cezayir iş ilanı

cezayir iş ilanı

Kuzu grup Cezayir Algeria şehrindeki 5 bin konutluk toplu konut şantiyesinde görevlendirmek üzere personel arıyor. Görevlendirilecek personellerin nitelikleri şöyle:

Mimarlar Odası'ndan ‘Mimar makam şoförü’ ilanına tepki! 

İstanbul’da çok sayıda konut projesi yapan Keleşoğlu Holding tarafından makam şoförü almak için iş ilanı verildi. İlanda, şoförün mimar ya da inşaat mühendisliği bölümü mezunu olması istenmesine Mimarlar Odası tepki gösterdi...

Türk inşaat işçileri Cezayir’de grevde!

Cezayir'in Bechar kentinde özel bir Türk şirketi bünyesinde askeri hastane inşaatında çalışan 90 Türk işçi maaşlarını alamadığı iddiasıyla iş bırakma grevine başladı. 

Torkam, Bulgaristan ve Cezayir'i dönüştürecek!

Torkam Bulgaristan'da 500 konutu dönüştürmeyi ve Cezayir'de ise 1 milyar dolarlık iş yapmayı planlıyor. 

İş GYO'nun acı günü: Şevket Tanes vefat etti!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Genel Müdürü Turgay Tanes'in annesi Şevket Tanes vefat etti. Nef taziye ilanı yayınlattı.

En çok iş ilanı yapı-inşaat sektöründe verildi!

Son 3 ay içinde en çok iş ilanı turizm, eğitim ve yapı-inşaat sektörlerindeki firmalar tarafından verildi. Bazı sektörlerdeki firmaların iş ilanlarında düşüş görülürken tekstil, restoran ve sigorta sektörlerinde artış oldu. İşte 3 ayın istihdam eğilimleri

İnşaat firmaları sadece erkekler için iş ilanı veriyor!

TÜRKİYE'de işverenler eleman arayışında ağırlıklı olarak erkek tercih ediyor. İŞKUR'un yaptığı araştırmaya göre Türkiye'de işverenlerin eleman almak için bekledikleri 198 bin 582 açık pozisyonun sadece yüzde 11.4'ü kadınlar için.

Cezayir'de 2 milyon konut inşasında Türklere iş olanağı!

Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, “Cezayir ‘kalkınma planı’ yaptı, 5 yıl için 500 milyar dolar ayırdı. 2 milyon konut yapılacak. Otoyol ve baraj, demiryoluna da ihtiyaç var. Bize oradan müthiş bir iş olanağı doğacaktır” diyor.

İnşaat sektörü Kasım ayında istihdam şampiyonu oldu!

Kasım ayında İnsan Kaynakları’nda yaşanan hareketlilik yılın finali için umut vaat ediyor. Kasım ayında bir önceki aya oranla yüzde 4'lük bir artışla 20 bin 924 iş ilanı yayınlandı...

Pendik Belediyesi İş Makinesi Operatörleri alacak!

Pendik Belediyesi, İş Makinesi Operatörleri iş ilanı bugün belediyenin internet sitesi www.pendik.bel.tr'de yayınlandı. İşte Pendik Belediyesi'nin kamyon şoförü, paletli dozer operatörü, TIR low bed şoförü ve vinç operatörü adaylarında aradığı şartlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir'de restore edilen camiyi ziyaret etti!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir’in Kasaba bölgesinde bulunan ve Türk İş birliği ve Koordinasyon Ajansı ( TİKA ) tarafından restorasyonu yaptırılan Keçiova Camisi’ni ziyaret etti.

Eleman arayışı perakende ve turizmde arttı!

Eleman arayışı perakende ve turizmde arttı. Yenibiris.com, İstihdam Raporu’nun 2014 üçüncü çeyrek sonuçlarını açıkladı. Temmuz, ağustos ve eylül ortalamasına göre perakende en çok iş ilanı veren sektör oldu.

Eleman arayışı perakende ve turizmde arttı!

Temmuz, ağustos ve eylül ortalamasına göre perakende en çok iş ilanı veren sektör oldu. Önceki döneme göre artış gösteren başvurularda en çok bankalar tercih edildi. Garson ve kasiyer ihtiyacı arttı.

Perakende sektörü 4900 kişi arıyor!

Yenibiris.com, İstihdam Raporu’nun üçüncü çeyrek sonuçlarını açıkladı. İş başvurularındaki artış dikkat çekerken, perakende en çok iş ilanı veren, bankacılık en çok başvurulan sektör oldu.

cezayir iş ilanı Haberi

cezayir iş ilanı

Kuzu grup Cezayir Algeria şehrindeki 5 bin konutluk toplu konut şantiyesinde görevlendirmek üzere personel arıyor.


Aranan personel nitelikleri;


- Proje müdürü,

- Kaba işler şefi,

- Makine tesisat mühendisleri ve teknikerleri, 

- Elektrik tesisat mühendisleri ve teknikerleri, 

- Mali müşavir,

- Muhasebe elemanları,

- Satın alma elemanları,

- Ambar sorumluları,

- İnşaat, mekanik ve elektrik...