TL borçlanma talebi reddedildi!

Aliağa Belediye Meclisi’nin değişmez gündem maddesi haline gelen 30 Milyon TL borçlanma talebi Şubat ayı meclis toplantısında da oyçokluğu ile reddedildi. Şubat toplantısı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt başkanlığında gerçekleştirildi.

Bolu Belediyesi Karacasu'daki 53 bin metrekarelik araziye talip oldu!

Bolu Karacasu'daki 53.36 m2'lik araziye Bolu Belediyesi de talip oldu. Dün akşam gerçekleştirilen Bolu Belediye Meclisi Şubat ayı meclis toplantısının gündem maddelerinden bir tanesi de Karacasu'da bulunan bu arazinin satın alınması konusu oldu.

Ödemiş Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı gerçekleşti!

Ödemiş Belediye Meclisi’nin Şubat ayı olağan toplantısı 1 Şubat Pazartesi günü yapıldı, toplantıda 13 maddelik gündemin tüm maddeleri oy birliği ile karara bağlandı.

Maltepe Belediye Meclisi Şubat Ayı toplantıları başladı!

Maltepe Belediye Meclisi’nin şubat ayı olağan toplantıları, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Kılıç toplantıya katılanları Maltepe Belediyesi’nin ocak ayındaki çalışmaları hakkında bilgilendirdi...

Bolu Belediye Meclisi mayıs ayı toplantısı

Bolu Belediye Meclisi mayıs ayı toplantısı Bolu Belediye Meclisi mayıs ayı toplantısı

Meclis toplantısında Konulardan bir tanesi 14 Burda AVM için yeşil alanın otopark yapılması iken diğer konu ise Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, 155. Sok. ve Dr. Akın Çakmakçı Bulvarın’dan cephe alan tüm parsellerin ayrık nizam 3 KAT olan yapılaşma şartlarının 4 KAT’a çıkartılması oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Meclis üyeleri adına basın açıklamasını okuyan Mustafa Aksoy; ugün CHP belediye meclis üyeleri olarak red etmemize rağmen meclisten oy çokluğu ile geçen ve Bolu halkının gelecekteki huzurunu bozacağına inandığımız iki konuyu sizlerle paylaşmak istiyoruz” dedi.

BELEDİYE KİMLERE MENFAAT SAĞLIYOR

10 Mayıs 2016 tarihindeki meclis toplantısında imar komisyonundan şerh düşülerek meclise gelen kalıcı konutlar Kılıçarslan Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, 155. Sok. ve Dr. Akın Çakmakçı Bulvarı’ndan cephe alan tüm parsellerin ayrık nizam 3 KAT olan yapılaşma şartlarının 4...