Doğan Türkkan

Doğan Türkkan

Ofis Pan Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Cihan Sevindik tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 26 Mayıs'ta kuruldu.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın proje yarışmasını Oktan Nalbantoğlu kazandı!

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Ağadere Hastanesi ve Şehitliği Fikir Projesi Yarışması'nın birincisi Oktan Nalbantoğlu oldu

Node Mimarlık Mühendislik İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Node Mimarlık Mühendislik İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Doğan Türkkan ve Hande Gül Türkkan ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 26 Eylül'de Kadıköy'de kuruldu.

Er Doğan Yapı İnşaat Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Er Doğan Yapı İnşaat Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2 Mart 2015'te, 110 bin TL sermaye bedeli ile Kartal'da, Gökhan Demir Müdürler Kurulu Başkanlığı'nda kuruldu.

Miras sözleşmesinden doğan davalar!

Miras sözleşmesinden doğan davalar dahilinde mirasbırakan, sağlığında bütün malvarlığını miras sözleşmesiyle atadığı mirasçıya devretmişse, bu mirasçı resmî defter düzenlenmesini isteyebiliyor. Peki, Mirastan feragat durumunda hangi davalar açılabilir?

Doğan Hasol İstanbul'un mimarisinin son halini yorumladı!

Doğan Hasol, Mimarlığa Katkı Ödülü aldı, “Mimarlar Dik Durur!”un beşinci baskısını çıkardı, CHP İl Başkanı Murat Karayalçın’ın danışmanı oldu. Hasol’la mimarimizin bugününü konuştuk.

Doğan Enerji, Aytemiz ortaklığını imzaladı!

Doğan Enerji, Aytemiz ortaklığını imzaladı. Doğan Holding’in bağlı ortaklığı Doğan Enerji Yatırımları, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım ’ın yüzde 50’sini 152 milyon TL’ ye almak için anlaştı.

Doğan Duran Turizm ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Doğan Duran Turizm ve Ticaret Limited Şirketi, Doğan Duran tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 30 Ocak 2015 tarihinde Sultanahmet, Binbirdirek Mahallesi, Divanyolu Caddesi'nde kuruldu.

Barış Doğan kimdir?

Barış Doğan, GROHE'de Satış Müdürü oldu. Peki, Barış Doğan kimdir? Barış Doğan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte GROHE Satış Müdürü Barış Doğan'ın mesleki deneyimleri...

Barış Doğan GROHE'de Satış Müdürü oldu!

Barış Doğan GROHE'de Satış Müdürü oldu. Dünyanın önde gelen sıhhi donanım üreticisi GROHE’nin Türkiye’deki üst yönetimi genişlemeyi sürdürüyor. Barış Doğan GROHE Türkiye’de Proje Kanalı Satış Müdürü olarak göreve başladı.

1976 yılında Aydın Doğan Ticaret'ten 5.400 liraya arsalar!

Reşat Altın'ın bin liraya satıldığı 1976 yılında, Aydın Doğan Ticaret'ten tamamı 5 bin 400 liraya arsa satın almak mümkünmüş. Ayrıca eski Ankara Asfaltı'na cepheli arsaların metrekaresi ise 40 liradan satılıyormuş.

Aydın Doğan'dan satılık arsalar!

Aydın Doğan Ticaret, 1974 yılında Pendik'e 8 dakika mesafede yer alan arsaları 3 bin 900 liradan satışa çıkarmış... İşte Emlakkulisi.com tarih araştırmacısı Abdullah Kutalmış Mızrak'ın o özel haberi...

1974 yılında Aydın Doğan Ticaret'ten 3.900 liraya arsa!

Reşat Altın'ın 894 liraya satıldığı 1974 yılında Aydın Doğan Ticaret, evim yok diye düşünenlere 3 bin 900 liraya arsa satıyormuş. Pendik'e 8 dakika mesafede olan arsaları 3 bin 900 liraya satın alınabilirmiş.

Doğan Enerji ve Aytemiz ortak oluyor!

Doğan Holding bağlı ortaklığı Doğan Enerji Yatırımları ile Aytemiz Akaryakıt Dağıtım arasında, Aytemiz Akaryakıt paylarının alımına yönelik ortaklık görüşmelerine başlandığını duyurdu..

Doğan Dağ kimdir?

Bolu Kıbrıscık Belediye Başkanı Doğan Dağ kimdir? Doğan Dağ, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Doğan Dağ, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Doğan Dağ..

Doğan Türkkan Haberi

Doğan Türkkan

Ofis Pan Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Cihan Sevindik tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 26 Mayıs'ta kuruldu. 

Ofis Pan Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; ŞİRKETİN AMAÇ VE KONUSU BAŞLICA ŞUNLARDIR; a- Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, iş yeri, ticarethane inşaatlarını yapmak satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri, turistik tesisler tatil köyleri, köprü, liman, sondaj kuyusu, atölye, depo, spor tesisleri, kanalizasyonlar, arıtma tesisleri, içme suyu boru...