CMST Turizm beşiktaş

CMST Turizm beşiktaş

CMST Turizm Organizasyon ve Gıda Anonim Şirketi Serhat Kankur Yönetim Kurulu Başkanlığı, Metin Belgin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Cavit Özgür Ergün Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 1 Haziran'da kuruldu.

Kalafatoğlu Dış Ticaret Ve Turizm Yatırım Anonim Şirketi Beşiktaş Şubesi açıldı!

Kalafatoğlu Dış Ticaret Ve Turizm Yatırım Anonim Şirketi Beşiktaş Şubesi bugün Beşiktaş'ta 1 milyon 125 bin TL sermaye bedeli ile Arman Aydın tarafından açıldı.

Argaeus Turizm İşletmeleri Anonim Şirketi kuruldu!

Argaeus Turizm İşletmeleri Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Mirac Bal ve Ogün Köprülü ortaklığında kuruldu.

Cozy Tasarım Dekorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cozy Tasarım Dekorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Cemre Ahi ve Ozan Özkaya tarafından kuruldu.

Alöz Turizm Ve Ticaret Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Alöz Turizm Ve Ticaret Sanayi Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile LJ Mücevherat Anonim Şirketi tarafından kuruldu.

Ya Sonra Turizm Gıda İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ya Sonra Turizm Gıda İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Saba tarafından kuruldu.

Seda Holidays Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seda Holidays Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Sarfaraz Y. Hokabaj ve Seda Mercan ortaklığında kuruldu.

Sunamm Turizm Ticaret Gayrimenkul İthalat İhracat Limited Şirketi Arnavutköy Şubesi açıldı!

Sunamm Turizm Ticaret Gayrimenkul İthalat İhracat Limited Şirketi Arnavutköy Şubesi bugün Beşiktaş'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Erdal Akbaş tarafından açıldı.

Romos Turizm Bilişim Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Romos Turizm Bilişim Dış Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Ender Boz ve Hakan Baykara ortaklığında kuruldu.

Elite Property Gayrimenkul İnşaat Danışmanlık Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elite Property Gayrimenkul İnşaat Danışmanlık Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Vedat Ali Balcı tarafından kuruldu.

Hebil İnşaat Turizm Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Hebil İnşaat Turizm Yatırım Limited Şirketi Beşiktaş’ta 5 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Mesut Güney tarafından kuruldu.

Rvr Gayrimenkul Yatırım Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Rvr Gayrimenkul Yatırım Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Saban tarafından kuruldu.

Sarıyıldız Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirket kuruldu!

Sarıyıldız Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş’ta 700 bin TL sermaye bedeli ile Murat Sarıyıldız ve Ayhan Sarıyıldız tarafından kuruldu.

Coenda Gayrimenkul Ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Coenda Gayrimenkul Ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş’ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Kerem Akbaş tarafından kuruldu.

CMST Turizm beşiktaş Haberi

CMST Turizm beşiktaş

CMST Turizm Organizasyon ve Gıda Anonim Şirketi Serhat Kankur Yönetim Kurulu Başkanlığı, Metin Belgin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Cavit Özgür Ergün Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 1 Haziran'da kuruldu.


CMST Turizm Organizasyon ve Gıda Anonim Şirketi iş konusu; 1.Otel Lokanta ve Eğlence Yerleri a.Her türlü tabldot yemek üretimi ve satışını,üretilen yemeklerin servis hizmetlerini,pazarlamasını ve dağıtımını yapmak.Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak. Yeme üretim tesisleri kurmak, kurulu olanları devralmak. b. Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisler kurar, işletir, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar.Bu tesisleri franchise olarak verebilir. Yeni tesislerle franchise ilişkisi kurabilir. c. Turizme yönelik, otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri eğlence yerleri...