26 / 06 / 2022

Capacity AVM etkinlikleri

Capacity AVM etkinlikleri

Capacity AVM'de Dünya Alzheimer Günü’nünde anlamlı gösteri yapıldı. Alzheimer hastalığına dikkat çekmek amacıyla “21 Eylül Dünya Alzheimer Günü” kapsamında Capacity AVM’de gerçekleştirilen gösteri büyük beğeniyle izlendi.

Capacity AVM 6. yıldönümüne özel 3 adet Mercedes-Benz'i sahiplerine teslim etti!

Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity AVM, 6. yıl dönümüne özel düzenlediği etkinlikte 3 adet Mercedes - Benz marka otomobili sahiplerine teslim etti.

Torium AVM'de kiralık son 3 mağaza!

Torium Alışveriş Merkezi, İstanbul'un yükselen merkezlerinden Beylikdüzü ve Avcılar arasında, Haramidere E-5 karayolu üzerinde yer almaktadır. Torium AVM; alışveriş, eğlence, lezzet, sinema ve etkinlikleri bir arada sunan bir yaşam merkezidir.

Capacity Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

İstanbul Bakırköy'ün en büyük alışveriş merkezi olan Capacity AVM bünyesinde 200 mağaza ve 217 marka barındırıyor. Peki, Capacity Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Capacity bayramda kaça kadar açık?

Capacity bayramda açık mı?

İstanbul Bakırköy'ün en büyük alışveriş merkezi olan Capacity AVM bünyesinde 200 mağaza ve 217 marka barındırıyor. Peki, Capacity bayramda açık mı? Capacity bayramda kaça kadar açık?

Arastapark AVM'de 19 Mayıs etkinlikleri düzenlenecek!

Yahya Kaptan ’da bulunan Arastapark AVM, bugün19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ’nı bir dizi etkinlikle kutlayacak. Etkinlikler saat 13:30 'da başlayacak.

Cevahir AVM'de yeni yılın masal kahramanı siz olun!

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, yeni yıl dekorları ve birbirinden farklı sürpriz etkinlikleri ile yılbaşı alışverişinin vazgeçilmez adresi oluyor.Cevahir AVM ile yeni yılın masal kahramanı siz olun...

Cevahir AVM ile yeni yılın masal kahramanı siz olun!

Cevahir AVM ile yeni yılın masal kahramanı siz olun. Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, yeni yıl dekorları ve birbirinden farklı sürpriz etkinlikleri ile yılbaşı alışverişinin vazgeçilmez adresi oluyor.

Capacity AVM'de Dünya Alzheimer Günü’nünde anlamlı gösteri!

Capacity AVM'de Dünya Alzheimer Günü’nünde anlamlı gösteri yapıldı. Alzheimer hastalığına dikkat çekmek amacıyla “21 Eylül Dünya Alzheimer Günü” kapsamında Capacity AVM’de gerçekleştirilen gösteri büyük beğeniyle izlendi.

Sera AVM Kütahyalıların buluşma merkezi oldu!

SERA AVM Genel Müdürü Atakan Tahmas, " Kütahya halkına alış-veriş yanı sıra kültür - sanat etkinlikleri de sunuyoruz. Çocuklara ayrı bir önem veriyoruz " dedi...

Final Okulları etkinlikleri Podium AVM'de!

Elif Gayrimenkul yatırım ortaklığı tarafından Kırıkkale’de hizmete açılan ve yönetimi MP Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri A.Ş. tarafından yapılan Podium AVM Kırıkkalelileri ülkemizin önde gelen markalarıyla cazip kampanyalarla buluşturuyor.

İnegöl AVM 3. yılını kutluyor!

Ziyaretçilerine hep ilkleri yaşatan İnegöl AVM, 3. yılını yine konuklarıyla kutluyor. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen karnaval renkli katılımcıları ve özel gösteri ekibiyle neşeli anlara ve sahne oldu.

M1 Merkez Kartal AVM Ramazan etkinlikleri!

Sunay Akın ile Mahya Işıkları Söyleşileri ve Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Ramazan Sohbetleri M1 Merkez Kartal AVM'de düzenlenecek. M1 Merkez Kartal AVM 11 Ayın Sultanı'nda ziyaretçilerini bekliyor...

M1 Merkez Konya AVM'de ramazan programları başlıyor!

28 Haziran – 27 Temmuz tarihleri arasında Ramazan boyunca Fasıl, Sihirbaz, Meddah, Aşuk Maşuk Show, Gölge Oyunu, Hacivat – Karagöz Perde ve Çocuk Etkinlikleri yine M1 Merkez Konya AVM’de gerçekleştirilecek.

Meydan Merter AVM’de 23 Nisan coşku ile kutlandı!

Yarınımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın bayramı 23 Nisan Etkinlikleri Meydan Merter AVM’de birkaç gün süren çeşitli etkinliklerle kutlandı. “Süheyl Uygur ve Çocuklar Yarışıyor Etkinliği’nde” çocuklar hem yarıştı hem de sürpriz hediyeler kazandı.

Capacity AVM etkinlikleri Haberi

Capacity AVM etkinlikleri

Capacity Alışveriş Merkezi ve Alzheimer Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen flash mob gösterisi renkli görüntülere sahne oldu. Alzheimer hastalığı bilincinin geliştirilmesi ve hastalıkla ilgili bilgilerin yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen ’Farkındalık Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen flash mob gösterisi alışveriş merkezi misafirleri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.


Alzheimer hastalığına dikkat çekmek amacıyla “21 Eylül Dünya Alzheimer Günü” kapsamında Capacity AVM’de gerçekleştirilen gösteri büyük beğeniyle izlendi. Capacity AVM etkinlik alanında gerçekleştirilen gösteriye profesyonel dansçılarla birlikte gönüllü ziyaretçiler de katıldı. Misafirler gösteriyi merakla izlerken, kimileri de bu anı cep telefonlarıyla kaydetti.


Yapılan araştırmalara göre; 2023 yılında ülkemizde 65 yaş üstü yaşlı nüfus oranının %10’nun üzerine çıkacağı ve Buna bağlı olarak bunama hastalıklarının sıklığında büyük bir artışın olacağı tahmin ediliyor. Alzheimer hastalığından korunmak için ise her yaşta aktif olmanın gerekliliği...