Burhaniye prefabrik ev

Burhaniye prefabrik ev

Ege bölgesini il il, ilçe ilçe gezip konutları tanıttıklarını anlatan Türkoğlu Prefabrik Genel Müdürü Hasan Kaplan, evlerin depreme dayanıklı ve yanmaz malzemelerden imal edildiğini dile getirdi...

Kendi arsasına ev yaptırmak isteyenlere müjde!

Koronavirüs salgınında trend haline gelen prefabrik evlere ilgi devam ediyor. Hükümet kendi arsasına prefabrik ev inşa ettirmek isteyen vatandaşlara 30 bin TL yardım yapıyor. 

Müstakil konut satışlarına pandemi etkisi!

Koronavirüs salgını sonrasında ilgi odağı olan müstakil ev satışlarında artış yaşanmaya devam ediyor. Bu dönemde müstakil evler ve prefabrik ev satışları iki kat arttı. 

Prefabrik ev inşa ederken ne kadar ödeme yapılır?

Artan konut fiyatlarla beraber çok sayıda kişinin tercih ettiği evlerden biri olan prefabrik evlerde ödenmesi gereken bir takım masraflar bulunuyor. Peki prefabrik ev inşa ederken ne kadar masraf ödenir. Prefabrik ev inşaatında nelere ödeme yapılır? İşte detaylar...

Ev yaptırmak isteyen vatandaşa 40 bin TL yardım!

Devlet tarafından verilen prefabrik ev desteğine başvurmak isteyen vatandaşlar  internet üzerinden başvuruların nasıl yapıldığını sorguluyor. Peki prefabrik ev inşası için devlet yardımı nasıl alınır? İşte detaylar...

Prefabrik ev inşa etmek isterken dolandırıldı!

Antalya'da koronavirüs salgını nedeniyle izole yaşam sürmek isteyen Muhammet Şaban ve Şadiye Şeyma Şahin prefabrik ev yaptırmak isterken dolandırıldı. Kendilerine söz verilen tarihte prefabrik ev teslimi yapılmadığını söyleyen çift söz konusu şahıslardan şikayetçi oldu.

Türkiye'de prefabrik ev satışları patladı!

Hükümet tarafından verilen prefabrik ev desteğine başvurmak isteyen vatandaşlar başvuru merak ediyor. Hükümet prefabrik ev yapana 40 bin TL'lik yardım sunuyor. Peki başvuru şartları neler?

Elon Musk 35 metrekarelik prefabrik ev kiraladı!

Bütün gayrimenkullerini satan iş insanı ve dünyanın en zengin üçüncü insanı Elon Musk, 50 bin dolar değerinde 35 metrekarelik prefabrik ev kiraladı. 

Prefabrik ev fiyatları 2021!

Prefabrik ev fiyatları 2021 ne kadar? Prefabrik ev fiyatları kaç TL? Anahtar teslim prefabrik ev fiyatları kaç TL arasında? Prefabrik villa fiyatları kaç TL? İşte tek katlı prefabrik ev fiyatları 2021 listesi!

Prefabrik ev metrekare fiyatları 2021!

Koronavirüs salgını ile beraber kalabalık şehirlerden kaçmak isteyen vatandaşlar prefabrik ev kiralamaya ve satın almaya başladı. Peki, prefabrik ev metrekare fiyatları ne kadar? İşte prefabrik ev metrekare fiyatları 2021...

Ev almak isteyenlere büyük müjde!

Evlerinin bakım-onarımı, betonarme ev yapım desteği, prefabrik ev yapım desteği ve afet kapsamında ev eşyası alımı için ayni veya nakdi olarak yapılan destekte 40 bin TL veriliyor

Ev almak isteyenler dikkat! Devletten 40 bin TL yardım!

Devlet tarafından sunulan prefabrik ev desteğine başvurmak isteyen vatandaşlar detayları merak ediyor. Devlet, prefabrik ev yapana 40 bin TL'lik yardım sunuyor. Peki başvuru şartları neler?

Türkiye'de satış patladı! Ev yapana 40 bin TL hibe!

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü'nün verdiği prefabrik ev yardımlarına başvuru yapacak vatandaşların sağlamaları gereken koşullar, başvuru işlemlerini ne zaman ve nasıl yapacakları ve bilinmesi gereken diğer tüm ayrıntılar sizler için araştırıldı. İşte tüm merak edilenler...

Pandemi sonrası prefabrik yapılara talep iki kat arttı!

Koronavirüs salgını ile beraber kalabalık şehirlerden kaçmak isteyen vatandaşlar sakin bölgelerden arsa alarak burada mobil ve prefabrik ev kurmaya başladı. Kurulumu kolay olan bu evlerin fiyatları da oldukça uygun.

Burhaniye prefabrik ev Haberi

Burhaniye prefabrik ev


Burhaniye Belediyesi önünde sergilenen prefabrik evler ilgi görüyor. Evlerin yanmaz malzemelerden imal edildiğini anlatan Türkoğlu Prefabrik Genel Müdürü Hasan Kaplan, isteğe göre her boyda konut ürettiklerini anlattı. 

Burhaniye de Belediye meydanında sergilenen prefabrik konutlar ilgi odağı oldu. 

Ege bölgesini il il, ilçe ilçe gezip konutları tanıttıklarını anlatan Hasan Kaplan, evlerin depreme dayanıklı ve yanmaz malzemelerden imal edildiğini bildirdi. 17 yıldan bu yana üretim yaptıklarını anlatan Kaplan, "Yapıların hepsi A-1 sınıfı yanmaz malzemeden yapılıyor. Ege'yi gezip tanıtım yapıyoruz. Burada sonra Edremit ve Çanakkale'ye gideceğiz. Siparişleri bir hafta içinde teslim ediyoruz. Gezilerimiz sırasında büyük ilgi gördük. Depreme ve yangına dayanıklı konutlar üretiyoruz" dedi.


Balıkesir Marmara Bölge...