07 / 10 / 2022

Bungalov Evleri sapanca

Bungalov Evleri sapanca

Şumnu Yapı Genel Müdürü Muharrem Şumnu, ürettikleri bungolov evlerin, standart ve kişiye özel seçenekleri ile doğa turizmi için tasarlanarak yapıldığını söyledi.

Sakarya'da sahte ilanla bungalov kiralayan kişi tutuklandı!

Sakarya'nın gözde bölgeleri arasında yer alan Sapanca'da, kendisini bungalov işletmecisi olarak tanıtan ve yayınladığı sahte ilanlarla dolandırıcılık yapan 1 kişi tutuklandı.

Gökhan Çıra Sapanca'da 8 milyon TL'ye arsa aldı!

Selin Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra Sapanca'da bungalov evler için cüzdanının kesesini açtı. Çıra'nın 20 milyon Türk Lirası değerinde bir bungalov hotel tesisi yaptıracağı iddia edildi.

Sapanca'da bungalov evler yoğun ilgi görüyor!

Koronavirüs nedeniyle tam kapanma kararının alındığı bu günlerde şehrin kalabalığından kaçmak isteyen vatandaşlar izole tatil yapmaya başladı. Sapanca'da bulunan bungalov evler izole tatil isteyenlerin ilk tercihi oldu. 

İzole tatil anlayışı bungalov satışlarını patlattı!

Koronavirüs nedeniyle tatile çıkanların büyük bir kısmı izole tatil için yazlık evleri, eğer yoksa tekne ya da bungalov evleri tercih ediyor.

Şahan Gökbakar'ın Bursa'daki bungalov evleri yıkıldı!

Şahan Gökbakar'ın fenomen karakteri Recep İvedik’in Afrika macerasını beyazperdeye taşıyacağı film için Bursa'da inşa ettiği bungalov evler yıkıldı.

Bolu Solaklar Kaya Evleri için 8 bungalov inşa edildi!

Bolu'daki Solaklar Kaya Evleri'nin kazandırılması için 8 bungalov inşa edildi. Tarihi yapıyı bozmadan inşa edilen bungalovların açılış töreni gerçekleşti.

Tokat Almus'a bungalov evleri yapılacak!

Almus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Arıkan, ilçe turizmine ivme kazandıracak olan bungalov evleri projesine başladıklarını kaydetti.OKA destekleri ile sosyal tesisler hizmete sunulurken bu kapsamda 2 adet jet ski ile bir adet tekne kazandırılmıştı.

Şumnu'nun Bungalov Evleri ile 12 bin liraya tatil köyü kurulabilecek!

Şumnu Yapı Genel Müdürü Muharrem Şumnu, ürettikleri bungolov evlerin, standart ve kişiye özel seçenekleri ile doğa turizmi için tasarlanarak yapıldığını söyledi.

Sapanca Kestanelik'e 100 konteyner kuruldu!

Sapanca Belediyesi Gazipaşa Mahallesi kestanelik bölgesinde yaşayan roman vatandaşlar için TOKİ'nin yapacağı konutlar öncesinde orada yaşayan ve evleri yıkılacak olan vatandaşlara yıkımlar öncesinde 100 adet geçici konteyner koydu

Bursa Narlı Sosyal Tesisleri hizmete açıldı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Gemlik'te inşa edilen Narlı Sosyal Tesisleri, deniz manzaralı dubleks bungalov evleri, ferah restoranları ve iki ayrı plajıyla konuklarını ağırlamaya başladı...

Bungalov ev nedir?

Son zamanlarda tatil bölgelerinde daha çok yaygınlaşan bungalov ev nedir? Bungalov evleri nerelerde var? Diye merak ediyorsanız yanıtı haberimizde bulabilirsiniz...

TOKİ Sakarya Sapanca konut başvurusu bugün başlıyor! 133 bin TL!

TOKİ Sakarya Sapanca Evleri'nde yer alan 1 adet konutun başvuru işlemleri 24-31 Aralık 2012 tarihleri arasında yapılıyor...

TOKİ Sakarya Sapanca'da başvurular yarın başlıyor!133 bin 397 TL!

TOKİ Sakarya Sapanca Evleri'nde yer alan 1 adet konut için başvurular 24 Aralık - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında yapılıyor...

Bungalov Evleri sapanca Haberi

Bungalov Evleri sapanca

Şumnu Yapı Genel Müdürü Muharrem Şumnu, ürettikleri bungolov evlerin, standart ve kişiye özel seçenekleri ile doğa turizmi için tasarlanarak yapıldığını söyledi  Şumnu, dışı çelik, içi ahşap malzemelerden üretilen bungolov evlerin, pratik yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliğe sahip olduğunu ifade etti.  "Bungolov evler, son yılların öne çıkan konaklama mekanları" diyen Şumnu, şöyle devam etti: "Bu evlerimiz, dört mevsim ihtiyaçlara cevap verebilecek iç ve dış donanıma sahip. 12 bin liradan başlayan fiyat ve 40 metrekareden başlayan farklı büyüklüğe sahip seçenekleriyle bungolov evler, kısa sürede üretilip kullanıma hazır hale getirilebiliyor. Özellikle doğa turizmi yatırımcılarına 120 bin lira bütçe ile 20 kişilik tatil köyü kurma imkanı sunuyor. Tek katlı veya 2 katlı olarak 2 veya çok daha fazla kişinin kalabileceği 40 metrekareden...