14 / 08 / 2022

DARTY yeni ürünleri

DARTY yeni ürünleri

Beyaz eşya ve elektronik perakende markası DARTY, 07 – 13 Kasım tarihleri arasında taraftarların gönlünde taht kuracak bir kampanya sunuyor. Bu kapsamda 3 yıl ücretsiz garantili 82 cm Vestel 32PH5065 LED TV 1099 TL’den satılıyor....

Şok marketin sınırlı stok ürünleri! Yetişen alıyor…

Şok market her hafta yenilenen kataloğunu bu haftada yenileyerek birbirinden uygun fiyatlı ürünleri tüketicinin beğenisine sundu. Bu hafta 10 Ağustos Çarşamba gününden itibaren yeni ürünler raflarda yerini alacak. Peki bu hafta 10 Ağustostan itibaren Şok marketlere hangi ürünler geliyor?

Evinizi pırıl pırıl edecek temizlik ürünleri Bim’e geliyor! Bim 2 Ağustos fiyat listesi…

Bim marketler her hafta yeni katalog yayınlamaya devam ediyor. Bu hafta 29 Temmuz Cuma günü için yepyeni ürünlerin olduğu kataloglarını yayınladılar bile. 29 Temmuz Cuma günü Bim’e pek çok çeyiz ürünleri gelecek.

Uygun fiyatlı bebek ürünleri A101’de! Yeni ürünler uygun fiyatlar…

A101 2 Haziran Perşembe günü satışa sunacağı ürünlerin yer aldığı kataloğu yayınladı. Bu haftaki katalogda çeşit çeşit bebek ürünleri göze çarpıyor. Bebek banyo havlusunda mamaya kadar bebek bakımına ve ihtiyaçlarına dair pek çok ürün A101’de. 

Bu cumartesi ŞOK ucuz ürünleri! 28-31 mayıs yeni katalog yayınlandı...

Her hafta olduğu gibi bu haftada ŞOK Market yeni ürünlerinin yer aldığı kataloğu yayınladı. 28-31 Mayıs tarihlerinde geçerli olan ürünler, her mağaza için en az 1 adet stok ile sınırlı olacak. Ürünlerin stokları konusunda ŞOK Market’in web sitesinden bakabilirsiniz.

BİM’e hangi temizlik ürünleri geliyor? İşte BİM 10 Mayıs fiyat listesi!

Her hafta getirdiği uygun fiyatlı ürünlerler vatandaşın en çok tercih ettiği marketler arasında yer alan BİM’in yeni hafta getireceği ürünler de belli oldu. BİM’in 10 Mayıs 2022 kataloğunda hangi temizlik ürünleri öne çıkıyor? Bu hafta BİM’de hangi ürünlerde indirim var?

Nurettin Özdebir: Hangi ürünleri Çin'den sağlıyoruz tespit edilmeli!

Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, yeni tip koronavirüs salgınının Türkiye ekonomisine etkilerinin ortaya çıkarılması gerektiğini belirterek, "Hangi ürünleri Çin'den sağladığımız ve nasıl etkileneceğimiz tespit edilmeli" dedi.

Suat Çalbıyık, Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu'nun başkanı oldu!

Oyak Çimento, Beton, Kağıt Grup Başkanı olan Suat Çalbıyık, Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu'nun yeni başkanı oldu...

Yataş'a Aşkabat Türk İhraç Ürünleri Fuarı'ndan ödül!

Yataş Grup, Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta gerçekleştirilen "Türk İhraç Ürünleri Fuarı"nda yeni tasarımlardan oluşan ürünlerini tanıttı. Fuar kapsamında Yataş standı "En Güzel Stant" kategorisinde ödüle layık bulundu.

Ersa Mobiya'nın en yeni ürünleri CNR IMOB Fuarı'nda görücüye çıktı!

Ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda kurumsal ofis, otel ve kamusal alanları, tasarım mobilyalarla buluşturan ERSA Mobilya, yeni ürünlerini, showroom konseptini ve logosunu CNR IMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı'nda görücüye çıkardı.

İstanbul Su Ürünleri Hali nerede?

Kumkapı'da 32 yıl hizmet verdikten sonra Gürpınar’da yeni yapılan kompleksine taşınan İstanbul Su Ürünleri Hali, 452 bin metre karelik bir alana kurulu ve limana sahip.

AGT yeni ürünlerini Intermob Fuarı'da sergileyecek!

İleri teknolojisiyle ahşabı kişiye ve kurumlara özel işleyerek geliştiren AGT, en yeni ürünleri ve akıllı çözümleriyle Intermob’da ziyaretçilere farklı bir deneyim yaşattı.

B&B Italia ve Maxalto’nun yeni ürünleri Türkiye'de!

Kalitesi ve tasarımlarıyla farklılaşan dünya markaları B&B Italia ve Maxalto’nun yeni ürünleri, tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de beğeniye sunulmaya başladı.

Gürpınar Su Ürünleri Hali hizmete açıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Gürpınar’da inşa ettiği 452 bin metrekarelik, Avrupa’nın en büyük ve modern Gürpınar Su Ürünleri Hali'ni yeni sezonla birlikte hizmete aldı.

DARTY yeni ürünleri Haberi

DARTY yeni ürünleriBeyaz eşya ve elektronik perakende markası DARTY, 07 – 13 Kasım tarihleri arasında taraftarların gönlünde taht kuracak bir kampanya sunuyor. DARTY Vestel LED TV alana bir yıllık Digitürk Lig TV taraftar paketi hediye ediyor. Bu kapsamda 3 yıl ücretsiz garantili 82 cm Vestel 32PH5065 LED TV 1099 TL’den satılıyor. 


Yeni kampanyasında DARTY, akıllı telefon, diz üstü bilgisayar, çamaşır makinesi, LED TV gibi ürünlerden oluşan haftanın karmasını da tüketicilerle buluşturuyor. Bu kapsamda Samsung I9500 Galaxy S4 16 GB Cep Telefonu 1599 TL’lik fiyatıyla ön plana çıkıyor. DARTY dizüstü bilgisayarlar ve yazıcılarda yüzde 30 indirim sunuyor. 15,6” Dokunmatik Ekran Acer E1-532-29552G50MNKK Dizüstü Bilgisayar 1142 TL yerine 799 TL ve HP Laserjet P1102 Yazıcı 313 TL yerine 219 TL’den satılıyor. DARTY’nin kampanyasında 5...