bursada yapılcak yeni projeler

bursada yapılcak yeni projeler

Devlet eski Bakanı ve Nergis Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Çağlar, OLAY Medya yönetici ve köşe yazarlarıyla birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi yeni belediye binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Volumetrik modüler yapılar yeni trend oldu!

Modüler inşaatın türleri arasında yer alan volumetrik modüler yapı, yeni trend haline geldi.

Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi'nden yeni proje atağı!

İlk konut projesindeki teslimleri için hazırlıklara başlayan CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi, yeni projeler için de harekete geçti.

Teknik Yapı 3 yeni projeye başlıyor!

Halihazırda 7 projede toplam 5 bin 259 konutluk kentsel dönüşüm projelerinin inşaatını sürdüren Teknik Yapı, 3 yeni proje üzerinde çalışıyor. Şirket, pandemi bittiğinde bu projelere başlamayı planlıyor.

Niğde 5 Şubat Stadı'nın yerine yapılacak yeni stadyum meclis gündeminde!

Niğde'de bulunan 5 Şubat Stadı'nın yerine yapılacağı duyurulan yeni stadyum projesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ümraniye yeni kaymakamlık binası için ihale yapıldı!

Ümraniye'de yeni inşa edilecek kaymakamlık binası için ihale yapıldı. Yeni bina inşaatının 600 gün içerisinde bitirilmesi hedefleniyor. 

Arnavutluk'ta depremzedeler için yapılacak yeni binaların temeli atıldı!

Arnavutluk'un Laç şehrinde depremzedeler için yapılan yeni konutların temel atma töreni bugün gerçekleşti. 

Arnavutluk'ta depremzedeler için yapılacak yeni binaların temeli atılıyor!

Arnavutluk'un Laç şehrinde depremzedeler için yapılan yeni binaların temel atma töreni bugün yapılacak.

Yapıforumu yeni üye alımlarına başladı!

Yapı sektöründe faaliyet gösteren tüm profesyonellerin, bilgi alışverişi yaptığı ve mesleki alanda çalışmalarını geliştirebildikleri YapıForumucom yeni üye alımlarına başladı.

Sur Yapı’dan yeni konut kredi paketine yüzde 20 indirimle tam destek!

Sur Yapı, kamu bankaları tarafından açıklanan yeni kredi paketine tüm projeleriyle destek oluyor. İstanbul’da teslime hazır projeler de kampanya kapsamına alındı. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, "Sur Yapı olarak tüm projelerimizde uygulamaya koyduğumuz oldukça avantajlı bir ödeme pla

Elazığ'da inşa edilecek yeni konutlar için zemin etüt çalışmaları yapılıyor!

Merkezi Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremin meydana geldiği Elazığ'da yıkımı tamamlanan ağır hasarlı binaların yerine yapılacak yeni konutlar için zemin etüt çalışmaları yapılıyor.

19 Mayıs Stadyumu'nun yerine yapılacak yeni stadyum mecliste!

Yıkılan 19 Mayıs Stadyumu'nun yerine yapılması planlanan yeni stadyum meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Oral, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Hasankeyf'teki tarihi yapılar yeni yerlerine taşınıyor!

Suların altında kalması beklenen tarihi yerleşim yeri Hasankeyf'te hazırlıklar tamamlanıyor. Tarihi yapılar yeni yerlerine taşındı. Bölge halkı, yeni evlerine yerleşmek için gün sayıyor.

Ülkealan Yapı'dan yeni projeler için yeni konsept!

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, yeni projeler için yeni konsepti açıkladı. Ülkealan, yükselen yeni projeler için “aydınlık, kullanılabilir, ferah alanlar” vurgusu yaptı.

bursada yapılcak yeni projeler Haberi

bursada yapılcak yeni projeler

Ziyarette konuşan Çağlar, Bursa'ya hizmet etmiş eski bir siyasetçi olarak Altepe'nin hizmetlerini zevkle takip ettiğini belirterek, “Bir büyüğünüz olarak sizinle gurur duyuruyorum. Bu koşunun daha senelerce devam etmesini diliyorum. Bugüne kadar yapılamayan çok şeyi siz hayata geçirdiniz. Tramvay hayaldi şimdi Bursa caddelerini süslüyor, stadyum dünyanın en iyilerinden biri oldu, Keles'e süt fabrikası bölgeye iş imkanı sağladı, BUDO alternatif oldu. Bir lider aranıyordu, siz iyi bir lidersiniz” dedi.


GÜZEL İŞLER YAPIYORUZ


Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni belediye binasını Bursa'ya kazandırmanın kendilerine nasip olduğunu söyledi. Bursa'da dönüşümün merkezden başlaması gerektiğine vurgu yapan Altepe, “Hergün güzel işler yapılıyor. Bursa hızlı bir şekilde kabuk değiştiriyor. Kalite şehri olma konusunda hızla ilerliyoruz. Bursa yerelde güzel mesafe alıyor. Merkezde hızlı...