Cemalettin Yurbaş

Cemalettin Yurbaş

Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Cemalettin Yurbaş tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 1 Temmuz'da kuruldu

Göktürk'te sahte senetle 210 milyon liralık villa vurgunu!

Göktürk'te Cemalettin Sevinç adına iddiaya göre 26.5 milyon dolarlık sahte senet düzenledi. Hazırlanan senedin üzerine taşırıldığı belirlendi. ve Mahkeme 4 sanık hakkında delil yetersizliğinden beraat verdi. 

Kocaeli Şehir Hastanesi inşaatında son durum!

Özgür Kocaeli Gazetesi köşe yazarı Cemalettin Öztürk, bugünkü yazısında ''Kocaeli Şehir Hastanesi inşaatında gelinen son durumu'' kaleme aldı. İşte o yazı...

Anka Plus Gayrimenkul Danışmalık Limited Şirketi kuruldu!

Anka Plus Gayrimenkul Danışmalık Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 120 bin TL sermaye bedeli ile Cemalettin Karger, Ghulam Yahya Rahmani ve Ruhulamın Amini ortaklığıyla kuruldu...

Cemalettin Başsoy Erzincan için 48 projesini anlattı!

''Bizler icraatlarımızla dağa taşa mühür vurmuş bir partinin temsilcileriyiz'' diye konuşan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan için 48 projesini açıkladı.

Erzincan'a 5 yılda 850 milyon liralık yatırım!

AK Parti 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, 5 yıllık görev süresinde Erzincan’a yapılan yatırımları ve yeni dönem için hazırladığı 48 yeni projeyi anlattı.

Maestro Global Gayrimenkul Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Maestro Global Gayrimenkul Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Cemal Demirkan ve Cemalettin Akgül ortaklığında kuruldu.

Cemalettin Başsoy kimdir?

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, 2019 yerel seçimlerinde de AKP'nin Erzincan Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Cemalettin Başsoy kimdir?

Met-San İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Met-San İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Mehmer Satoğlu, Celalettin Satoğlu ve Cemalettin Satoğlu ortaklığında kuruldu. 

Dem Teknik Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dem Teknik Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Aktaş ve Cemalettin Arslan ortaklığında kuruldu.

Arap Türk İş Adamları Derneği Kartal Wings'i ziyaret etti!

Arap Türk İş Adamları Derneği [ARTİAD] Başkanı Cemalettin Kerim ve yönetim kurulu üyeleri, Kartal Wings‘i ziyaret ederek proje hakkında bilgi aldı. 

Türkiye inşaat sektörü Afrika'da çok güçlü!

Uludağ Üniversitesi (UÜ) Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde ''Türkiye'nin Afrika Politikası'' söyleşisinde konuşan Afrika Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekil Cemalettin Kani Torun, Türkiye inşaat sektörünün Afrika'da çok güçlü olduğunu söyledi..

Cemas Global İnşaat Turizm Ve Danışmanlık Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Cemas Global İnşaat Turizm Ve Danışmanlık Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Üsküdar’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Cemalettin Yılmaz tarafından kuruldu. 

Erzincan'a yeni hastane müjdesi!

Erzincan'da Sağlık sektöründe yeni hedeflerin gerçekleştiriyor. Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dörtyol Yerleşkesi yerine yeni hastane yapılacağının müjdesini verdi.

Cemalettin Yurbaş

Cemalettin Yurbaş Cemalettin Yurbaş

Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Cemalettin Yurbaş tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 1 Temmuz'da kuruldu. Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi İstanbul Şubesi iş konusu; Yurt içi ve yurt dışı tüm turizm işleri ile uğraşmak üzere konaklama eğlence spor plaj yiyecek içecek seyahat acenta tur operatörlüğü eğitim marina oto kiralama su sporları ve 14.9.2001 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Rustur Turizm Tekstil Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi İstanbul Şubesi adres: Şişli, H. Rıfat Paşa Mahallesi, Yüzer Havuz Sokak, Perpa Ticaret Merkezi, Kat:5...