Burcu Esmersoy Tuna Aksu

Burcu Esmersoy Tuna Aksu

Medyatik güzel Burcu Esmersoy bu kez aşkta mutluluğu buldu. Güzel sunucu, Nişantaşı’nda yaşayan sevgilisi Tuna Aksu’nun evine taşındı.

Burcu Esmersoy: Bodrum'dan ev aldım!

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, hakkında çıkan ev aldığı haberlerini doğruladı. Esmersoy, "Bir teklifte bulundum, onlar da kabul etti. Yani ev aldığım haberi doğru'' dedi.

Burcu Esmersoy Bodum'dan 2 milyon TL'ye lüks malikane aldı!

2 milyon TL'lik şöhret indirimi! Şöhretin kaymağını yiyen isimlerin arasına Burcu Esmersoy da girdi. Güzel sunucu, Bodrum’da bulunan lüks bir Residence’taki 4 milyon liralık daireyi 2 milyon TL’ye aldı.

Burcu Esmersoy Bodrum'dan 2 milyon TL'ye ev alacak!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, tatil yaptığı Bodrum’dan ev almak için harekete geçti. 

Burcu Esmersoy yeni evinin dekorasyonunu tamamlıyor!

Berk Suyabatmaz’dan iki ay önce boşanan Burcu Esmersoy yeni evinin dekorasyonunu tamamlamak üzere...

Burcu Esmersoy'un yeni villası!

Berk Suyabatmaz ile boşandıktan sonra istediği evi bulamadığı için otelde kaldığı öne sürülen Burcu Esmersoy, haberleri yalanladı. Bir aydır Tarabya’daki yeni villasında yaşayan sunucu, saray yavrusu evinden ilk kareleri paylaştı...

Burcu Esmersoy Zekeriyaköy'de ev arıyor!

Berk Suyabatmaz’dan boşanan Burcu Esmersoy Zekeriyaköy'de ev arayışına girdi.

Burcu Esmersoy evinin dekorasyonunu o sosyetik isme emanet etti!

Berk Suyabatmaz’dan tek celsede boşanan güzel sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy, evinin dekorasyonunu sosyetik dekoratör Alara Koçibey'e emanet etti...

Burcu Esmersoy yeni evine taşınmaya hazırlanıyor!

Televizyon sunucusu ve oyuncu Burcu Esmersoy'un Berk Suyabatmaz'la evliliği geçtiğimiz hafta sona erdi. Suyabatmaz'la yaşadığı Göktürk'teki evinden ayrılan Esmersoy, yeni evine taşınmaya hazırlanıyor...

Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz evleri ayırdı!

Sunucu Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz evleri ayırdı. Eşiyle yaşadığı Göktürk'teki evden ayrılan Esmersoy, bir arkadaşının yeni ev hediyesinin fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Burcu Esmersoy Sarıyer'den ev bakıyor!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un eşiyle oturduğu Göktürk’teki evi boşaltmaya karar verdiği ve kendisine Sarıyer’de yeni bir ev baktığı iddia ediliyor.

Berk Suyabatmaz restoran zinciri kuruyor!

Burcu Esmersoy’un eşi Berk Suyabatmaz ve Gökhan Yüzbaşıoğlu Smart Kitchen adlı restoran zinciri kuracaklar. Ortaklar bir yıl içinde Miami’nin farklı bölgelerinde de beş şube daha açmayı planlıyor.

Burcu Esmersoy'dan kira haberlerine yanıt!

Berk Suyabatmaz’la evlendikten sonra Emirgan’daki evinden taşınarak kısa bir süreliğine otele yerleşen güzel sunucu Burcu Esmersoy'un 14 bin TL'ye kiraya çıktığı iddia edilmişti. Esmersoy o iddialara cevap verdi.

Burcu Esmersoy Göktürk’e taşındı!

Bir süredir otelde kalan Burcu Esmersoy, aradığı evi Göktürk'te buldu. Göktürk'teki bir villaya taşınan Esmersoy, yeni evi için aylık 14 bin TL kira verecek.  

Burcu Esmersoy Tuna Aksu

Burcu Esmersoy Tuna Aksu Burcu Esmersoy Tuna Aksu

Güzel sunucu, yaz başından beri birliktelik yaşadığı Tuna Aksu ile aynı evi paylaşmaya başladı.


Önceki gün sevgilisinin evinin bulunduğu Nişantaşı’nda objektiflere takılan Esmersoy mağazaları gezip alışveriş yaptı. Spor giyim tarzıyla dikkat çeken ünlü sunucu, ilişkisinin çok iyi gittiğini söyleyip evinin yolunu tuttu.


House Cafe’lerin ortağı ve yöneticisi olarak tanınan Tuna Aksu, ilişkisiyle ilgili sessizliğini...