çerkişli yatırımları

çerkişli yatırımları

Kocaeli’nin Dilovası ilçesine bağlı Çerkeşli Mahallesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımlarla değişti.

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları GYO olma hedefi basın toplantısı ertelendi!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. (KUYAŞ), 2014’te GYO olma yolunda çalışmalarına başladı. 20 Mayıs Pazartesi 2014 tarihinde yapılacak Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. basın toplantısı ileri bir tarihe ertelendi...

O2Şehircilik Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

O2Şehircilik Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Abdullah Hakan Özkök tarafından 1 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 14 Mayıs 'ta Bakırköy, Aksu Caddesi'nde kuruldu.

Altınyağ Kombinaları Gürtaş Tarım Yatırımları'nı aldı!

Artı Yatırım Holding A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Altınyağ Kombinaları San.ve Tic.A.Ş, Gürtaş Tarım Yatırımları'nı devralma yoluyla birleşti.

Dardanelles Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Dardanelles Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi, Abdulhadi Mana A SH Al-Hajri tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 7 Mayıs'ta Esentepe, Büyükdere Caddesi, Astoria A Kule'de kuruldu.

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları, 20 Mayıs'ta GYO olma hedefini açıklıyor!

Kuyumcukent Wedding World AVM ve İstanbul Vizyon Park ofis plaza ve merkez plaza projelerini hayata geçiren Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. (KUYAŞ), 2014’te GYO olma yolunda çalışmalarına başladı.

Mabani International Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Mabani International Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret Anonim Şirketi, Fahad Sulaiman A Alrajhi tarafından 10 milyon 750 bin TL'lik sermaye bedeli ile 6 Mayıs'ta Maltepe'de kuruldu.

Fiba Sağlık Yatırımları, Florence Nightingale ile ortak girişim kurmak için Rekabet Kurumu'na başvurdu!

Fiba Sağlık Yatırımları, Florence Nightingale ile ortak girişim kurmak için Rekabet Kurumu'na başvurdu. İnternet sitesinde yer alan bilgiye göre, Grup Florence Nightingale Hastaneleri beş adet hastaneye sahip.

Gökkubbe Uluslararası Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Gökkubbe Uluslararası Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Erdem İpekçi tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 29 Nisan'da Maslak, Büyükdere Caddesi, Üçyol Mevkii'nde kuruldu.

Batı Büro Makina Yatırımları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Batı Büro Makina Yatırımları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Muhtat Yağır, Burhan Aslan, Oğuz Özdemir tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 24 Nisan'da kuruldu.

Altınyağ Kombinaları Gürtaş Tarım Yatırımları'nı devralıyor!

Altınyağ Kombinaları A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Altınyağ Kombinaları Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi devralıyor.

Seydişehir'de yol ve okul yatırımları devam ediyor!

Konya’nın Seydişehir ilçesinde, yapımına başlanan ve tamamlanan devlet yatırımları yerinde incelendi. 8 milyon liraya yapılacak Seydişehir-Taraşçı 8 kilometrelik yol çalışması kaymakam ve milletvekili tarafından yerinde incelendi...

Kadir Topbaş: Boğaz‘a teleferik Anadolu‘ya metro yapılacak, ulaşım yatırımları artacak!

Ulaşım yatırımlarıyla İstanbul trafiğine büyük bir rahatlama sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Boğaz‘a teleferik Anadolu‘ya metro projeleriyle ulaşım yatırımları artacak...

Yurtyaşam Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Yurtyaşam Turizm Yatırımları Anonim Şirketi, Mustafa Gökhan Ekşioğlu, Kamil Murat Didin, Serdar Erdemli, Mehmetcan Erdoğan tarafından 2 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 4 Nisan'da kuruldu.

çerkişli yatırımları

çerkişli yatırımları çerkişli yatırımları


Kocaeli’nin Dilovası ilçesine bağlı Çerkeşli Mahallesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından önemli hizmet yatırımları aldı. Organize Sanayi Bölgelerinin içinde yer alan bin 113 nüfuslu mahallenin üst yapı çalışmalarına 4 milyon 099 bin 690 TL harcanırken, tüm içme suyu, kanalizasyon gibi alt yapı çalışmaları baştan aşağıya yenilendi. Çerkeşli adeta değişimi yaşadı.VATANDAŞLARIN REFAHI İÇİN


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin mahallelerde yaşayan vatandaşların refahı için hayat geçirdiği hizmetler, yerleşim yerlerinin adeta kaderini değiştirdi. Eskiden imkanların kısıtlı olduğu mahallerde artık her türlü faaliyet yapılmaya başlandı. Dilovası ilçesinin Çerkeşli Mahallesi de, Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği hizmetler ile vatandaşların sorunları en aza indirildi.
“BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖNCE SIKINTILARIMIZ VARDI”


Çerkeşli Muhtarı Aytaç Erdem, Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerin mahallesine adeta ivme kazandırdığını belirterek, ”2 dönemdir muhtarlık yapmaktayım. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden öncesinde gerçekten büyük sıkıntılarımız...