denizli icralık arazi

denizli icralık arazi

Denizli 3. İcra Müdürlüğü Denizli merkez Salihağa köyündeki imar dışı tarım arazisi vasıflı taşınmazı açık artırma ile satışa çıkardı.

Sosyetik dişçi Emek Külür aidat borcu nedeniyle icralık oldu!

Bir dönem iş insanı Saadettin Saran ile evli olan sosyetik diş hekimi Emek Külür'ün Bomonti'deki ofisinin aidatını 3 yıldır ödemediği için icralık olduğu ortaya çıktı. 

ABD'nin en büyük toprak sahibi Bill Gates neden bu kadar arazi aldığını anlattı!

Dünyanın en zenginleri arasında yer alan BillGates, komplo teorilerine de konu olan büyük arazi yatırımlarına ilişkin sessizliğini bozdu; satın almaların iklimle alakalı olmadığını, yatırım grubunun böyle tercih ettiğini belirtti.

Ucuza konut sahibi olmak isteyenler dikkat! İcralık ev fırsatı!

Piyasanın altında fiyatlarla icradan satışa sunulan evlere talep gün geçtikçe artıyor. Son dönemlerde Kovid-19 sebebiyle zamlanan konut fiyatları vatandaşları icralık evlere yöneltti. Peki icradan ev nasıl alınır?

Gayrimenkul zengini Kıvanç Tatlıtuğ, Urla'dan arazi aldı!

Gayrimenkul zengini Kıvanç Tatlıtuğ, yatırımlarına bir yenisini ekledi. Yakışıklı oyuncu, İzmir'in Urla ilçesinde zeytin ve organik tarım da yapabileceği 4 dönümlük arazi için 2 milyon lira ödedi.

Antalya'da 5 milyar dolarlık arazi kavgası!

Antalya'nın Bahçevlievler ve Meltem mahallelerinde 5 milyar dolarlık arazinin mirasçısı olduğunu iddia eden kişiler arasında arazi kavgası yaşanıyor.

Evora Denizli'nin kısmi kesin kabulü yapıldı!

Emlak Konut GYO projelerinden Denizli Merkez Efendi Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nde (Evora Denizli), 719 ada 1 parselin (D Bloklar) kısmi kesin kabulü yapıldı ve Kısmi Kesin Kabul Tutanağı onaylandı. 

Farmasi, Miami’de 50 milyon liralık arazi aldı!

Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Farmasi, Florida’da 4 dönümlük arazi satın aldı. Florida Eyaleti’ne bağlı Miami’deki bu arazi için Türk şirket yaklaşık 50 milyon lira ödedi.

Denizli kiralık şehre döndü!

Türkiye’nin önemli tekstil ve sanayi şehri Denizli kan ağlıyor. Şehrin her yerinde çok sayıda esnaf koronavirüsü süreciyle beraber kepenk kapattı. Camekanlara ‘Kiralık’ tabelaları asıldı.

500 hastane icralık oldu!

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, 500 hastanenin tıbbi cihaz borcu nedeniyle icralık olduğunu açıkladı. Emir, tıbbi cihaz firmalarının 17 milyar TL dolayındaki alacakları için hastanelere haciz uygulamaya başladığını duyurdu.

TOKİ Denizli Hükümet Konağı ihalesi bugün!

Denizli İli Çardak İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ Denizli Hükümet Konağı ihalesi yarın!

Denizli İli Bozkurt İlçesi Hükümet Konağı inşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

Ali Kılıç'ın tapu sözü verdiği mahalleler icralık mı?

CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Gülsuyu, Gülensu ve Başıbüyük mahallelerindeki binlerce vatandaşa tapu sözü verdi. Ancak söz konusu üç mahalledeki 1107 parsel arsanın belediyenin borçları yüzünden icralık olduğu ortaya çıktı.

Gelibolu'daki eski üniversite binası icralık oldu!

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde kütüphane olarak kullanılan eski üniversite binası icralık oldu. 5 milyon 900 bin 312 lira değerindeki alan 2 milyon 950 bin 156 lira ihale bedeli ile satışa çıktı.

denizli icralık arazi Haberi

denizli icralık arazi


Denizli merkez Salihağa köyü Değirmen mevkiindeki 407 bin 650 metrekare büyüklüğündeki imar dışı tarım arazisi vasıflı taşınmaz borçtan dolayı 844 bin 766,66 liraya açık artırma ile satışa çıkarıldı.


Sulama kanalı bitişindeki arazi köye yakın tren yolu cepheli olma özelliğine sahip. Kuzeyinde çürüksü Menderes nehrinin bulunduğu arazinin 9 kademeli bölümünde halihazırda pamuk ekili iken 2 kademe bölümünde ise mısır ekili. 


Arazinin açık artırma usulu satışı ilk olarak 2 Kasım 2012 tarihi 14.00-14.05 saatleri, 2. satış günü 12 Kasım 2012 14.00-14.05 saatleri olararak belirlenirken, satış Denizli Adliye Sarayı 23. nolu Gayrimenkul satış odasında yapılacak.


Detaylı bilgi için