03 / 07 / 2022

Demir İnşaat yabancı yatırımcılar

Demir İnşaat yabancı yatırımcılar

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Rus yatırımcıların Türk gayrimenkul sektörüne büyük ilgisi olduğunu belirterek, proje siparişi aldıklarını söyledi. Ruslar' ın Türkiye' ye güveni arttı...

Demir İnşaat, CNR Emlak Fuarı’nda Rus yatırımcıları ağırlayacak!

Demir İnşaat, 11-14 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Center’da düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı’nda Demir Romance ve Demir La Vida projeleri ile yer alacağı stantta, yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı olacak...

Demir İnşaat'ın acı günü! Hamit Demir'in annesi Hatice Demir vefat etti!

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir'in annesi Hatice Demir hayatını kaybetti. Merhumenin cenazesi Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Cami'nde kılınacak öğle namazını müteakip Büyükçekmece Mezarlığı’na defnedilecek...

Demir İnşaat'tan Albatros arsasının satışına ilişkin açıklama!

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir Büyükçekmece’deki Albatros Parkı olarak bilinen arsanın satışı konusunda çıkan haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Demir İnşaat 2 bin konut inşa edecek!

Türkiye’den ev alan yabancıya vatandaşlık verilmesinin yolu açıldı, satışlara KDV muafiyeti geldi. Kamudan gelen destekle harekete geçen Demir İnşaat yabancılara Türkiye’den ev satmak için yurtdışı atağı başlattı.

Ahmet Ender Erol Demir İnşaat’ın Genel Müdürü oldu!

İnşaat sektöründe 30 yılı aşkındır faaliyet gösteren Demir İnşaat’ın Genel Müdürlüğü’ne deneyimli bir isim atandı. İnşaat sektöründe 27 yıllık deneyime sahip olan Ahmet Ender Erol, Demir İnşaat’ın yeni Genel Müdürü olarak görev yapacak.

Demir İnşaat Anadolu'da kentsel dönüşüme açılıyor!

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Anadolu'da kentsel dönüşüm projelerine ağırlık vereceklerini açıkladı.

Demir İnşaat'ta Babalar Günü kampanyası!

Demir İnşaat, Beylikdüzü’nün en özel lokasyonunda yükselen projesi Demir Romance'ta Babalar Günü’ne özel, ''Yüzde 10 iskontoya ilave olarak 10 bin TL indirim’’ uyguluyor.

Demir İnşaat'ın Türk Şehri projesine Ukraynalılardan yoğun ilgi!

Yurt dışındaki ilk projesini 80 milyon dolarlık yatırımla Ukrayna'da hayata geçiren Demir İnşaat'ın "Türk Şehri" projesine Ukraynalılar yoğun ilgi gösteriyor.Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, proje hakkında bilgi verdi.

Demir İnşaat'tan Sevgililer Günü'ne özel kampanya!

Sevgililer Günü’nde sevgililere özel anlar yaşatmak isteyen Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alan sevgilileri Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor. Kampanya, 6-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.

Demir İnşaat projeleri yatırımcının yüzünü güldürdü!

İnşaat sektörünün öncü markası Demir İnşaat, 2015’te teslimatı yapılan Demir Romance, yapımı devam eden Demir La Vida ve Ayışığı Butik projelerinde yüksek oranda prim sağladı.

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol takımının isim sponsorluğunu üstlendi!

Demir İnşaat, 2015-2016 yılı Basketbol Süper Ligi'nde mücadele edecek Büyükçekmece Basketbol takımının isim sponsorluğunu üstlendi.

Demir İnşaat, Büyükçekmece Basketbol Takımı’nın isim sponsoru oldu!

İnşaat sektörünün köklü markası Demir İnşaat, Basketbol Süper Ligi’nin yeni ekiplerinden Büyükçekmece Basketbol Takımı’nın isim sponsoru oldu.

Demir İnşaat rotasını yurt dışına çevirdi!

Sektörün önde giden şirketlerinden Demir İnşaat, birçok firmanın yatırımlarını ötelediği 2015 yılında rotasını yurtdışına çevirdi. Firma Ukrayna'da proje geliştirmek üzere planlama çalışmalarına başladı.

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı'nın isim sponsoru!

Demir İnşaat, Büyükçekmece Basketbol Takımı'nın isim sponsoru oldu. Takım, 2015- 2016 sezonunda Süper Lig'de "Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol" ismiyle mücadele edecek.

Demir İnşaat yabancı yatırımcılar Haberi

Demir İnşaat yabancı yatırımcılar

Ukrayna gerginliği nedeniyle Amerika ve Avrupa'nın Moskova'ya ambargo tehdidinde bulunması, Ruslar'ın Türkiye'ye güvenini arttırdı. Bu değişikliğin Türkiye'de gayrimenkul yatırımlarına satış olarak yansıdığını vurgulayan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Rus yatırımcıların Türk gayrimenkul sektörüne büyük ilgisi olduğunu belirterek, proje siparişi aldıklarını söyledi. Rusya'da fon yöneten bir kadın yatırımcının proje ortaklığı teklif ettiğini ancak kabul etmediklerini anlatan Demir, "Biz İstanbul'da şehir merkezinde butik bir proje geliştirip, iç piyasaya açmadan tamamını bu yatırımcıya satacağız. Yaklaşık 40 milyon dolar değerinde bir proje olacak. İçerisinde konut ve ticari üniteler bulunacak. Yatırımcımız, projeyi aldıktan sonra kendi ülkesinde satışa çıkaracak" dedi. Demir, artık Rusya pazarına da açıldıklarını, 2015-2016 yıllarında bu pazardan beklentilerinin büyük olduğunu söyledi. Demir, "Ruslar internet üzerinden dairelerimizi görmeden alıyorlar. Rusya'daki golf...