Çatalca İhsaniye köprü

Çatalca İhsaniye köprü

Çatalca İhsaniye mahalllesinde 50 yıldır istediği köprünün yapılmasını sağlayan Belediye Başkanı Mesut Üner, köprünün yapım aşamalarıyla yakından ilgileniyor. 

Çatalca İhsaniye'de 50 yıldır beklenen köprünün yapımı başladı!

Çatalca İhsaniye mahalllesinde 50 yıldır istediği köprünün yapılmasını sağlayan Belediye Başkanı Mesut Üner, köprünün yapım aşamalarıyla yakından ilgileniyor. 

Çatalca İhsaniye Cami açıldı!

Çatalca Belediyesi tarafından inşa ettirilen Çatalca İhsaniye Camii törenle ibadete açıldı.

Çatalca Devlet Ormanı Nazım İmar Planı değişikliği askıda!

İBB, Çatalca İlçesi, İhsaniye Mahallesi ve Devlet Ormanı Nazım İmar Planı'na ilişkin imar planı tadilatını askıya çıkardı..

Çatalca İhsaniye ve Devlet Ormanı Bölgesi imar planı askıda!

Çatalca İhsaniye Mahallesi ve Devlet Ormanı Bölgesi 1/5000 ölçekli nazım imar planı bugün askıya çıkarıldı...

Çatalca Akalan Mahallesi'ne yeni köprü!

Çatalca Belediyesi'ne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında; Akalan Mahallesi Yediverenler Sokak, Yalıköy Mahallesi Seyhan Caddesi'nde mevcut dereye büzler yerleştirilerek köprü yapıldı.

Çatalca İhsaniye Cami'nin temeli atıldı!

İhsaniye Mahallesindeki eski caminin yaşanan yangın sonrası kullanılamaz duruma gelmesinin ardından, Çatalca Belediyesi tarafından yapılan yeni caminin temeli törenle atıldı.

Çatalca İhsaniye Cami'nin inşaatı başladı!

İhsaniye Mahallesi’nde çıkan yangın sonrasında kullanılamaz hale gelen caminin yerine yeni bir cami yapılacak. İhsaniye Cami inşası için çalışmalar Çatalca Belediyesi tarafından başlatıldı.

Çatalca İhsaniye'de yenileme çalışmaları başladı!

İhsaniye Mahallesi’nde bulunan düğün salonu ve düğün alanı çevresinde çeşitli çalışmalar Çatalca Belediyesi tarafından yapıldı. Düğün salonunun düğün alanı olarak kullanılan bahçesinin zemini betonla kaplanırken, çevresinde de duvar örüldü.

Çatalca'dan geçecek ulaşım projelerini fırsata çevirelim!

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Nakkaş Mahallesi’nde halk toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Kara, “3. Köprü yolları ilçemizden geçecek, havalimanı yanı başımızda inşa ediliyor. Bunları fırsata çevirmeliyiz” dedi.

Çatalca İhsaniye Camii yıkıldı!

Yangın sonrası kullanılmaz hale gelen Çatalca İhsaniye Mahallesi Camii alınan güvenlik önlemlerinin ardından belediye ekipleri tarafından yıkıldı. Yıkılan caminin yerine yeni bir cami yapılacağı öğrenildi.

Çatalca İhsaniye'ye yeni cami inşa edilecek!

İhsaniye Mahallesi Camisi’nin Çatalca Belediyesi tarafından yıkımı gerçekleştirildi. Yıkımın ardından Çatalca Belediyesi tarafından yeni camiinin yapımı için temel atma çalışmaları başlayacak.

Çatalca Aydınlar'a yeni köprü!

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'nın talimatları sonrasında yapılan çalışmalarda Aydınlar Mahallesi'nde bulunan dere geçişinin sağlandığı kanalların yetersiz olduğu tespit edilerek buraya yeni bir köprü yapılması için çalışmalar başladı

Çatalca ormanlar için toplandı!

Çatalca ormanlar için toplandı. Çatalca'da İhsaniye, Karamandere, Belgrat, Çiftlikköy, Gümüşpınar Mahallelerini etkileyecek olan rüzgar enerji santralinin Çevresel Etki Değerlendirme ( ÇED ) Raporu halk toplantısı İhsaniye'de yapıldı

Çatalca İhsaniye köprü

Çatalca İhsaniye köprü Çatalca İhsaniye köprü

Çatalca İhsaniye mahalllesinde 50 yıldır istediği köprünün yapılmasını sağlayan Belediye Başkanı Mesut Üner, köprünün yapım aşamalarıyla yakından ilgileniyor. 

Çatalca İhsaniye mahallesinin sorununu Karayolları Genel Müdürlüğü ile yaptığı görüşmeler sonucunda çözen Mesut Üner, çalışmaları yerinde inceledi ve bilgi aldı. 

Çatalca Belediyesi'nin resmi sitesinde yer alan habere göre; köprünün yakın bir zamanda tamamlanacağına dikkat çeken Üner, Karayolları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü’ne teşekkürlerini iletti. 

Yapılan köprü ile dar olan ve tehlike arz eden bölgenin daha güvenli olacağını vurgulayan Mesut Üner, üzerinde titizlikle durduğu çalışmanın “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği bizler için her şeyden önemlidir”dedi. 

Sivas Gölova'da hasar tespit çalışması başlatıldı!

Büyükçekmece'deki tarihi Rum evleri restore...