bozyazıda yangın

bozyazıda yangın

Bozyazı ilçesinde çıkan orman yangını sonucunda 20 dönüm makilik ve kızılçam ormanı zarar gördü

Volkan Demirel'in Turgutreis'teki lüks villasında yangın tehlikesi!

Bodrum-Turgutreis'te dağlık bölgede başlayan yangın çevredeki sitelere sıçradı. Volkan Demirel'in lüks villası da yangın tehlikesi atlattı.

Maslak Sun Plaza'da yangın!

İstanbul Maslak'taki 32 katlı Sun PLaza'nın dış aydınlatma sisteminde yangın çıktı. Yangın 1 saat 20 dakikalık çalışma sonucu söndürüldü.

New York'taki Trump Tower'da yangın çıktı!

ABD'nin New York kentindeki Trump Tower'ın 50. katında yangın çıktı.

Varyap Meridian'da yangın çıktı!

Varyap Meridian'da 52 katlı gökdelenin 15'nci katında yangın çıktı. Yangın bölgeye gelen ekipler tarafından söndürüldü.

Kamuya ait binalarda yangın merdiveni şart!

Kamuya açık yüksek katlı binalarda, yangın merdiveni ile ilgili yasal düzenleme bulunmasına rağmen, inşaat aşamasında bu önemli ayrıntıya dikkat edilmiyor. Kamuya ait çok katlı birçok binada da yangın merdiveni yok.

Zorlu Center'da yangın korkuttu!

İstanbul Şişli'de bulunan Zorlu Center'da yangın çıktı, binayı dumanlar kapladı. Zorlu Center'ın kafetarya bölümünde yangın çıktı. Yangının elektrik kontağından çıktığı tahmin ediliyor. İşte olayın ayrıntıları...

Torun Center'da yangın çıktı!

Mecidiyeköy'deki Torunlar İnşaat'a ait rezidans inşaatında, izolasyon malzemelerinin tutuşmasıyla çıkan yangın kısa sürede söndürüldü. Yangında ölen ya da yaralanan olmadı.

Afyonkarahisar'da yangın çıktı!

Afyonkarahisar'da, Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı'na bağlı 8. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı General Asım Gündüz Kışlası'ndaki bir binada yangın çıktı. Ekipler, yangını kontrol altına alma çalışmalarını sürdürüyor.

Sefaköy'deki fabrikada yangın çıktı!

Sefaköy Tahsin Tekoğlu Caddesi üzerinde bulunan kumaş fabrikasının çatı kısmında, henüz bilinmeyen bir nedenle saat 23.30'da yangın çıktı. Fabrikadan yükselen alevleri fark eden vatandaşlar durumu itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Zorlu Center'da yangın!

Beşiktaş'ta yer alan Zorlu Center 'ın 1'inci Blok'taki kulesinin 17'inci katında bulunan inşaat halindeki bir rezidansta saat 22.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Sakarya'da yangın çıktı!

Sakarya Hendek'te tavuk çiftliğinde sabah saatlerinde yangın çıktı. Kısa süre içinde tüm çiftliği saran alevlere olay yerine gelen itfaiye müdahale etti. Uzun uğraşlar sonucu alevler sönerken, çiftlik küle döndü.

Bolu'da yangın çıktı!

Alınan bilgiye göre, Bolu Borozanlar Mahallesi'nde Turgay Karabıyık'a ait depoda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevleri söndürdü.

Bursa'da yangın çıktı!

Alınan bilgiye göre, Yenikaraman Mahallesi Kayalar Sokak'ta bulunan üç katlı binanın bodrum katında elektrik kontağından yangın çıktı. Yangını fark eden apartman sakinleri ile çevredeki vatandaşlar itfaiye ve sağlık ekiplerine durumu bildirdi.

bozyazıda yangın Haberi

bozyazıda yangın


     Antalya-Mersin karayolunun Sazlı Yokuş mevkisindeki ormanlık alanda, gece geç saatlerde bir trafonun patlaması sonucu yangın çıktı. 

     Bozyazı ve Anamur orman işletme müdürlüklerine bağlı 20 arasöz ile itfaiye araçlarının müdahalesiyle kontrol altına alınan yangın sonucunda 20 dönüm makilik ve kızılçam ormanı zarar gördü. 

     Yerleşim yerlerinin yakınında çıkan ve bazı evler ile muz seralarının da etkilendiği yangında, soğutma çalışmalarının devam ettiği...