01 / 12 / 2022

Dem-Ka İnşaat Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi İstanbul Şube Müdürü kim

Dem-Ka İnşaat Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi İstanbul Şube Müdürü kim

Dem-Ka İnşaat Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi İstanbul Şubesi 350 bin TL sermaye ile 16 Şubat 2015'te, Kadıköy'de, Lokman Demir Şube Müdürlüğü'nde açıldı.

Çiğdem 34 İnşaat Emlak Tarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çiğdem 34 İnşaat Emlak Tarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de Çiğdem Sazcı tarafından kuruldu.

Ka Taahhüt Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ka Taahhüt Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde Kaan Bahar tarafından kuruldu.

Özyıldız Geri Dönüşüm Hafriyat Nakliyat Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özyıldız Geri Dönüşüm Hafriyat Nakliyat Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de Kadir Yıldız tarafından kuruldu.

Öz Ka Arafat Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Ka Arafat Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Mine Kaya tarafından kuruldu.

Çakır Kağan İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Çakır Kağan İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Pendik'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Ersin Çakır tarafından kuruldu.

Er-Ka İnşaat Taahhüt Nakliye Mobilya Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Er-Ka İnşaat Taahhüt Nakliye Mobilya Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi Şişli'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Işık tarafından kuruldu.

Dem Tasarım Mimarlık Mühendislik Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dem Tasarım Mimarlık Mühendislik Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Demirkanoğlu  tarafından kuruldu.

Kaçkarlar Gayrimenkul Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kaçkarlar Gayrimenkul Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 250 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Kurt tarafından kuruldu.

Yvz Kağıt Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yvz Kağıt Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün 10 bin TL sermaye bedeli ile Bağcılar'da Harun Yavuz, Merve Vera Gazioğlu, Merve Vera Gazioğlu ve Büşra Tüfekçi ortaklığında kuruldu.

Baveka Mimarlık Ve İnşaat Sanayi Ticaret kuruldu!

Baveka Mimarlık Ve İnşaat Sanayi Ticaret Şirketi bugün Kağıthane'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Furkan Başot ve Cüneyt Fatih Kalkan ortaklığında kuruldu. 

Erd Aydın İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erd Aydın İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Erdoğan Aydın tarafından kuruldu. 

Nam Pet Plastik Geri Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nam Pet Plastik Geri Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Akif Nam tarafından kuruldu. 

Gençdem Madencilik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gençdem Madencilik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 2 milyon 400 bin TL sermaye bedeli ile Selim Demir, Ömer Demir ve Selçuk Demir ortaklığında kuruldu.

Dem-Ka İnşaat Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi İstanbul Şube Müdürü kim Haberi

Dem-Ka İnşaat Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi İstanbul Şube Müdürü kim

Dem-Ka İnşaat Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi İstanbul Şubesi 16 Şubat 2015'te 350 bin TL sermaye ile, Lokman Demir Şube Müdürlüğü'nde açıldı.


Dem-Ka İnşaat Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi İstanbul Şubesi iş konusu;İkamet amaçlı olmayan binaların inşaatı (fabrika, atölye vb. sanayi üretimini amaçlayan binalar ile hastane, okul, otel, işyeri, mağaza, alışveriş merkezi, lokanta, kapalı spor tesisi, cami, kapalı otopark, tuvalet, vb. inşaatı) Dem-Ka İnşaat Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi İstanbul Şubesi adres: Kadıköy, Bostancı Mahallesi, Bahçeler Arası Sokak, Yılmazlar Apartmanı...