dost inşaat genel müdürü kim

dost inşaat genel müdürü kim

Dost İnşaat Genel Müdürü Atkın Eroğlu, "İçinde kendimiz yaşayacakmış gibi evler, güvenle çalışabileceğimize inandığımız binalar yapıyoruz. 20 yıldır beton binalar değil, sıcacık yuvalar inşa ediyoruz...

Vakıflar Genel Müdürlüğü, Vakıf İnşaat Restorasyon A.Ş.'yi ihalelere çağırmadı iddiası!

Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün, milyon liralık işleri kendisine ait olan inşaat şirketi yerine dışarıya yaptırdığı ileri sürüldü. 

Al Mejhar İnşaat Genel İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Mejhar İnşaat Genel İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Maher Alslıman tarafından kuruldu. 

Siyana Grup İnşaat Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Siyana Grup İnşaat Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sıavash Karımı ve Hamıd Karımı ortaklığında kuruldu. 

Sps Grup İnşaat Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sps Grup İnşaat Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Shahram Hajıbabaeımahallatı tarafından kuruldu. 

Dost İnşaat TAI mühendislik binası yapım işleri ihalesini kazandı!

Dost İnşaat, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.(TUSAŞ) mühendislik binası yapım işleri ihalesini kazandı.

Dost İnşaat, TAİ mühendislik binası ihalesini kazandı!

TUSAŞ'ın yaklaşık 65 bin metrekare kapalı alana sahip Mühendislik Binası’nın ihalesini Dost İnşaat kazandı...

Dost İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dost İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar’da 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Eriş tarafından kuruldu. 

Utopya Turizm İnşaat genel kurul toplantı sonucunu yayınladı!

Ütopya Turizm İnşaat tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Utopya Turizm İnşaat genel kurul toplantı sonucunu yayınladı.

Utopya Turizm İnşaat genel kurul toplantısı 13 Aralık'ta!

Ütopya Turizm İnşaat tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Utopya Turizm İnşaat genel kurul toplantısı 13 Aralık'ta yapılacak. 

İntema İnşaat genel kurul toplantı sonucunu yayınladı!

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri ve Pazarlama A.Ş tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre İntema İnşaat genel kurul toplantı sonucunu yayınladı.

İntema İnşaat genel kurul toplantı bildirisini yayınladı!

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri ve Pazarlama A.Ş tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre İntema İnşaat genel kurul toplantı bildirisini yayınladı.

Dost İnşaatçılık Proje Yönetimi Anonim Şirketi kuruldu!

Dost İnşaatçılık Proje Yönetimi Anonim Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Tuncay Selçuk imzasıyla kuruldu.

Elıte Professıonal İnşaat Genel İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elıte Professıonal İnşaat Genel İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi 160 bin TL sermaye ile bugün MGD Salım Slık, Mazen Alkkheb, Mohammad Mouhann Hafez ve Mohammed Sleeq imzasıyla kuruldu.

dost inşaat genel müdürü kim Haberi

dost inşaat genel müdürü kim


DUMANKAYA ve Sinpaş gibi ünlü firmaların projelerini hayata geçiren Dost İnşaat, 20. yılını çalışanlarıyla birlikte Divan Otel'de kutladı. 


Dost İnşaat Genel Müdürü Atkın Eroğlu, "İçinde kendimiz yaşayacakmış gibi evler, güvenle çalışabileceğimize inandığımız binalar yapıyoruz. 20 yıldır beton binalar değil, sıcacık yuvalar inşa ediyoruz. Gelinen bu noktada yüzlerce çalışanımız, iş arkadaşımız ve onların aileleri ile birlikte yaklaşık 2 bin kalbin tek bir amaçla çarptığı dev bir aileyiz" dedi. 

Türkiye'nin en prestijli işlerine imza attıklarını belirten Eroğlu, diğer firmaları Teknosel ile birlikte Avrupalı kuruluşlarla da tecrübelerini paylaştıklarını ve yeni hedefler belirlediklerini söyledi. Hayata geçirdikleri demir, kum, çimentonun içine terlerini kattıklarını belirten Eroğlu, "Hedefimiz Türkiye'de olduğu gibi dünyada da önde gelen inşaat firmalarından biri olmak" dedi. 


Sözcü...