Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi

Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi

TOKİ, Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi'nde 324 adet tip-1 ve 190 adet tip-2 olmak üzere toplam 814 dükkan inşa edecek.

TOKİ Diyarbakır Yenişehir 4. Etap 397 konut ihalesi bugün!

Diyarbakır İli Yenişehir İlçesi Üçkuyu Mahallesi 4.Etap 397 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi bugün saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Diyarbakır'daki 4. Oto Sanayi Sitesi 6 ay sonra hizmete girecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın üretimde verimlilik artırılarak istihdama ve bölgesel gelişmeye katkı sağlamak için yapımını sürdürdüğü Diyarbakır'daki 4. Oto Sanayi Sitesi'nin inşaatının yüzde 80'i tamamlandı. 

Diyarbakır 4. Oto Sanayi Sitesi 2020’de hizmete girecek!

İnşaatı süren 814 dükkân ve sosyal donatıların bulunacağı 4. Oto Sanayi Sitesi’nde incelemeler yapan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu 4. Sanayi Sitesi’nin 2020'nin ilk yarısında hizmete gireceğini söyledi.

Pendik Kurtköy Mahallesi 1/5000 ölçekli imar planı askıda!

Pendik'e bağlı Kurtköy Mahallesi, 3977 ada, Eski: 2 parsel, (Yeni: 4, 5 ve 6 parseller ile kadastral boşluk alanına) ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıktı...

Diyarbakır'ın 4. Oto Sanayi Sitesi gelecek yıl açılacak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Diyarbakır'ın 4. Oto Sanayi Sitesi gelecek yıl hizmete açılacak...

TOKİ, Diyarbakır'da modern sanayi sitesi inşa ediyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, üretimde verimliliğin artırılması ile istihdama ve bölgesel gelişmeye katkı sağlamak için Diyarbakır'da yeni bir oto sanayi sitesi inşa ediyor.

Diyarbakır yeni oto sanayi sitesine kavuşuyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Diyarbakır’da hayata geçireceği oto sanayi sitesinin ihalesi yapıldı.

Diyarbakır Yeni Bağlantı Yolu için yıkımlar tamamlandı!

Kentte araç trafik yoğunluğunu azaltmak için çalışmalarına devam eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ile Bağlar ilçelerini birbirine bağlayacak olan yeni bağlantı yolu üzerindeki 4 apartmanı kamulaştırarak yıkımını tamamladı.

TOKİ'den Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi'ne 814 dükkan!

TOKİ, Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi'nde 324 adet tip-1 ve 190 adet tip-2 olmak üzere toplam 814 dükkan inşa edecek.

Diyarbakır'a 720 milyon TL'lik OSB yatırımı!

Diyarbakır'da yeni yatırımların ve projelerin temeli atılıyor. 3 etap OSB’nin bulunduğu bölgede 4. etabın yapımı için çalışmalar başladı.

Sinop'a 4 yeni yatırım!

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Türkeli ilçesine yapılması planlanan 4 yeni projeden bahsetti. Maviş, projelerin hayata geçirilmesi için çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Diyarbakır'da 4 iş adamı için PKK'ya destekten tutuklama kararı!

Terör örgütü PKK'ya finans sağladıkları iddiasıyla 4 iş adamı tutuklandı. Tutuklanan işadamları arasında inşaat firması sahipleri olduğu belirtiliyor.

Ankara Yenimahalle'ye 4 yeni kültür merkezi!

Ankara'nın Yenimahalle ilçesine 4 yeni kültür merkezi geliyor. İnşa edilecek Turgut Özal ve Kaletepe kültür merkezlerinin ihale süreci devam ediyor.

Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi

Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) konut üretim hedefine tam gaz devam ediyor. Diyarbakır'da yeni proje hazırlığına başlayan TOKİ, Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi kapsamında toplam 814 dükkan inşa edecek. 


TOKİ, Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi'nde inşa edilecek 814 dükkan kapsamında 324 adet tip-1, 190 adet tip-2 dükkan hayata geçirilecek. Projede dükkanların dışında 5 adet lokanda, 1 adet banka, 1 adet PTT, 1 adet çarşı ve fırın da yer alacak. Ayrıca altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatları da yapılacak.


TOKİ, Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi 814 dükkan ihalesi 3 Ocak 2018 tarihinde saat 14:30'da yapılacak. 


İhale ilanı: 
Diyarbakır Yeni 4.Oto Sanayi Sitesi 624 Adet Tip-1, 190 Adet Tip-2 Olmak Üzere Toplam 814 Adet Dükkan İle 1 Adet Yönetim Binası,...