30 / 11 / 2023

Burhaniye prefabrik evler

Burhaniye prefabrik evler

Ege bölgesini il il, ilçe ilçe gezip konutları tanıttıklarını anlatan Türkoğlu Prefabrik Genel Müdürü Hasan Kaplan, evlerin depreme dayanıklı ve yanmaz malzemelerden imal edildiğini dile getirdi...

Dubleks ev almak isteyenlere müjde: Dubleks Prefabrik Evler 671 bin 900 TL'den başlıyor!

Hemen teslim edilen prefabrik evler tek, iki katlı ve dubleks olarak inşa ediliyor. Dubleks ev almak isteyenlere müjde: Dubleks Prefabrik Evler 671 bin 900 TL'den başlıyor. İşte detaylar...  

Ucuz fiyata hemen teslim prefabrik ev fiyatlarında kampanya! 2+1 evler 339.900 TL'den başlıyor!

Prefabrik evler hemen teslim edildiği için vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Ucuz fiyata hemen teslim prefabrik ev fiyatlarında kampanya! 2+1 evler 339.900 TL'den başlıyor. İşte detaylar...

Prefabrik evler kışın soğuk olur mu?

Gelişen teknoloji ve inşaat sektöründeki ilerlemelerle prefabrik evler, artık kış aylarında da sıcak ve konforlu bir yaşam sunuyor. İşte ayrıntılar...

Prefabrik ev dayanıklı mı? Prefabrik evler güvenli mi?

Son zamanlarda yaygın olarak tercih edilen prefabrik evlerin güvenli ve dayanıklı olup olmadığı merak ediliyor. Dayanıklı ve özel malzemelerden imal edildiği bilinen bu evler, depreme de dayanıklı olarak biliniyor. Peki prefabrik ev ne kadar dayanıklı ve ne kadar güvenli?

28 bin 500 TL'ye devlet destekli ev sahibi olun! 80, 85, 180 ve 220 metrekarelik 1+1, 2+1 ve 3+1 prefabrik evler!

Prefabrik evler hızla ilgi görüyor. 1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı büyüklüklerde ve 80 metrekareden başlayarak 134 metrekareye kadar uzanan müstakil evler, tek katlı veya iki katlı olarak tercih edilebiliyor. Devlet, uygun şartları sağlayanlara 300.000 TL'ye kadar destek sağlıyor.

Prefabrik ev kaç yıl dayanır? Ekonomik tek katlı prefabrik evler ne kadardır?

Prefabrik evler, betonarme evlere göre daha çabuk inşa edilmesi pek çok vatandaşın aklına bu yapılar dayanıklı mı, değil mi? sorusunu getiriyor. İşte bu konuda merak edilen yanıtlar ve detayları!

Prefabrik ev yaptırmayı düşünenler hemen baksın! En ucuz prefabrik evler listelendi!

Prefabrik ev yaptırmayı düşünenlerin ilk ilgilendiği konu maliyet olmaktadır. Peki en ucuz prefabrik evler kaç TL’den başlıyor? İşte detaylar!

Prefabrik ev fiyatı düştü mü? Tek katlı prefabrik evler ne kadar?

Prefabrik ev fiyatları ne kadardır? Prefabrik evlerin fiyatları metre farkına bağlı olarak değişmektedir. Peki “Tek katlı prefabrik evler ne kadardır?” İşte detaylar!

82, 105, 122, 158 metrekare ekonomik dubleks prefabrik evler ne kadar?

Prefabrik evlerin fiyatları son zamanlarda konut almak isteyenler tarafından sorgulanıyor. Peki, 82, 105, 122, 158 metrekare ekonomik dubleks prefabrik evler ne kadar? İşte detaylar...

Prefabrik ev yaptırmayı düşünenler bunlara dikkat edin! 2023 prefabrik evler ne kadar? Prefabrik ev kışın kullanılır mı?

Prefabrik evler şu sıralarda özellikleri ve fiyat aralığı bakımından bu yapılar ile ilgilenen kişilerin gündeminde yer almaktadır. İşte hem prefabrik evler hakkında merak edilenler!

Ekonomik tek katlı prefabrik evler ne kadar? 

Tek katlı prefabrik ev yaptırmak isteyen vatandaşlar prefabrik ev fiyatlarını sorguluyor. Peki, Ekonomik tek katlı prefabrik evler ne kadar? İşte detaylar...

Prefabrik evler kaç para oldu? 70 metrekare prefabrik ev ne kadara yapılıyor?

Prefabrik evler diğer betonarme evlere göre daha cüzi bir fiyat aralığında yapılmakta ya da satılmaktadır. Aynı şekilde bu evler de bakım istemektedir. İşte hem fiyat hem de prefabrik ev bakımına dair detaylar!

Prefabrik evler ne kadara mal olunur? 75 metrekare 2+1 prefabrik ev kaç TL?

Prefabrik yapılar hem yazın hem de kışın kullanılabilir mi? Peki prefabrik evler ne kadara mal olur? İşte detaylar!

Burhaniye prefabrik evler Haberi

Burhaniye prefabrik evler


Burhaniye Belediyesi önünde sergilenen prefabrik evler ilgi görüyor. Evlerin yanmaz malzemelerden imal edildiğini anlatan Türkoğlu Prefabrik Genel Müdürü Hasan Kaplan, isteğe göre her boyda konut ürettiklerini anlattı. 

Burhaniye de Belediye meydanında sergilenen prefabrik konutlar ilgi odağı oldu. 

Ege bölgesini il il, ilçe ilçe gezip konutları tanıttıklarını anlatan Hasan Kaplan, evlerin depreme dayanıklı ve yanmaz malzemelerden imal edildiğini bildirdi. 17 yıldan bu yana üretim yaptıklarını anlatan Kaplan, "Yapıların hepsi A-1 sınıfı yanmaz malzemeden yapılıyor. Ege'yi gezip tanıtım yapıyoruz. Burada sonra Edremit ve Çanakkale'ye gideceğiz. Siparişleri bir hafta içinde teslim ediyoruz. Gezilerimiz sırasında büyük ilgi gördük. Depreme ve yangına dayanıklı konutlar üretiyoruz" dedi.


Balıkesir Marmara Bölge...