Bosch Class ürünleri

Bosch Class ürünleri

Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Kafkasya bölgesindeki 17 ülkeyi de sorumluluk alanında bulunduran Bosch Termoteknik, Class 6000 W modeli kombilerin satış ağını büyüterek, Azerbaycan, Gürcistan, İsrail ve İran’da satışına başlıyor.

Bosch Class 2000W ortamlara estetik dokunuş sağlıyor!

Bosch, kompakt ölçüleri, arka aydınlatmalı LCD ekranı, modülasyonlu farı, donma koruması gibi özelliklere sahip yeni ürünü Bosch Class 2000W ile yaşadığımız ortamlara hem estetik hem de yüksek performans katıyor.

Türkiye Bosch, elektrikli el aletleri ciro liginde ilk 5’te!

Bosch’un elektrikli el aletleri alanında Ortadoğu ve Avrupa’da en çok ciro yaptığı 5 ülkeden biri Türkiye oldu. Bosch Elektrikli El Aletleri Ülke Satış Direktörü Metin Bayrak, bu yıl yeni ürünleri vitrine çıkarmaya hazırlandıklarını açıkladı.

Bosch termoteknik yetkili servislerini kış sezonuna hazırladı!

Bosch termoteknik yetkili servislerini kış sezonuna hazırladı. Bosch Termoteknik Servis Merkezi’ ne bağlı yetkili servisler, iki ay boyunca süren eğitimlerde yeni ürünleri tanıyarak bilgilerini güncellediler.

Bosch Termoteknik’in LG iklimlendirme ürünleri web sitesi yenilendi!

Bosch Termoteknik’in LG iklimlendirme ürünleri web sitesi yenilendi. Bosch Termoteknik’in verimli iklimlendirme sistemleri çözümlerinde öncü markası LG ürünleri için hizmet veren web sitesi, tasarımı ve içeriğiyle tamamen yepyeni bir görünüme kavuştu.

Bosch yeni ürünlerini Kafkasya ve Ortadoğu pazarına sunmaya devam ediyor!

Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Kafkasya bölgesindeki 17 ülkeyi de sorumluluk alanında bulunduran Bosch Termoteknik, Class 6000 W modeli kombilerin satış ağını büyüterek, Azerbaycan, Gürcistan, İsrail ve İran’da satışına başlıyor.

Bosch ankastre ürünleri ile mutfaklara yeni bir soluk getiriyor!

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, mutfaklara ankastre şıklığını indirimli fiyatlarla taşımak için özel bir kampanya sunuyor.

Teknoloji ürünleri pazarı 8 milyar lirayı aştı!

Türkiye tüketici teknolojisi ürünleri pazarı, 2013’ ün üçüncü çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 25, 5 büyüyerek 8, 2 milyar liralık ciroya ulaş tı...

Steven Young: Bosch Türkiye, Almanya ile rekabet ediyor, Çin’le değil!

4 sektörde faaliyet gösteren Bosch, 2012 yılında bütçesinin yüzde 9.1’ ini Ar-Ge ’ye ayırırken, dünya çapında 4 bin 800 'den fazla patent başvurusunda bulundu.

Demege İnşaat Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demege İnşaat Elektrik ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yasin Özdemir tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 19 Kasım 2013 tarihinde Sultanbeyli'de kuruldu

Münir Karaloğlu, Bosch fabrikasını ziyaret etti!

Vali Münir Karaloğlu, şehrin köklü sanayi kuruluşlarından Bosch 'un Bursa Organize sanayi Bölgesi'nde bulunan Rexroth fabrikasını ziyaret etti.Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bosch fabrikasını ziyaret etti.

Bien SPA’lara özel tasarladığı ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor!

Ruhsal ve bedensel arınma seanslarında yüzyıllardır kullanılan ‘SPA’lar, şimdi Bien’in seçkin ve birbirinden şık tasarımlarıyla şekilleniyor. Bien SPA’ lara özel tasarladığı ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor...

Kırk Gün İnşaat ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kırk Gün İnşaat ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Doğan Taş tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 14 Kasım'da Ataşehir, Esatpaşa Mahallesi'nde kuruldu

Erözkan İnşaat Orman Ürünleri Nakliyat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erözkan İnşaat Orman Ürünleri Nakliyat Otomotiv Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Okan Erözkan tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 7 Kasım'da kuruldu

Bosch Class ürünleri Haberi

Bosch Class ürünleri

Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Kafkasya bölgesindeki 17 ülkeyi de sorumluluk alanında bulunduran Bosch Termoteknik,  kompakt ve şık tasarımlı Bosch Class 6000 W kombilerin Azerbaycan, İsrail, Gürcistan ve İran’da da satışına başlıyor.


Akıllı ve kolay kullanımlı kumanda paneline sahip Bosch Class 6000 W kombiler, enerjiyi tasarruflu kullanması sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor. Su sıcaklığını sabit tutarak konfor sağlayan Bosch Class W kombiler, sessizliğiyle de tercih ediliyor.


Yeni aydınlatmalı LCD display ve opsiyonel programlanabilir oda kumandasıyla günlük ve haftalık olarak programlanabilen kombiler, kullanıcılara eve gelmeden belirlenen saatte ortam sıcaklığını hazırlıyor. Monte edildiği tüm mekanlara uyum sağlayan kombiler, farklı kapasitelerdeki ihtiyaçlara cevap...