Demir İnşaat 2016 kampanya

Demir İnşaat 2016 kampanya

Sevgililer Günü’nde sevgililere özel anlar yaşatmak isteyen Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor. Kampanya, 6-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.

Demir İnşaat IPS 2016 Fuarı'ndan 17 satış sözleşmesiyle döndü!

Dubai’de düzenlenen International Property Show (IPS) 2016 fuarına katılan Demir İnşaat, fuarda yoğun ilgi gördü. Demir İnşaat, fuardan 17 satış sözleşmesiyle döndü.

Demir İnşaat İran’a giden ilk Türk inşaat şirketi oldu!

Ambargonun yeni kalktığı İran pazarında hızlı aksiyon alan Demir İnşaat, 23-26 Şubat tarihleri arasında Tahran’da gerçekleştirilen İran Property Expo 2016’ya katılan tek İstanbul firması olarak fuara damgasını vurdu.

Demir İnşaat, İstanbul ve İzmir'de 4 projeyi hayata geçirecek!

Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan Demir İnşaat, 2016'da İstanbul ve İzmir'de 4 projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, açıklamalarda bulundu.

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol takımının isim sponsorluğunu üstlendi!

Demir İnşaat, 2015-2016 yılı Basketbol Süper Ligi'nde mücadele edecek Büyükçekmece Basketbol takımının isim sponsorluğunu üstlendi.

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol takımı Avrupa'yı hedefliyor!

Demir İnşaat, 2015-2016 sezonunda Basketbol Süper Ligi'nde (BSL) mücadele edecek "Büyükçekmece Basketbol"a hem isim hem de forma sponsoru oldu. Takım, bu yıl "Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol" ismiyle devam edecek.

Demir İnşaat Büyükçekmece basketbol takımına sponsor oldu!

2015 – 2016 yılı Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek Büyükçekmece Basketbol takımının isim sponsorluğunu Demir İnşaat üstlendi.

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı'nın isim sponsoru!

Demir İnşaat, Büyükçekmece Basketbol Takımı'nın isim sponsoru oldu. Takım, 2015- 2016 sezonunda Süper Lig'de "Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol" ismiyle mücadele edecek.

Demir İnşaat Demir La Vida projesinde otel açacak!

Demir İnşaat tarafından yapılan açıklamada, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinin en lüks oteli olması planlanan yapı, 2016 yılında Demir La Vida Projesi ile birlikte tamamlanıp işletmeye alınacak.

Demir İnşaat'tan 5 yıldızlı otel yatırımı!

Demir İnşaat, Demir La Vida projesi dahilinde, 200 milyon TL'lik yatırımla beş yıldızlı bir otel inşa edecek. Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinin en lüks oteli olması planlanan yapı, 2016 yılında işletmeye alınacak.

Demir İnşaat Ayışığı Butik 2016'da teslim!

Demir İnşaat'ın yeni halkası Ayışığı Butik 2016'da teslim edilecek Demir İnşaat'ın Ayışığı konseptinin üçüncü etabı "Ayışığı Butik"te yer alan 108 rezidans konut metrekaresi 3 bin 600 TL'den satışa çıkarıldı.

Demir İnşaat İzmir ve İstanbul'a 600 milyon liralık 4 proje yapacak!

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, yabancıya konut satışlarını ' tersine ihracat ' olarak değerlendirerek ihracatçılara sağlanan desteğin konut firmalarına da sağlanmasını istedi..

Demir İnşaat, İstanbul ve İzmir'de yeni projelere başlayacak!

Demir Romance ve Demir La Vida projelerinin satışlarına son sürat devam eden Demir İnşaat, 2015'te adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Şirket, 2015'te İstanbul ve İzmir'de yeni projeler için çalışmalarını sürdürüyor.

Demir İnşaat 4 projeye 600 milyon TL yatıracak!

Demir İnşaat'ın 2015'te de yatırım atağı sürüyor. Bu yıl 4 projeye imza atmaya hazırlanan şirket, İzmir ve İstanbul'da yer alacak projelere 600 milyon lira yatırım yapacak.

Demir İnşaat 2016 kampanya Haberi

Demir İnşaat 2016 kampanya

Sevgililer Günü’nde sevgililere özel anlar yaşatmak isteyen Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor. Kampanya, 6-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.


İnşaat sektörünün öncü markası Demir İnşaat, Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan ve akıllı ev sistemleri ile öne çıkan Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden 6-14 şubat tarihleri arasında ev alanlara Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya düzenledi. Demir İnşaat, kampanya kapsamında Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor.


Projelerini aşkla tasarlayıp hayata geçirdiklerine dikkat çeken Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Demir Romance ve Demir La Vida’dan ev alacak olan sevgililere ve çiftlere...