çamlıbel tokat sivas karayolu tüneli ne zaman yapılacak

çamlıbel tokat sivas karayolu tüneli ne zaman yapılacak

AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Sivas-Tokat arasında sınır konumundaki Çamlıbel bölgesinde tünel çalışmasıyla ilgili proje çalışması olduğunu söyledi...

TOKİ Kemalpaşa Çamlıbel kura sonuçları 21 Ekim 2021 isim listesi!

TOKİ Kemalpaşa Çamlıbel kura sonuçları 21 Ekim 2021 isim listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kemalpaşa Çamlıbel kura sonuçları 21 Ekim 2021 isim listesi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Mersin, Çamlıbel Millet Bahçesi ile canlanacak!

Mersin'de bir zamanlar sahip olduğu hareketliliğiyle kent ekonomisinin kalbi niteliğindeki Çamlıbel mahallesi, Marina Projesi ve Millet Bahçesi ile eski günlerine kavuşacak.

Mersin'deki Çamlıbel Balıkçı Barınağı yenilenecek!

Mersin'in Akdeniz ilçesindeki Çamlıbel Balıkçı Barınağı'nın yenilenmesi için proje çalışmalarına başladıklarını söyleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ''Mersin'e yakışır bir marina, park, yaşam alanı olması için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz" dedi.

Çamlıbel Plastik Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çamlıbel Plastik Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hüseyin Çizgici ve Osman Çizgici ortaklığında kuruldu.

Çamlıbel Plastik Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çamlıbel Plastik Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hüseyin Çizgici ve Osman Çizgici ortaklığında kuruldu.

Kavaklıdere Çamlıbel gölet projesinin akıbeti mecliste!

Kavaklıdere Çamlıbel gölet projesinin tamamlanma tarihi meclis gündemine taşındı. CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Çedaş'tan imar barışından yararlananlara abonelik kolaylığı!

Sivas, Tokat ve Yozgat'ta, Yapı Kayıt Belgesi alan elektrik tüketicilerinin CK Enerji Çamlıbel Elektrik ile perakende satış sözleşmesi yaparak elektrik aboneliği işlemlerini gerçekleştirebilecekleri dile getirdi. 

Çamlıbel Tüneli ihalesi mecliste!

CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Çamlıbel Tüneli ihalesinin ne zaman yapılacağına ilişkin soru önergesi hazırladı...

Çamlıbel Tüneli'nin ihale tarihi mecliste!

Sivas-Tokat arasında bulunan Çamlıbel Tüneli'nin ihale tarihi TBMM gündemine taşındı. CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı..

Sivas'a küçük sanayi sitesi şart!

Sivas İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Şubat ayı toplantısı gerçekleşti. Sanayi Ticaret ve Turizm Komisyonu Başkanı Fehmi Çevik ve Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, 2016 yılındaki yatırımları değerlendirdi.

Konya Çamlıbel Parkı yenileniyor!

Konya Büyükşehir Belediyesi Meram bölgesindeki Çamlıbel Parkı’nda tarihi ve yeşil dokuya uygun bir düzenleme projesini hayata geçiriyor.

Emre Çamlıbel, Soyak Holding'ten ayrıldı!

Soyak Holding CEO’luk görevini başarıyla yürüten Emre Çamlıbel 1 Temmuz 2016 tarihi itibariyle Soyak grubundaki tüm görevlerinden ayrıldı. Yerine vekaleten Holding’in Stratejik Planlama ve İş Geliştirme direktörü Mete Güvendi atandı.

Çamlıbeller Metal İnşaat Turizm ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çamlıbeller Metal İnşaat Turizm ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, İsmail Çamlıbel tarafından 20 bin TL sermaye ile 23 Mart'ta Sancaktepe, Emek Mahallesi, Kayalar Caddesi'nde kuruldu.

çamlıbel tokat sivas karayolu tüneli ne zaman yapılacak Haberi

çamlıbel tokat sivas karayolu tüneli ne zaman yapılacak


AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, Türkiye Gazetesi Bölge Temsilcisi Halil Güleroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Güleroğlu, İhlas Holding olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi.


Seçim çalışmalarını değerlendiren Eroğlu ise insanları belediyeye değil belediyeyi insanların ayağına götüreceklerini kaydetti. Vatandaşın belediye gelmeden, bürokrasi ile uğraştırmadan tamamen çözüm odaklı çalışacaklarını ifade eden Eroğlu, ayrıca trafik, su, yol ve kaldırım gibi konularda hizmetlere yönelik acil ekip kuracaklarını söyledi. Önümüzdeki 40 yıla yetecek olan su problemini çözeceklerini ifade eden Eroğlu, “Tokat’ımıza yeni bir içme suyu barajı kazandıracağız. Artık su kesintileri hiç olmasın. Tertemiz borulardan akan, kireçsiz suyu il merkezinde 9 kilometre uzaklıktaki Dartaş bölgesinde baraj projesini DSİ protokol yaparak imzalamayı düşünüyoruz” dedi.


Tokat’ın tarih ve turizmdeki etkisini daha da yükseltmeyi arzu ettiklerini ifade...