25 / 06 / 2022

bünyan toplu temel atma töreni yapıldı

bünyan toplu temel atma töreni yapıldı

Bünyan Belediyesi tarafından, '2015 yılı faaliyetleri, gilaburu tanıtımı ve toplu temel atma töreni' düzenlendi. Bünyan Köprübaşı Mevdan'ında düzenlenen programa Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Milletvekili adayı Taner Yıldız da katıldı.

Diyarbakır Sur'da millet bahçesinin temeli atıldı!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesince, Millet Bahçesi, Cam Seyir Terası, Bilgi Evi, Kapalı Semt Pazarı ve Tarımsal Amaçlı Havuz gibi projelerin bulunduğu toplu temel atma töreni yapıldı.

Kayseri Şeker Bünyan'da 24 konut inşa edecek!

Kayseri Şeker, kente bağlı; Pancar Bölge Müdürlüğü, Tarım Market, 10 dükkan ve 24 konut için temel atma törenini gerçekleştirdi.

Kayseri Bünyan Belediyesi'nden 11.4 milyon TL'ye satılık 23 dükkan!

Kayseri Bünyan Belediyesi, Kayseri ili, Bünyan ilçesi, Sağlık Mahallesi, 1522 ada 1 parselde yer alan 23 adet dükkanı 11 milyon 400 bin TL'ye satıyor...

Kayseri Bünyan Devlet Hastanesi'nde son durum ne?

Kayseri'de inşası devam eden Bünyan Devlet Hastanesi'nde çalışmalar hızlandı. Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli hastanenin inşaatında incelemelerde bulundu.

Kayseri'deki bazı bölgeler kesin korunacak hassas alan ilan edildi!

Kayseri ili, Bünyan ve Sarıoğlan ilçeleri sınırları içerisinde yer alan bazı bölgelerin kesin korunacak hassas alan olarak ilan edilmesi hakkında karar bugünkü 31106 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

TOKİ Kayseri Bünyan başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kayseri Bünyan Camikebir projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi başladı.

Kayseri Bünyan TOKİ projesi yarın satışa çıkıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kayseri Bünyan Camikebir projesi yarın itibariyle satışa çıkıyor.

Bünyan TOKİ başvuru tarihleri 2019!

Bünyan TOKİ başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutun fiyatı 188 bin 591 TL olarak belirlendi. 

TOKİ Kayseri Bünyan başvuruları 25 Kasım'da başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kayseri Bünyan Camikebir Mahallesi için başvurular 25 Kasım'da başlıyor.

Kayseri Bünyan Devlet Hastanesi'nin yüzde 95'i tamamlandı!

Kayseri Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, ilçede inşa edilen Kayseri Bünyan Devlet Hastanesi'nde çalışmaların yüzde 95 oranında tamamlandığını söyledi.

Kayseri Bünyan'da değişim ve dönüşüm başladı!

Kayseri Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, bölgede hayata geçirilen projeler hakkında açıklamalarda bulundu. Gülcüoğlu, “Bünyan´da değişim ve dönüşüm devam ediyor” şeklinde konuştu.

TOKİ Ankara Sincan 3. Bölge Konutları'nın detayları belli oldu!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Ankara'da hayata geçirilmesi planlanan Saraycık 3. Bölge Toplu Konut Projesinin detayları belli oldu..

Kayseri Bünyan 2. Etap TOKİ başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ Kayseri Bünyan 2. Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 83 adet konut için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

bünyan toplu temel atma töreni yapıldı Haberi

bünyan toplu temel atma töreni yapıldı

Bünyan Belediyesi tarafından, '2015 yılı faaliyetleri, gilaburu tanıtımı ve toplu temel atma töreni' düzenlendi. 


Bünyan Köprübaşı Mevdan'ında düzenlenen programa Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Milletvekili adayı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, AK Parti Kayseri Milletvekili adayları İsmail Tamer, Sami Dedeoğlu, Avşar Aslan, Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu,yaşanan terör olaylarında şehit olan asker ve polisler için taziye mesajı vererek başladığı konuşmasında göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Gülcüoğlu; ayrıca, ilçenin sorunlarını çözme noktasında gayret ettiklerini belirterek, bu çalışmalarının devam edeceğini söyledi. Alt ve üst yapıda birçok çalışma yaptıklarını ve...