25 / 05 / 2022

dumankaya inşaat flex kurtköy daire fiyatları

dumankaya inşaat flex kurtköy daire fiyatları

Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy daire fiyatları 176 bin liradan başlayarak değişiyor. 36 ay vade farksız ödemelerin yapıldığı Dumankaya Flex Kurtköy projesinde konutların teslimleri hemen yapılıyor...

Dumankaya Flex ne zaman teslim?

Dumankaya Flex ne zaman teslim sorusunun yanıtı 2014 senesi olarak belirlendi. Dumankaya Flex Kurtköy projesi kapsamında yer alan konutların 2014 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor

Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy daire fiyatları!

Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy daire fiyatları kapsamında 40 metrekare ile 60 metrekare 1+0'ların fiyatları 165 bin TL ile 211 bin 500 TL arasında farklılık gösteriyor

Kurtköy Dumankaya Flex daire fiyatları!

1+0 dairelerde 165 bin TL'den başlangıç gösteren Kurtköy Dumankaya Flex daire fiyatları 2+1 dairelerde maksimum 528 bin TL'ye kadar yükseliyor. Dumankaya İnşaat imzası taşıyan proje Tuzla'da konumlandırılıyor...

Dumankaya İnşaat projelerine kaynak arıyor!

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Jale Özgentürk bugünkü yazısında Dumankaya İnşaat'ın durmuş inşaat projelerine kaynak arayışını değerlendirdi. İşte Özgentürk'ün o yazısı...

Dumankaya İnşaat'tan GYODER kampanyasına destek!

Dumankaya İnşaat, ülkemizde yaşanan olayların inşaat sektörü üzerinde oluşturabileceği olumsuz sonuçlarını en aza indirmek için GYODER’in başlattığı konut kampanyasına dâhil oldu.

Dumankaya İnşaat, GYODER’in konut kampanyasına katıldı!

Dumankaya İnşaat, ülkemizde yaşanan olayların inşaat sektörü üzerinde oluşturabileceği olumsuz sonuçlarını en aza indirmek için GYODER’in başlattığı konut kampanyasına dâhil oldu.

Dumankaya İnşaat'tan esnek kampanya!

Tüketici ihtiyaçlarına göre sektörde öncü kampanya ve projeleri hayata geçiren Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyen fakat bütçesini esnetemeyenler için ödeme planlarını esnetiyor.

Reysaş GYO, Dumankaya İnşaat ile ön protokolünü iptal etti!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 17 Şubat'ta Sancaktepe arsası için anlaştığı Dumankaya İnşaat ile ön protokolünü iptal ettiğini Kamu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyurdu.

Dumankaya İnşaat'ın acı günü! Ahmet Güneş vefat etti!

Dumankaya Pusula Site Yönetimleri Genel Müdürü Ahmet Güneş vefat etti. Ahmet Güneş'in cenazesi yarın Elazığ'dan kaldırılacak. Dumankaya İnşaat taziye ilanı yayınlattı.

Dumankaya İnşaat en beğenilen inşaat şirketi oldu!

Dumankaya İnşaat adına gerçekleştirilen Bilinirlik ve Marka Algı Araştırması'nın Nielsen tarafından hazırlanan 2015 sonuçlarına göre Dumankaya, tüketici beğeni oranını 2014’e göre yükselterek yine açık ara en beğenilen inşaat şirketi oldu.

Dumankaya İnşaat'tan yılın son kampanyası!

Dumankaya İnşaat, cazip ödeme planları ve indirimler ile Dumankaya Flex Office, Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon için tüketici beklentilerine göre hazırladığı yılın son fırsatlarını sunuyor.

Dumankaya İnşaat Galatasaray'a gayrimenkul devredecek!

Galatasaray, forma göğüs reklamı için Dumankaya İnşaat ile 2+1 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre ilk yıl 9, ikinci yıl 10, üçüncü yıl ise 11 milyon lira alacaktı.

GS Dumankaya İnşaat ile sponsorluk anlaşmasını imzaladı!

Galatasaray Spor Kulübü, 4 yıldızlı formasının göğüs reklamı için inşaat sektörünün yenilikçi markası Dumankaya ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Dumankaya İnşaat, Galatasaray'la sponsorluk anlaşması imzaladı!

Galatasaray Spor Kulübü, 4 yıldızlı formasının göğüs reklamı için inşaat sektörünün yenilikçi markası Dumankaya ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Galatasaray, Dumankaya İnşaat ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Galatasaray Kulübü, Dumankaya İnşaat ile 3 sezonluk sponsorluk anlaşması imzalandığını açıkladı. Sarı-kırmızılı kulüp, anlaşma kapsamında 3 sezon için toplam 30 milyon lira alacak.

Dumankaya İnşaat, Galatasaray'a sponsor oldu!

Galatasaray Kulübü, forma sponsorluğu için Dumankaya ile anlaşma sağladığını duyurdu. arı Kırmızılılar, Spor Toto Süper Lig için Dumankaya İnşaat ile 3 yıllığına el sıkıştı. Detaylar Cuma günü açıklanacak.

dumankaya inşaat flex kurtköy daire fiyatları Haberi

dumankaya inşaat flex kurtköy daire fiyatları


İstanbul'un Anadolu yakasında Pendik ilçesine bağlı Kurtköy bölgesinde yükselen Flex Kurtköy projesi Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy daire fiyatları 176 bin liradan başlıyor.


Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçenekleri sunuluyor. Dumankaya Flex Kurtköy projesinde dairelerin alanları 56 metrekare ile 154 metrekare arasında değişiyor.


11 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy projesi içerisinde sauna, buhar odası, fitness merkezi, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlar bulunuyor.Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy daire fiyatları!


Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy daire fiyatları 56 metrekare stüdyo home ofislerde 176 bin lira ile 196 bin 240 lira arasında, 61 metrekare 1+1 home ofislerde 193 bin 600 lira ile 198...