Bursa Gürsu yatırımları

Bursa Gürsu yatırımları

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 6 ilçenin ardından Gürsu ve Kestel’i de ziyaret ederek, 2 ilçede devam eden ve 2018 yılında hayata geçirilmesi planlanan yatırımları masaya yatırdı

Bursa Gürsu'da yatırımlar tüm hızıyla devam edecek!

Bursa Gürsu'da Ericek göletinin kenarına anfi tiyatro ve sahne, 2 tane park, temizlik şantiyesi, araç filosu, Hasanköy yolunda 2.3 kilometre asfaltlama çalışmaları ve şefkat mağazası hizmete girdi.

TOKİ Bursa Gürsu 413 konut ihalesi yarın!

Bursa İli Gürsu İlçesi 413 Konut, 8 Adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den Bursa Gürsu'ya 413 konut ve 8 dükkan!

Bursa İli Gürsu İlçesi 413 Konut 8 Adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 3 Eylül 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Bursa Gürsu kura sonuçları 2+1 ve 3+1 listesi!

TOKİ Bursa Gürsu kura sonuçları 2+1 ve 3+1 listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Bursa Gürsu kura sonuçları 2+1 ve 3+1 listesi ve TOKİ Bursa Gürsu kura sonucu 2020...

TOKİ Bursa Gürsu kura çekilişi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın 100 bin konut projesi kapsamında inşa edilecek olan Bursa Gürsu projesinin kuraları bugün çekilecek.

Bursa'da YHT şantiyesindeki hırsızlığı özel ekip çözdü!

Bursa'nın Gürsu ilçesinde inşaatı süren Yüksek Hızlı Tren (YHT) şantiyesinden yaklaşık bir ay önce yaşanan hırsızlık olayını İl Jandarma Komutanlığı ekipleri çözdü.

Kuyumcukent Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Ayşe Sunay Gürsu oldu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi olarak Ayşe Sunay Gürsu atandı...

TOKİ Bursa Gürsu 2020 başvuru şartları ve fiyatları!

TOKİ Bursa Gürsu 2020 başvuru şartları ve fiyatları haberimizde yer alıyor. TOKİ Bursa Gürsu 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ Bursa Gürsu 2020 ödeme planı nasıl? İşte projelerle merak edilen detaylar...

Türk Kızılay Bursa'da yeni yatırımlar yapacak!

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık yaptığı açıklamada, "Kızılay'ın, Bursa'nın içinde üretim ve sanayi noktasında gelir getirici yatırımları olacak"

Bursa’da Akıllı Şehircilik yatırımları hızlandı!

Her yıl yaşanabilir şehirler sıralarda yer alan Bursa’da, Akıllı Şehircilik yatırımlarına hız verildi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne Birleşik Krallık Refah Fonu’ndan 3.2 milyon pound hibe desteği geldi

Bursa'nın ulaşım projelerine bakanlık desteği!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ve Altyapı Yatırımları Genel Müdür Vekili Necdet Sümbül'ü ayrı ayrı ziyaret ederek kentteki ulaşım yatırımları için destek istedi.

Bursa’da 13 milyon liralık 6 göletin inşaatı tamamlandı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal kalkınma yatırımları kapsamında 13 milyon TL'ye İznik, Yenişehir, İnegöl, Kestel ve Orhaneli'de inşa edilen 6 göletin yapımı tamamlandı.

Bursa'ya yeni metro müjdesi!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Gürsu-Çalı arası 28.2 kilometrelik yeni metro hattının detaylarını anlattı.

Bursa'da konut vurgunu!

Bursa'nın Gürsu ilçesinde, düşük peşinat ve faizsiz taksitlerle toplu konut inşa edeceği taahhüdünde bulunan firmaya ödeme yapan vatandaşlar araziye sadece istinat duvarı ruhsatı alınarak mağdur olduklarını iddia etti.

Bursa Gürsu yatırımları

Bursa Gürsu yatırımları Bursa Gürsu yatırımları

Bir taraftan Bursa’da muhtarlar, gençler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelip, toplantılar yapan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, diğer taraftan da ilçe ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Yenişehir, İznik, Nilüfer, Mudanya, Mustafakemalpaşa ve Karacabey’in ardından sırasıyla Gürsu ve Kestel ilçelerini de ziyaret eden Başkan Aktaş, her 2 ilçede devam eden ve 2018 yılında hayata geçirilmesi planlanan yatırımları değerlendirdi.

Gürsu Belediye binası önünde Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık tarafından karşılanan Başkan Aktaş, daha sonra meclis salonundaki toplantıya katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan Aktaş, imkanlar dahilinde ilçede yaşam kalitesini daha da yükseğe çıkarmak için gereken tüm çalışmaların yapılacağını belirtti. Başkan Aktaş, “Bursa, 17 ilçeden ibaret değil. Gürsu başta olmak üzere...