Can Şahbaz

Can Şahbaz

DC Referans Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi İşletmecilik ve Ticaret Limited Şirketi, İrfan Öztürk, Can Şahbaz, Deniz Öztürk tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 23 Eylül'de kuruldu

Şevket Can Tarsus'un 2015 projelerini anlattı!

Mersin'in Tarsus ilçe Belediye Başkanı Şevket Can, 2015 yılında yapacağı bazı projeleri anlattı. Başkan Şevket Can, 2015 yılında Tarsus'a ayrı bir güzellik katacaklarını söyledi.

Can ve mal güvenliğini tehlikeye atan müteahhite meslekten men!

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı mevzuata aykırı iş yapan, can ve mal güvenliğini tehlikeye atan yapı müteahhitlerini meslekten men edecek. Konuyla ilgili tebliğ dün Resmi Gazete’de yayınlandı.

Modoko yönetiminden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a ziyaret!

Modoko yönetimi, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a konuk oldu. Ümraniye MODOKO Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı makamında ziyaret etti.

Can Akın Çağlar: DASK'ın fon miktarı 2,9 milyar TL!

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) Yönetim Kurulu Üyesi Can Akın Çağlar, DASK’ın fon miktarının 2,9 milyar TL olduğunu ve dünyanın en büyük sigorta havuzlarından biri haline geldiklerini söyledi.

Esenyurt'taki Sibel Can göbeği küçültülüyor!

‘Sibel Can Göbeği’ olarak adlandırılan Nâzım Hikmet Bulvarı’nda küçültme çalışması başlatıldı. Meydandaki trafik keşmekeşinin çözülmesi için başlatılan projeyle, Yıldırım Beyazıt Caddesi tek yön haline getirilecek.

Can Alisbah kimdir?

RE/MAX'e bağlı şirkeler arasında yer alan RE./MAX Lot'un sahiplerinden Can Alisbah kimdir? Gayrimekul Değerleme Uzmanı Can Alisbah bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Can Alisbah..

Mithat Can Özer bestesi için Teknik Yapı'ya dava açtı!

SEZEN Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer, "Yeni ve Yeni Kalanlar" bestesini YouTube'da izinsiz kullandıkları gerekçesiyle, Teknik Yapı Holding A.Ş ile Vega Reklam ve Bilgisayar Hizmetleri şirketine 15 bin liralık tazminat davası açtı...

Şevket Can kimdir?

Mersin Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can kimdir? Şevket Can, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Şevket Can, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Şevket Can..

Can Suphi kimdir?

Can Suphi, STFA Yatırım Holding A.Ş.'nin Yönetim Kurulu'na üyesi oldu. Peki, Can Suphi kimdir? Can Suphi, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Can Suphi...

Can Ekşioğlu'nun babası Uğur Ekşioğlu vefat etti!

Era Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu'nun babası ve Koç Grubu’nun tarihinde önemli bir yeri olan eski CEO’lardan Uğur Ekşioğlu, tedavi görmekte olduğu Amerikan Hastanesi’nde hayata veda etti.

Can Sucuoğlu kimdir?

Mimar Can Sucuoğlu kimdir? Mimar Can Sucuoğlu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Can Sucuoğlu, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Can Sucuoğlu...

Can Çobanoğlu: Batman’ın turizmde önü açık!

Batman’ın tarihi ilçesi Sason’da bal, ceviz ve çilek festivaline katılan Milli takım eski menajeri Can Çobanoğlu, Batman’ın turizmde önü açık kent oluğunu dile getirdi...

Can Kılınç Otomotiv İnşaat Reklam Matbaa Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can Kılınç Otomotiv İnşaat Reklam Matbaa Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Oğuzhan Ergön tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 26 Kasım 2014 tarihinde kuruldu.

Can Şahbaz

Can Şahbaz Can Şahbaz

DC Referans Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi İşletmecilik ve Ticaret Limited Şirketi, İrfan Öztürk, Can Şahbaz, Deniz Öztürk tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 23 Eylül'de kuruldu. 


DC Referans Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi İşletmecilik ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;İnşaat müteahhitliği her türlü inşaat tesisat onarım hafriyat dekorasyon renovasyon park ve bahçe düzenleme işlerive anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler. 


DC Referans Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi İşletmecilik ve Ticaret Limited Şirketi adres: Beykoz, Elmalı, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi,...