Çankaya Mahall Ankara ulaşım

Çankaya Mahall Ankara ulaşım

Mahall Ankara Çankaya satılık daire tipleri arasında 2+1'den 4,5+1'e kadar farklı seçenekler bulunuyor. Projede toplam 48 adet mağaza Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından açık artırma ile satılıyor.

Mahall Ankara mağaza fiyatları!

Açık artırma ile satışa sunulan Mahall Ankara mağaza fiyatları metrekare büyüklüklerine göre farklılık gösteriyor. Proje 246 adet daire, ofis ve mağazalardan meydana geliyor.

Çankaya Mahall Ankara ödeme koşulları!

Toplam 246 adet daireden meydana gelen projede 64 adet dükkan satışa sunuldu. Projede dükkan ve ofis de bulunuyor. Çankaya Mahall Ankara ödeme koşulları kapsamında banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.

Çankaya Mahall Ankara satılık dükkan!

Toplam 40 bin 628 arsa lanı üzerinde yükselen projede dairelerin tipleir 2+1'den 4,5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Çankaya Mahall Ankara satılık dükkan büyüklükleri 70,10 metrekareden başlıyor.

Çankaya Mahall Ankara ulaşım!

Çankaya Mahall Ankara ulaşım bilgilerine göre proje Anadolu Bulvarı'na yakın bir bölgede bulunuyor. Toplam 246 adet dairenin bulunduğu proje 40 bin 628 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Mahall Ankara'da son 39 ofis satışta!

Türkerler İnşaat tarafından hayata geçirilen Mahall Ankara projesinde son 39 ofis alıcılarını bekliyor. Proje kapsamında 60 ay 0 faiz ve 1 yıl sonra ödeme avantajı sunuluyor.

Mahall Ankara'da 60 ay 0 faiz ve 1 yıl sonra ödeme avantajı!

Kızılay - Çayyolu metro hattına 200 metre mesafede yer alan Mahall Ankara projesinde 60 ay 0 faiz ve 1 yıl sonra ödeme avantajı sunuluyor...

Mahall Ankara’da hemen teslim fırsatı!

Türkerler Holding tarafından Ankara’nın en değerli bölgesi olan Eskişehir yolunda hayata geçen Mahall Ankara'da cazip kampanya başladı. Projede, hemen teslim, hemen tapu fırsatı sunuluyor.

Çankaya Kumru Ankara ödeme planı!

Çankaya Kumru Ankara ödeme planı haberimizde yer alıyor. Ankara Çankaya'da hayata geçirilen proje 33 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Mahall Ankara satış ofisi!

Mahall Ankara satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 246 rezidans,140 ofis, 86 yatay ofis ve 41 ticari üniteden meydana gelen proje Ankara Çankaya'da yükseliyor. 

Mahall  Ankara'da 1 yıl sonra ödeme avantajı!

Mahall  Ankara'da 1 yıl sonra ödeme avantajı sağlanıyor.  246 rezidans,140 ofis, 86 yatay ofis ve 41 ticari üniteden meydana gelen proje Ankara Çankaya'da yükseliyor. 

Çankaya Kumru Ankara güncel fiyat!

Çankaya Kumru Ankara güncel fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Projenin arsa alanı 10 bin 609 metrekare olarak belirlendi.

Çankaya Kumru Ankara fiyatları!

Çankaya Kumru Ankara fiyatları haberimizde yer alıyor. Kuzu Grup imzası ile Ankara Çankaya'da hayata geçirilen projede 1+1 ve 1,5+1 dairelere özel kampanya başladı.

Mahall Ankara'da fiyatlar 386 bin 677 TL'den başlıyor!

Türkerler İnşaat tarafından Ankara'nın Çankaya ilçesinde hayata geçirilen Mahall Bomonti'de konut fiyatları 386 bin 677 TL'den başlıyor. Proje 40 bin 628 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Mahall Ankara'da yüzde 20 indirim!

Mahall Ankara'da yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor. Mahall Ankara projesi 315 adet ofis, 191 adet home ofis, 268 adet konut, 82 adet residence ve 64 adet mağazadan meydana geliyor. 

Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara'da ödeme avantajı!

Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projelerinde ödeme koşullarına yeni avantajlı seçenekler ekledi...

Mahall Ankara'da ödemeler 1 yıl sonra başlıyor!

Türkerler Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Direktörü Yelda Kızıltan ile Mahall Ankara projesi ile ilgili röportaj yaptı. Kızıltan, Mahall Ankara hakkında tüm merak edilenleri anlattı...

Türkerler Mahall Ankara ödeme kampanyası 2018!

2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4,5 oda 1 salon daire seçenekleri sunulan Mahall  Ankara Evleri'nde ev ve ofis almak isteyenler dilediği kadar peşinatla hemen taşınıp 1 yıl sonra ödemelere başlayabilecek.

Çankaya Mahall Ankara ulaşım Haberi

Çankaya Mahall Ankara ulaşım

Mahall Ankara Çankaya satılık daire fiyatları metrekare bazında 4 bin 500 TL'den başlıyor. Projede açık artırma ile satışa sunulan mağazaların fiyatları ise 1 milyon 117 bin 779 TL ile 7 milyon 969 bin 424 TL arasında değişiyor. 


Ankara Çankaya'da inşa edilen Mahall Ankara Konutları Eskişehir Yolu'na, Anadolu Bulvarı'na yakın bir bölgede yer alıyor. Proje 246 tane konut, ofis ve mağazalardan oluşuyor. 


Mahall Ankara Çankaya satılık konut tipleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 olarak tasarlandı. Türkerler İnşaat imzası ile yükselen proje 40 bin 628 metrekare arsa alanına, 283 bin 700 metrekare inşaat alanına sahip. 


Türkerler İnşaat Mahall Ankara'da buhar odası, yürüyüş yolları, cafe, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, sauna ve restoranlar, fitness merkezi, rekreasyon alanları gibi sosyal imkanlar sunuluyor. 


Mahall Ankara adres:...