büyükdere caddesi rakip

büyükdere caddesi rakip

Ataşehir Büyükdere Caddesi'ne rakip oluyor! İstanbul Finans Merkezi'nin yeni adresi belli oldu: Ataşehir. Proje, Başbakan Erdoğan'ın isteğiyle Anadolu yakasında, Emlak GYO'nun 130 bin metrekarelik arazisine inşa edilecek Ocak 2010'da tamamlanması beklenen

Levent Cami'nin kaba inşaatının yüzde 75'i tamamlandı!

Levent Büyükdere Caddesi'nde yapımı devam eden Levent Cami'de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Cami'nin kaba inşaatının yüzde 75'i tamamlandı. 

Wilma Elles Büyükdere Caddesi'nden ev bakıyor!

Beşiktaş’taki Bulvar kafeden çıkarken görüntülenen Wilma Elles, muhabirlerin, “Ev mi arıyorsunuz?” sorusuna “Büyükdere Caddesi güzel değil mi?” cevabını verdi.

Sarıyer Büyükdere Mahallesi'nde 7 milyon TL'ye icradan satılık bina!

İstanbul 10. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Büyükdere Mahallesi Çayırbaşı ve Hacet Mevkii'nde yer alan 6 katlı apartmanı 7 milyon TL'ye icradan satıyor...

Öztürkmen Büyükdere Gayrimenkul Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi kuruldu!

Öztürkmen Büyükdere Gayrimenkul Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi bugün Şişli'de 58 milyon 321 bin 396 TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Büyükdere Caddesi nazım imar planı yeniden askıda!

İstanbul Sarıyer-Kağıthane İlçeleri, Büyükdere Caddesi Çevresi Nazım İmar Planı itirazlara ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıkarıldı...

İstanbul Tower 205, Sapphire'den sonra en yüksek bina olacak!

Metal Yapı Konut ile Yeşil GYO'nun Büyükdere Caddesi'nde inşa ettiği İstanbul Tower 205, Sapphire'den sonra en yüksek bina olacak.

Konut yatırımcıları yön değiştirdi!

Konut yatırımcıları yön değiştirmeye başladı. Yatırımcılar İstanbul Zincirlikuyu-Büyükdere Caddesi'nden Seyrantepe-Maslak- Ayazağa-Basın Ekspres yolu ve Bağcılar bölgesine yöneldi.

Hülya Avşar Büyükdere'deki köşkünü 50 bin TL'ye kiraya verdi!

Hülya Avşar 1997'de, 2.5 milyon dolara Büyükdere'de 150 yıllık tarihi bir köşk satın almıştı. Avşar, kızı Zehra ile birlikte Tarabya'daki evine geçti ve köşkünü aylık 50 bin TL'ye bir finansçıya kiraya verdi

Büyükdere Caddesi çevresi imar planı askıda!

İstanbul Kağıthane ve Sarıyer İlçeleri, Büyükdere Caddesi Çevresine ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı bugün askıya çıkarıldı...

Sarıyer Büyükdere Fidanlığı şantiye alanına döndü!

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan ve Büyükdere Fidanlığı olarak bilinen 300 dönümlük arazi, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu döneminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bedelsiz olarak devredildi, şantiye alanına çevrildi.

Greenox Urban Residence projesinin yüzde 30’u satıldı!

Greenox Urban Residence, iş merkezlerine yakınlığı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Bir ayda yüzde 30’u satılan proje, Büyükdere Caddesi’ne 400 metre mesafede yer alıyor. Greenox Urban Residence, 120 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor.

Eski Büyükdere İskelesi restore edildi!

36 yıllığına Atikler Turizm tarafından kiralanan, 30 yıldır kaderine terk edilen Eski Büyükdere İskelesi 10 milyon dolar masraf edilerek restore edildi. İskele küllerinden doğarak muhteşem bir etkinlik merkezi haline getirildi.

Büyükdere Caddesi'nde ofislerin metrekaresi 12 bin 500 dolar!

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği TDUB, İstanbul Avrupa Yakası'nın bir numaralı merkezi iş alanı olan Büyükdere Caddesi'ni mercek altına aldı. Araştırmaya göre bölgede yer alan ofislerin metrekaresi 4 bin-12 bin 500 dolar arasında değişiyor.

büyükdere caddesi rakip Haberi

büyükdere caddesi rakip

İSTANBUL Finans Merkezi çalışmaları ile ilgili olarak, Başbakan Erdoğan'ın 'Finans Merkezi'ni 24 ay içinde tamamlayın' talimatı olduğu da biliniyor. Nitekim İstanbul Finans Merkezi projesi doğrultusunda yürütülen çalışmaların Ocak 2010'a yetiştirilebileceği konuşuluyor.

PROJE kapsamında ilk olarak Emlak GYO söz konusu arazide ayırdığı arsaları Ziraat, Halk ve Vakıfbank'a satacak. Daha sonra da bu 3 banka adına inşaatlara başlayacak. Bu süreçte her 3 bankanın elindeki diğer yerlerde bulunan arsalar da satılacak. Ağustos ayı sonunda ilk kez açıklanan İstanbul Finans Merkezi projesi için o dönemde 2009'da tamamlanacağı sözü verilmişti.

PROJENİN Avrupa yakası yerine Anadolu yakasında yapılmasının nedeni ise altyapı ve ulaşım kolaylıkları açısından bölgenin daha avantajlı olması gösteriliyor. Öyle ki, Finans Merkezi'nin yer alacağı bölge İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin...