29 / 05 / 2022

Borcuna sadık kiracı

Borcuna sadık kiracı

Coldwell Banker brokerlerı Findeks işbirliği sayesinde “Findeks Kredi Notu”nu kullanarak kişilerin daha önceki borçlarını düzenli ödeyip ödemediği bilgisine saniyeler içerisinde ulaşabiliyorlar.

Akköse İnşaatçılık Limited Şirketi kuruldu!

Akköse İnşaatçılık Limited Şirketi Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Sadık Akköse tarafından kuruldu.

10 yıllık kiracının kira artışı nasıl hesaplanır?

Kira sözleşmelerinin yenilendiği her yıl kira bedeline zam yapılıyor. Peki, 10 yıllık kiracının kira artışı nasıl hesaplanır?

Tta Mimarlık Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tta Mimarlık Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt’ta  200 bin TL sermaye bedeli  ile Talal Sadık Alavadi ve Tarık Tabbaa tarafından kuruldu.

İnşaat Mühendisi Sadık Gökçe vefat etti!

Artı Proje A.Ş. kurucu ortaklarından, İnşaat Mühendisi Sadık Gökçe hayatını kaybetti. Artı Proje A.Ş. taziye ilanı yayınladı.

Cihangir'deki Sadık Paşa Konağı satışa çıkarıldı! 

Beyoğlu Cihangir'de bir dönem Japon konsolosluğuna ev sahipliği yapan Sadık Paşa Konağı satışa çıkarıldı. Konak için 40 milyon TL isteniyor.

Kınık OSB'nin 2. kısmına yatırımcı ilgisi!

Ön taleple genişletilmeye çalışmalarına ilgi yüksek. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, ön talebe 19 firmanın başvurduğunu bu başvurularla OSB'nin ikinci kısmını yüzde 80'inin şimdiden dolduğunu açıkladı.

Karacabey’e yeni şehir kütüphanesi hedefi!

Bursa'da Karacabey Sadık Yılmaz İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Sedat Özden'la buluşan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kütüphanenin işleyişinin ve imkanlarının daha kullanışlı hale getirilmesiyle fikir alışverişi yaparken ilçeye yakışacak standartlarda yeni bir kütüphane kurulması için de çalışma

Saltuklu Group İnşaat Sağlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Saltuklu Group İnşaat Sağlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Pendik'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Sadık Buğrahan Yıldırım tarafından kuruldu. 

Kale Kilit’in acı günü! Sadık Özgür vefat etti!

Kale Kilit’in kurucusu 89 yaşındaki iş insanı Sadık Özgür, vefat etti.

Sadık Doğruer: Ucuz konut memuru Kınık'ta tutar!

Kınık Belediye Başkanı Doğruer, "TOKİ ile anlaşma yaptık. 60 bin metrekare verdik. Müteahhit mantığında yapsak bin iki yüz konut yapılır ancak biz 276 konut yaptık. Sıkışık ve dik mimari ile değil. Rahat yerleşim, ucuz konut memuru da burada tutar" dedi...

Ska Danışmanlık Gıda İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ska Danışmanlık Gıda İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Leventoğlu ve Sadık Çelik ortaklığında kuruldu. 

Sadık Edis: Samsun'un hiçbir mülkünü satmadık!

Samsun Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, ekonomik açıdan en güçlü belediyelerden biri olduklarını söyledi. Edis, “Her ay mülkü satılan bir belediye vardı. Şu anda göreve geldiğimiz günden bu yana hiçbir yeri satmadık” diye konuştu.

Kazlıçeşme Başkanlık Binası hizmete girdi!

Orijinaline sadık kalınarak restore edilen Zeytinburnu Belediyesi Başkanlık Binası ve Sanat Galerisi törenle hizmete açıldı.

Borcuna sadık kiracı Haberi

Borcuna sadık kiracı

Dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markası Coldwell Banker Türkiye, Türkiye’nin ilk ve tek kredi bürosu Kredi Kayıt Bürosu, emlak sektörü ile iftar yemeğinde bir araya geldi. 

Coldwell Banker brokerlerı Findeks işbirliği sayesinde “Findeks Kredi Notu”nu kullanarak kişilerin daha önceki borçlarını düzenli ödeyip ödemediği bilgisine saniyeler içerisinde ulaşabiliyorlar.


Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ev sahipliğinde Fuatpaşa Yalısı’nda düzenlenen iftar yemeğine İstanbul Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Odası Başkanı Nizameddin Aşa, Tüketici Sorunları Derneği(TÜSODER) Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu ile TÜSODER Başkanı Av. Rıdvan Yıldız, Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr.Gökhan Taş’ın yanı sıra Coldwell Banker Türkiye emlak ofisleri temsilcileri katılım gösterdi.


BORCUNA SADIK KİRACI AVANTAJLI

Kredi Kayıt Bürosu Stratejik Planlama ve Kurumsal İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Koray Kaya, iftar öncesinde yaptığı açılış konuşmasında gelinen son noktada emlak...