Burcu Esmersoy'un yeni villası!

Burcu Esmersoy'un yeni villası! Burcu Esmersoy'un yeni villası!

Berk Suyabatmaz ile boşandıktan sonra istediği evi bulamadığı için otelde kaldığı öne sürülen Burcu Esmersoy, haberleri yalanladı. Bir aydır Tarabya’daki yeni villasında yaşayan sunucu, saray yavrusu evinden ilk kareleri paylaştı...


Burcu Esmersoy’un,  Berk Suyabatmaz'la evliliği yaklaşık bir ay önce bitmişti. Ünlü sunucunun, boşanma sonrası Zekeriyaköy'de villa aradığı ancak kiraları fazla bulduğu için taşınamadığı haberleri çıkmıştı. Çıkan haberler üzerine Burcu Esmersoy, bir ay önce kiraladığı Tarabya'daki villasına yerleştiğini duyurdu. 

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Esmersoy, aylık kirası 30 bin TL olduğu söylenen villasını titizlikle dekore ettirdi. Güzel sunucu, geçtiğimiz gün de saray yavrusunu andıran villasından ilk kareleri sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Doğaya olan tutkusuyla bilinen Burcu Esmersoy, villanın bakımsız bahçesini yeni baştan yaptırdı. Havuzlu villasının bahçesini ağaç ve çiçeklerle dekore ettiren güzel sunucu, tüm detaylarla da birebir ilgilendi.