Dikmen lojmanları

Dikmen lojmanları

TBMM içinde bulunan üç lojman yıkıldı. Yıkılan lojmanların yeri şimdi otopark olarak kullanılıyor. TBMM yerleşkesi içindeki lojmanların tadilatları ve yıkımlarına ilişkin soru önergesini yanıtlayan Başkanvekili AKP’li Ahmet Aydın, şunları kaydetti:

Sinop Dikmen TOKİ başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sinop Dikmen projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Sinop Dikmen 2020 projesi satışa çıktı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sinop Dikmen projesi için başvurular başladı.

Sinop Dikmen başvuru tarihleri 2019!

Sinop Dikmen başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede 10 adet 3 oda 1 salon konuta yer veriliyor.

TOKİ Sinop Dikmen başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sinop Dikmen 2019 projesi için başvurular başladı. Projede 3 oda 1 salon daireler bulunuyor.

TOKİ Sinop Dikmen projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sinop Dikmen projesi satışa çıkarıldı. Proje için son başvuru tarihi 31 Aralık 2019 olarak belirlendi.

TOKİ Sinop Dikmen başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sinop Dikmen projesi için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

Kıbrıs Dikmen Sağlık Merkezi hizmete açıldı! 

Sağlık Bakanlığı ve Dikmen Belediyesi ortaklığında Kıbrıs Dikmen'de hayata geçirilen sağlık merkezi projesi bölge halkına kesintisiz hizmet verecek. Yeni açılan sağlık merkezinde 2 muayene, bir pansuman ve bekleme odası ile eczane yer alıyor. 

Zafer Barış Dikmen, Yapı Kredi Koray GYO mali ve idari işler genel müdür yardımcısı oldu! 

Yapı Kredi Koray GYO Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Songül Altunpolat'ın kendi isteğiyle görevinden ayrılması nedeniyle, yerine Zafer Barış Dikmen'in Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmasına karar verildi...

Sinop Dikmen'de 6.5 milyon TL'ye icradan satılık çiftlik!

Sinop İli, Dikmen İlçesi, Karaağaç Köyü, Gevez Mahallesi'nde yer alan tavuk çiftliği vasıflı gayrimenkul 6 milyon 572 bin 289 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Dikmen Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde mutlu sona yaklaşıldı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından etap halinde gerçekleştirilen Dikmen Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde sona yaklaşıldı. 2 bin 175 gecekondunun yıkıldığı proje kapsamında 2 bin 345 hak sahibi ile sözleşme imzalandı.

TOKİ Sinop Dikmen orta gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sinop Dikmen orta gelir projesinde yer alan 21 adet konut için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Sinop Dikmen alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sinop Dikmen alt gelir grubu projesi için başvurular başladı.

Dikmen’de kentsel dönüşüm tepkisi!

Ankara'nın Dikmen ilçesinde kentsel dönüşüm arazilerinde yaşanan vatandaşlar ve muhtar Abidin Aslan, nüfus, eğitim, icra ve asayiş sorunlarının bir an evvel çözülmesini istedi.

Dikmen lojmanları

Dikmen lojmanları Dikmen lojmanları

TBMM içinde bulunan üç lojman yıkıldı. Yıkılan lojmanların yeri şimdi otopark olarak kullanılıyor.


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in TBMM yerleşkesi içindeki lojmanların tadilatları ve yıkımlarına ilişkin soru önergesini TBMM Başkanı İsmail Kahraman adına yanıtlayan Başkanvekili AKP’li Ahmet Aydın, şunları kaydetti:


TBMM yerleşkesi içerisinde 9 adet lojman bulunmaktaydı. Dikmen lojmanları ile TBMM yerleşkesi içerisindeki lojmanlar dahil toplam 28 bloğun mantolama işleri için 2011 tarihinde ihale yapılmıştır. 6 tanesi TBMM yerleşkesi içerisinde bulunan lojmanlardan 3 tanesinin kısmi mantolama işleri yapılmakta iken yıkım kararı alınmıştır. Lojman binaları ile ilgili işlemler Sayıştay denetiminden geçmiştir. Yıkılan lojmanların alanı, açık otopark ile birlikte yeşil alan olarak...