çekmeköy narlıbahçe satış ofisi

çekmeköy narlıbahçe satış ofisi

Narlı Bahçe projesi İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de hayata geçirildi. Narlı Bahçe Evleri için ön talepler toplanıyor...

Emlak Konut GYO Ormanköy Çekmeköy 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul Çekmeköy Taşdelen Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (Ormanköy Çekmeköy) projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Çekmeköy Ormanköy’ün bahçe villa ve teras loftlarına yoğun talep!

Koronavirüsle değişen tüketici tercihleri sağlıklı evlere yöneldi. Dap Yapı’nın Çekmeköy’de inşa ettiği Ormanköy projesinin bahçe vilları ve loft dairelerine yoğun talep geldi...

Dekar Kıyıbahçe 4. Etap satışları başladı!

Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli'deki projesi Dekar Kıyıbahçe'de dördüncü etap satışları başladı.

Dekar Kıyıbahçe 4. Etap satışta!

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştiren gayrimenkul sektörünün öncü markası Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki projesi Dekar Kıyıbahçe’nin 4. Etap satışlarına başladı. 

Çekmeköy Belediyesi, okul arazisini satışa çıkardı!

Çekmeköy Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün acil ihtiyaç olduğunu belirterek ilkokul ya da ortaokul alanı olmasını talep ettiği araziyi satışa çıkardı.

Dekar Kıyıbahçe'de 2. Etap satışları başladı! 0,64 faiz oranıyla!

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncü markaları arasında yer alan Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki projesi Dekar Kıyıbahçe’de ilk etap teslimleri ve ikinci etap satışları başladı.

Emlak Konut GYO Çekmeköy Taşdelen projesi değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Çekmeköy Taşdelen Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi projesi ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınlandı. 

Emlak Konut Çekmeköy 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Çekmeköy Taşdelen Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ile ilgili olarak İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Taşdelen Mahallesi 5 adet parsel için hazırlatılan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Narlı Bahçe Evleri'nde 0.99 faiz fırsatı!

Narlı Bahçe Evleri projesinde "Öderken de, yaşarken de sarılmayın" kampanyası başladı. 0.99 faiz oranı ile 120 aya kadar vade yapılan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor...

Nef Çekmeköy son 50 daire satışta!

Nef imzasına sahip Nef Çekmeköy projesinde satışlar devam ediyor. Son 50 dairenin satışa sunulduğu projede 0,79 faiz fırsatı sunuluyor.

Be Life Çekmeköy'de dairelerin tamamı satıldı!

İstanbul Proje Yapı tarafından hayata geçirilen Be Life Çekmeköy projesinde dairelerin tamamı satıldı. Projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi.

Dekar Kıyıbahçe Çekmeköy satışta! Metrekaresi 7 bin 700 TL'ye!

Gayrimenkul sektörünün öncü firmaları arasında gösterilen Dekar Yapı'nın Çekmeköy Ömerli’deki yeni projesi Dekar Kıyıbahçe'de metrekare fiyatı 7 bin 700 TL'den başlıyor.

Çekmeköy Çatalmeşe'ye aile sağlığı merkezi geliyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çekmeköy Belediyesi, Çatalmeşe'ye aile sağlığı merkezi inşa ediyor.

çekmeköy narlıbahçe satış ofisi Haberi

çekmeköy narlıbahçe satış ofisi

Beş blok olarak planlanan Narlı Bahçe projesi EYG Grup imzası taşıyor. İstanbul Çekmeköy Ümraniye'nin en prestijli noktasında, Şile yolu üzerinde yükselecek Narlı Bahçe projesi konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. 
 
Çekmeköy Narlı Bahçe Evleri 45 bin metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Narlı Bahçe Çekmeköy satılık daire seçenekleri 2+1'den 5+1'e kadar tasarlanıyor. 
 
Ön talep toplanan Narlıbahçe Evleri "Her adımda bin mutluluk" sloganıyla basına tanıtılıyor. Çekmeköy Narlı Bahçe Evleri projesine ön talepte bulunmak isteyenler http://narlibahceevleri.com/ web adresi üzerinden, ön talepte bulunabilir.  
 
Tel: 0216 466 54 15
Web: http://narlibahceevleri.com/
Gizem...