doktorlar emlak yatırımı

doktorlar emlak yatırımı

Doktorlar emlak yatırımında niçin başarısız olurlar? İşte Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci'nin konuyla ilgili o yazısı...

Doktorlar emlak yatırımında niçin başarısız olurlar? 

Doktorlar emlak yatırımında niçin başarısız olurlar? İşte Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci'nin konuyla ilgili o yazısı...

Trump'ın bankacısı hakkında 'ev satın alma' soruşturması!

Alman bankası Deutsche Bank, ABD Başkanı Donald Trump ile damadı Jared Kushner’in uzun zamandır özel bankacıları olan Rosemary Vrablic hakkında soruşturma başlattı. Vrablic’in, Kushner’in ortağı olduğu bir emlak yatırımı şirketinden niçin ev aldığı incelenecek.

Arazi yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli?

Silivri Emlak Müşavirleri Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altınkök, Emlakkulisi.com okurları için ''Arazi yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli?'' konulu yazısını kaleme aldı. İşte o yazı...

Türk emlak yatırımcısı rotasını Karadağ'a çevirdi!

Türk emlak yatırımcısı rotasını Karadağ'a çevirdi. Türklerin emlak yatırımı son 3 yılda 39 kat arttı...

289 bin liraya Karadağ’da 2 yıl kira garantili ev fırsatı!

Karadağ’da Türklerin emlak yatırımı 2018’de 2017 yılına göre 22 kat artarak 16 milyon Euro oldu. Bu yıl de benzer rakamların oluşacağı düşünülüyor.

Emlak yatırımında tercih okula yakın evler! 

Birikimini emlak yatırımı yaparak değerlendirmek isteyenler düzenli kira geliri elde etmek için okullara yakın bölgelerdeki evleri tercih ediyorlar. 

Ruslar'dan İspanya'ya ticari emlak yatırımı!

Rusya vatandaşları son zamanlarda yurt dışı emlak yatırımlarında en fazla İspanya'ya rağbet gösteriyor. Ruslar İspanya'da konut yerine daha çok işyeri satın almayı tercih ediyor.

ABD’de güvenli emlak yatırımının sahne arkası!

ABD’de emlak yatırımı yapmak, global emlak piyasasına baktığınızda ciddi kar etmenizi sağlayabiliyor. Peki paranızı, nasıl ‘güvenle’ değerlendirebileceğinizi merak ediyor musunuz? Reologic Sotheby’s şirketinin Seattle’daki emlak broker’ı Murat Dabağoğlu, Türk yatırımcılar için yazdı…

Emlak yatırımı için en uygun şehirler ve ilçeleri!

30 ülkede faaliyet gösteren tr.flatfy.com emlak ilanları platformu, geçtiğimiz yılın Haziran - Aralık aylarında yayınlanan satılık konut ilanlarının verilerini analiz ederek Türkiye’nin 10 ilinin emlak piyasası trendini bizimle paylaştı...

Korsan emlakçılara karşı dikkat!

Emlak yatırımı yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken noktalar bulunuyor. Teorik alanda uzman kişi; emlak danışmanlığı konusunda eğitim almış kişiden tavsiye almanız gerekebilir.

Batman'da emlak yatırımı kazandırıyor!

Batmanlı emlakçılar dövizden çok emlak yatırımı yapanların kazandığını açıkladı. Emlakçılar, bölgede son dönemlerde gayrimenkul satışında canlanma olduğunu kaydetti.

Fazladan 750 bin lirası olan emlak yatırımı yapıyor!

“Gayrimenkulün Büyük Buluşması-RE360” ikinci gününde de geleceği yeniden inşa etme ve sektöre yeni bakış açısı kazandırmaya devam ediyor. Sektörü bir araya getiren fuar 700’ü aşkın üst düzey yöneticiyi ağırladı.

Singapurlu yatırımcılar Türkiye'de emlak yatırımı yapıyor!

Türkiye'nin Singapur Büyükelçisi Murat Lütem, Türkiye ve Singapur arasındaki ticari ilişki hakkında açıklamalarda bulundu. Lütem, yatırımcıların Türkiye'de emlak yatırımı yaptığını söyledi. 

doktorlar emlak yatırımı Haberi

doktorlar emlak yatırımı

Bugüne kadar yüz yüze sohbet ettiğim yüzlerce doktor hep aynı soruyu sordu: Doktorlar emlak yatırımında niçin başarısız olurlar? Neden yaptıkları yatırımlardan istedikleri sonuçları alamazlar?

Kendileri tıbbiyelerin sıralarında dirsek çürütürken, akranları hayatı doyasıya yaşarlar. Sonrasında oldukça stresli ve yoğun tempolu bir yaşam şeklinin üstesinden gelerek akademik başarı merpenlerini birer birer tırmanmalarına rağmen, hayata atıldıklarında kazandıkları paralarla yaptıkları yatırımlardan niçin istedikleri sonuçları elde edemezler?

https://www.tebernuskirecci.com.tr/insanlarin-kolay-zengin-oldugu-3-meslek-99440.html adresindeki yazımda anlattığım gibi; akademik başarı başka bir şeydir, hayat başarısı ise bambaşka bir şey. Doğrusu hem akademik açıdan, hem de hayat açısından başarılı olabilmektir.

13 yıldır düzenli olarak bana gelen soruları yanıtladığım www.tebernuskirecci.com.tr sitesinde, özellikle "doktor" olduğunu belirtme ihtiyacı duyan okurlarıma hep aynı tavsiyeyi verdim: ‘Aman satışçılara ve emlakçılara "doktor" olduğunuzu söylemeyin.’

Çünkü...