cumhuriyet mahallesi kiralık arsa

cumhuriyet mahallesi kiralık arsa

Mahmutlar Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan 2 bin 813 metrekare alanındaki arsayı akaryakıt istasyonu yapılması için kapalı teklif usulü ile kiraya verecek.

Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi 1/5000 plan tadilatı askıda!

Küçükçekmece ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, 2 pafta, 6454 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli 22.02.2020 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıktı.

Antalya'da üniversitelinin kiralık ev çilesi!

Akademik yılın başlamasıyla Antalyalı öğrenciler kiralık ev arayışına girdi. Kültür Mahallesi'nde ev aramayı tercih eden öğrenciler, geçen yıla göre yüzde 30 oranında kira artışıyla karşı karşıya kaldı.

Şişli Cumhuriyet Mahallesi plan tadilatı askıda!

Şişli İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, 994 ada, 1 ve 27 parsellerin bir kısmı ile 25 ve 26 parseller ve bir kısım tescil dışı alana ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı 27 Mayıs'ta askıya çıkarıldı...

Büyükçekmece Cumhuriyet Mahallesi imar planı tadilatı askıda!

Büyükçekmece Cumhuriyet Mahallesi, 297 ada, 2 parselin kuzeyinde bulunan tescil dışı alanın bir kısmına ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı tadilatı 31 Mayıs 2018 tarihinde askıya çıkarıldı...

Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi imar planı askıya çıktı!

İBB tarafından Sultangazi İlçesi'ne bağlı Cumhuriyet Mahallesi'ndeki bir kısım tescil dışı alana ilişkin imar planı askıya çıktı..

Avenue İstanbul Cumhuriyet Mahallesi fiyat!

Avenue İstanbul Cumhuriyet Mahallesi fiyat listesi 443 bin TL'den başlıyor. Avenue İstanbul projesi Gül İnşaat tarafından İstanbul Büyükçekmece Cumhuriyet Mahallesi'nde hayata geçirildi...

Elazığ Cumhuriyet Mahallesi'nde 106 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Elazığ İl Özel İdaresi, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki 3 arsasını satıyor. Arsalar için ihale 12 Mayıs'ta düzenlenecek..

Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi Mevlana Camii açıldı!

Küçükçekmece Belediyesi tarafından yaptırılan Cumhuriyet Mahallesi Mevlana Camii, geniş bir katılımla açıldı. Açılış törenine, İstanbul Milletvekilleri Mehmet Metiner ve Abdullah Başçı da katıldı.

İzmir Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesi'nin yol sorunu çözüldü!

İzmir Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesi’nde altyapı ve doğalgaz çalışmalarının ardından asfaltlanmadığı için köstebek yuvasına dönen yollarda asfaltlama çalışması başlatıldı.

Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesi yolları asfaltlanacak mı?

İzmir'in Karşıyaka ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde doğalgaz çalışmalarının ardından asfaltlanmayan yollar tepkiye neden oldu. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Özay Dağhan, yolların haftalardır bozuk olduğunu ve köstebek yuvası haline geldiğini belirtti.

Antalya Cumhuriyet Mahallesi'nde inşaat kazası meydana geldi!

Cumhuriyet Mahallesi'nde beton dökülürken inşaat çöktü ve göçük altındaki 4 işçi kurtarıldı Antalya'da apartman inşaatında beton dökümü sırasında meydana gelen göçükte can pazarı yaşandı.

Manisa Cumhuriyet Mahallesi Kültür Evi 1 ay sonra açılacak!

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Cumhuriyet Mahallesi Kültür ve Taziye Evi, Allah nasip ederse 1 veya 1,5 ay sonra hizmete girecek” dedi.

Kayseri Cumhuriyet Mahallesi'nde yollar asfaltlanıyor!

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Cuma namazı sonrası Cumhuriyet Mahallesi’nde yapılan yol ve yaya yolu çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çelik, çarşı içi trafiğini Millet Caddesi’ne alternatif caddeler açarak rahatlattıklarını belirtti.

cumhuriyet mahallesi kiralık arsa Haberi

cumhuriyet mahallesi kiralık arsa

10 yılığına kiraya verilecek olan arsanın tahmini bedeli 1 milyon YTL geçici teminat bedeli ise 30 bin YTL.

İhale 20 Mart 2008 saat 10 .00'da Mahmutlar Belediyesi Hizmet Binası Toplantı Salonu'nda yapılacak.

Söz konusu ihaleye katılmak isteyenler şartnameyi Mahmutlar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden...